Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobry podkład
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 303

PostWysłany: Wto 3 Maj 2022, 19:53    Temat postu: Dobry podkład Odpowiedz z cytatem

Dobry podkład, który przetrwa całe wesele i ma dobre krycie. Czy taki w ogóle istnieje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 165

PostWysłany: Sro 4 Maj 2022, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zdecydowanie eveline better than perfect. Podkład przetrwał nawet pół dnia w maseczce, więc jest naprawdę trwały i pięknie wygląda na twarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczucha25
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 172

PostWysłany: Wto 10 Maj 2022, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Modne produkty takie jak moda od Aloona.pl szybko zamówimy dla siebie przez internet. Jest ich dużo, więc każda z nas odkryje coś dla siebie. Warto kupować takie produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franecki.edna
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Duszniki-Zdrój

PostWysłany: Czw 12 Maj 2022, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam kiedyś problem z doborem podkładu. Pomogła mi wizażystka. Może warto umówić się z jakąś na konsultację?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 98

PostWysłany: Sro 18 Maj 2022, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mi tez jest mega trudno dobrac jakis fajny podklad, taki zeby pasował do mojej cery i przede wszystkim zeby byl trwały... macie moze jakies swoje typy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Pon 23 Maj 2022, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam jeden, którego uzywam juz ho hoo, super jest.ładnie kryje, ale nie jest taki ciezki i nie ma efektu maski uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 98

PostWysłany: Wto 24 Maj 2022, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaki? bo wlasnie ten efekt maski jest najgorszy, a ja lubie taki delikatny, malo wyrozniajacy sie makijaż uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Sro 25 Maj 2022, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uzywam tego https://www.notino.pl/loreal-paris/true-match-podklad-w-plynie/p-487356/ juz nawet nie powiem ci jak dlugi czas, bo nie pamietam haha oczko ale swietny jest, buzia po nim taka gladziutka jak aksamit, no tylko odcien musisz sobie dobrze dobrac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Pią 26 Sie 2022, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawialiście się kiedyś nad pracą makijażystów? Jeśli tak, to koniecznie powinniście się zainteresować najlepszymi propozycjami dla nich, jeśli chcecie w takim zawodzie pracować. Ja już trochę sprawdziłam i na pewno tutaj https://www.madlensklep.pl/ można liczyć na stały rabat w klubie makijażystów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Czw 13 Paź 2022, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny jest Liquid Control z niacynamidem Eveline Cosmetics. Trwały, lekki, wyrównujący koloryt skóry. nie wysusza a dodatkowo nawilża co czuć przez bardzo długi okres czasu na twarzy. jeden z moich ulubieńców jeśli chodzi o kosmetyki drogeryjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group