Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wystrój sali:D
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agacia223
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 31

PostWysłany: Sob 8 Sie 2009, 11:08    Temat postu: Wystrój sali:D Odpowiedz z cytatem

Czy są pary które tak jak my organizują swoje przyjęcie na jakieś sali pytajnik Co robicie z wystrojem?? Rozglądałam się za firmami dekoratorskimi i trochę to kosztuje;/ Ale moja koleżanka wychodziła za mąż nie dawno i poleciła mi hurtownię z artykułami dekoratorskimi i wszystko zrobiła sama ( mnie oferują się przyjaciółki) a efekt był niesamowity co o tym myślicie??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owocowamamba
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 208

PostWysłany: Sob 8 Sie 2009, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysł, zwykle firmy dekoratorskie powalają swoimi cenami:/ Najlepiej by było jakbyś znalazła sobie w internecie jakąś sale wystrojoną, i na jej podstawie kupowała artykuły dekoratorskie;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agacia223
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 31

PostWysłany: Sob 8 Sie 2009, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Bardzo dobry pomysł, zwykle firmy dekoratorskie powalają swoimi cenami:/ Najlepiej by było jakbyś znalazła sobie w internecie jakąś sale wystrojoną, i na jej podstawie kupowała artykuły dekoratorskie;)



Super pomysłVery Happy
A słyszałyście o takim dużym strzelającym balonie??
Mogła by być fajna niespodzianka:D
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Nie 9 Sie 2009, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest bardzo dobry pomysł, stroiłam salę na wesele siostry, było dużo pracy bo sala była piętrowa ale bardzo fajnie nam to wyszło, wszystko w tonacji biały, jasny zielony, różowy. Polecam bardzo fajnie spędziłyśmy przy tym czas i dekoracje na tą okazję kolekcjonowałyśmy kilka miesięcy żeby po prostu nie wydawać dużej sumy za jednym razem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 9 Sie 2009, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

firma dekoratorska zwolni Cię też z czasu, jaki musisz poświęcić na robienie tego samej. Ale z drugiej strony to napewno też jakaś tam frajda Wink Jednym słowem jeśli lubisz takie rzeczy to bardzo dobry pomysł na dodatkowe zaoszczędzenie pieniędzy Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
animka89
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 23
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 17 Sie 2009, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sama chcę udekorować swoją salę, bo to mnie dużo taniej wyjdzie. Chciałabym coś w tonacji bordo, ekri i elementy złota. Zresztą w takiej samej tonacji będę robić zaproszenia, winietki i księgę gości. Fajna zabawa będzie z robieniem tego wszystkiego uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 17 Sie 2009, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się ma czas i głowę do tego w wirze przygotowań, to jasne że tak Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pon 17 Sie 2009, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez jestem za tym , żeby samej przystroic sale weselną uśmiech minus jest taki, że cały czas słysza , że nie bedę miała na to czasu i , że to dziwnie by panna młoda dekorowała sale grrrrrrrr Twisted Evil
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
animka89
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 23
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 17 Sie 2009, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu dziwne?? W końcu to ma być Twój dzieńuśmiech I ja lubie jak jest po mojemu więc wole to zrobić sama, bo wtedy będę najbardziej zadowolona, a poza tym wezmę sobie rodzinke do pomocy, mam 2 siostry i moje przyjaciółki więc na pewno damy rade uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owocowamamba
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 208

PostWysłany: Pią 21 Sie 2009, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jasne, sama przyjemnośćuśmiech Animka89, muszę Ci powiedzieć, że bardzo dobrze wybrałaś!uśmiech Bordo bardzo ładnie wygląda na weselach:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group