Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Depilacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 29 Sie 2009, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

laserowa depilacja to musi być bajka Cool Jeden zabieg i do końca życia nie musisz się zastanawiać, czy już (tu i ówdzie język ) odrosło, czy nie.... Cool

Tak baj de łej, to ja na przykład nie znam żadnej dobrej kosmetyczki... mimo wielu koleżanek i mimo już w zasadzie 6-ego roku przebywanie codziennie w Krakowie... chociaż.... sorry, kosmetyczka z mojej miejscowości robiła mi makijaż na studniówkę i nie powiem, dobrze się spisała Very Happy tylko nie wiem, jak u niej z innymi sprawami. Kobieta wygląda schludnie i estetycznie tak samo, jak jej gabinecik Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sob 29 Sie 2009, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby definitywnie pozbyć się włosków potrzeba kilku sesji. Nie wiem jaka jest bolesność przy usuwaniu owłosienia, ja miałam laserowo zamykane popękane naczynka na twarzy i niestety przyjemne to nie było, dało się przeżyć, ale nawet teraz jak o tym piszę to mam nieprzyjemne dreszcze.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sob 29 Sie 2009, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agnusss - No właśnie zastanawiam się nad laserówką... moja kumpela sobie zafundowała pod pachami i umierałam z zazdrości, bo miała problem z głowy Cool

Jeśli się jednak nie zdecyduję, a wrócę do PL i nie spotkam żadnej odpowiedniej kosmetyczki do depilacji, to bardzo będę zła Confused

Nie orientujecie się, czy w salonach dr. Ireny Eris mają w ofercie depilację?

ruda - ja uciekam gdzie pieprz rośnie, jeśli widzę, że kobiecie w gabinecie słoma z butów wychodzi a bród za paznokciami i na włosach hoduje dobre kilka dni Confused
niby jest tak, jak w tym przysłowiu, że "szewc bez butów chodzi" ale wszystko ma swoje granice. Kosmetyka to wygląd, estetyka, schludność i zadbanie a nie naprawa butów, smary i inne maszyny do sklejania podeszwy Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DeLux
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 8

PostWysłany: Nie 8 Lis 2009, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
laserowa depilacja to musi być bajka Cool Jeden zabieg i do końca życia nie musisz się zastanawiać, czy już (tu i ówdzie język ) odrosło, czy nie.... Cool


Generalnie jeżeli mogę się wypowiedzieć to depilacja laserowa jest naprawdę jest super! Sama robiłam sobie ten zabieg już parę razy.
Jedna uwaga - uważajcie jak robicie ten zabieg, na to jakich urządzeń używają, bo jeżeli są one słabe to może boleć!
Ja osobiście polecam laser NEODYMOWO-YAGOWY który jest naprawdę bezbolesny (depilowałam nim nawet miejsca intymne i nie było problemu Smile ) więc jest to bezpieczna depilacja laserowa. Warszawa, gdzie mieszkam ma parę salonów w których robią ten zabieg tym laserem, więc naprawdę - rozejrzyjcie się i popytajcie zanim zrobicie zabieg, bo inaczej możecie się zawieść!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie 8 Lis 2009, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DeLux, a ile płaciłaś za taką depilację?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DeLux
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 8

PostWysłany: Czw 26 Lis 2009, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marta_ges napisał:
DeLux, a ile płaciłaś za taką depilację?


Jakieś 200zł za bikini i ok. 500zł za nogi - depilację robiłam w salonie kosmetycznym Afrodyta w Blue City w Warszawie który z pełną odpowiedzialnością mogę polecić uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 27 Lis 2009, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja niedługo kupuję depilator elektryczny. jak mi spasuje to go będę używać Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 27 Lis 2009, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zeszlym roku "swiety mikolaj" mi przyniosl pod choinke depilator brauna.. hit sezonu wówczas Very Happy mnostwo koncowek, pierdolek, jakies chusteczki ulatwiajace depilacje.. Korzystam obecnie z jednej koncowki, ewentualnie z golarki (wlasnie ze wzgledu na nią kupilismy ten model).. I moge powiedziec ze depilacja okolic bikinii to najwiekszy blad jaki popelnilam tym urzadzonkiem Crying or Very sad never ever.. choc kolezanka mowila ze idzie sie przyzwyczaic - widac mam niski stopien tolerancji na ból.
Za to swietna sprawa jesli chodzi o nózki uśmiech Bo pach tez nie dałam rady depilowac i tu sprawdza sie stara dobra maszynka Very Happy
Takze - nie warto inwestowac w bajery, chyba ze serio serio bedziesz z nich korzystala.. (mowie o tym bo depilator kosztowal niemal 400zł..)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Pią 27 Lis 2009, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mogę używac depilatora , ze względu na sklonność do pękających naczynek Sad zresztą tak bolało, że nie umiałam Sad
w tym roku na urodziny dostałam wymarzone urządzanie laserowe do depiliacji domowego użytku:) dziewczyny polecam, prosto, na kilka tygodni święty spokój, nie jest tanie, ale w porównaniu z zabiegami w gabinecie zwraca się szybciutko i jaka wygoda Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sob 28 Lis 2009, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurcze, to mozna tak samemu?? Laserem?? Hmm
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 3 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group