Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Depilacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

laser na strefę bikini napewno ułatwia życie.... tylko ile to kosztuje Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no kilka setek o ile mnie pamięć nie myli..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 26 Sie 2009, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie... no laski !

Pachy i bikini to zdecydowanie depilacja uśmiech
I nie co się martwić, że okolice wrażliwe, bo profesjonalna kosmetyczka uśmierzy ból na tyle, na ile się da.

Pewnie, że pierwszy raz może boleć najbardziej, ale to jest tak samo jak z depilacja nóg używając depilatora. Więc wziąć się w garść i zasuwać do kosmetyczki, bo golenie bikini maszynką nie jest zbyt i bezpieczne i higieniczne. Nie mówiąc o komforcie uśmiech Wiem, bo sama kiedyś to robiłam ale w końcu sie przełamałam i jestem bardzo zadowolona. A jaki komfort na co dzień uśmiech

Moja tutejsza kosmetyczka, kiedy dowiedziała się swego czasu, że nigdy wcześniej nie miałam depilacji w okolicach bikini, była bardzo zaskoczona. Zrobiła to szybko, na tyle delikatnie na ile mogła i przeżyłam uśmiech


Nie wyobrażam sobie, żebym na drugi dzień po weselu musiała się martwić czy widać mi już włoski pod pachami lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sob 29 Sie 2009, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie odważyłabym się oddać w ręcę kosmetyczki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sob 29 Sie 2009, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnusss - dlaczego?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sob 29 Sie 2009, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam bardzo wrażliwą skórę, a jak widziałam co potrafią wyprawiać lokalne kosmetyczki to mam gęsią skórkę. Musiałabym trafić do kogoś poleconego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sob 29 Sie 2009, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie bym poleciła Ci swoją, ale musiałabyś wsiąść w samolot Wink

Najlepiej udać się do renomowanego salonu kosmetycznego, jeśli czujesz awersję do mało znanych kosmetyczek.

Moja kosmetyczka, zanim zabierze się za cokolwiek, smaruje wybrane miejsca pianką, która uśmierza, chłodzi i zmiękcza włoski. Kiedy przychodzi do zrywania plastrów, robi to tak szybko i zwinnie, że sama nie wiem, kiedy zrobiła to, co miała. Po każdym zerwaniu, znów nakłada piankę.
Przyznaje, wosk jest gorący ale jeśli uznasz, że aż nazbyt, może zmniejszyć temperaturę jego grzania (przynajmniej moja ma taką możliwość).

Jeśli jest to osoba z doświadczeniem, wypyta Cię o wszystko, również o rodzaj skóry i czy powinna wiedzieć coś o Tobie i Twoim zdrowiu, zanim się zabierze za swoją pracę.

A i pogaduchy w trakcie umilają sprawę uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sob 29 Sie 2009, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metka nie mieszkasz teraz w Polsce? Coś mi się wydaje, że za taką depilację w Polsce musiałabym sporo zapłacić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sob 29 Sie 2009, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tymczasowo przebywam poza Polską uśmiech

Niestety, nie wiem, w jakiej cenie jest depilacja w PL. Nie będę strzelać kwotami. Nie wiem też, czy taki zabieg jest dostępny w każdym salonie kosmetycznym. Tutaj u mnie i owszem i może dlatego przyjmuję to jako normę uśmiech

Musiałabyś pochodzić, poszukać w internecie i zapytać. Wchodząc do salonu, zwróć uwagę na estetykę miejsca, osoby tam pracujące i na ich dłonie. Zadbane dłonie i twarz to podstawa u kosmetyczki, bo są jednocześnie jej marką.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sob 29 Sie 2009, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym miała nadmiar gotówki (na co narazie się nie zanosi) to bym pobiegła na laserowe usuwanie owłosienia. moja koleżanka pozbyła się raz na zawsze włosów z nóg, pach i okolic bikini-świetna sprawa.

Masz rację, że wygląd i estetyka gabinetu jest bardzo ważna, zawsze zwracam na to uwagę. Co do rąk kosmetyczki to też się zgadzam, podobnie jak uciekam z salonu fryzjerskiego, w którym fryzjerki mają fatalne fryzury.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
Strona 2 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group