Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

FOTOGRAF kiedy sesja zdjęciowa?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magnoliafoto
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 126
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 11 Lip 2011, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio robiliśmy sesję plenerową w dniu ślubu. Było to dla nas nie lada wyzwanie, bo musieliśmy zaufać młodym. Na ślub jechaliśmy ponad 200 km, nie znaliśmy okolicy, nawet nie wiedzieliśmy jak wyglądają Młodzi. Ze względu na tą odległość sesja plenerowa odbyła się w dniu ślubu i wiecie co, okazało się, że była fajna zabawa. Młodzi mieli okazję odpocząć od weselnego zamętu, byli piękni. Panna młoda miała odpowiedni makijaż, zrobione włosy...Wyszły ładne, naturalne zdjęcia oczko
Teraz sobie myślę, że jeżeli ktoś nie chce mieć wystylizowanej, wydumanej, wykreowanej sesji to spokojnie może się ona odbyć w dniu ślubu. Zaletą takiej sesji jest jeszcze fakt, że mogą w niej uczestniczyć wybrani goście weselni. I wszyscy są wypicowani, uczesani i umalowani oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Pon 11 Lip 2011, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z Parą też zastanawialiśmy się ostatnio jakby to wyszło w dniu ślubu, aż Młodej przypomniała się fontanna w Wawie, w której legalnie można się popluskać... Tak więc dalszym przemyśleniom było dość, a Młodzi po całym dniu w upale mieli fantastyczną zabawę w wodzie, jakiej się nie spodziewali oczko
Są zalety i wady zarówno sesji w dniu ślubu jak i w innym dniu. Co komu pasuje, co jakiej Parze, w jakich okolicznościach, możliwościach... Ale jestem przekonana, że z każdej sesji da się wycisnąć fajne wspomnienia uśmiech
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andrzejz
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 146
Skąd: Olkusz / Kraków

PostWysłany: Wto 12 Lip 2011, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ariene napisał:

Są zalety i wady zarówno sesji w dniu ślubu jak i w innym dniu. Co komu pasuje, co jakiej Parze, w jakich okolicznościach, możliwościach... Ale jestem przekonana, że z każdej sesji da się wycisnąć fajne wspomnienia uśmiech


Dlatego ja standardowo robię: mini plener w dniu ślubu + plener właściwy po. Zalety obu sytuacji można wykorzystać.
_________________
Kamerzysta i fotograf ślubny - Kraków - Olkusz - Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Wto 12 Lip 2011, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasi przyjaciele pojechali w trakcie wesele na zdjęcia. Nie było ich sporo ponad godzinę, niby nic, ale niektórym gościom ich brakowało. O wiele lepiej, gdy para jest. My np. nie znaliśmy tam prawie nikogo i czekaliśmy aż wreszcie wrócą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Wto 12 Lip 2011, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uważam że 2 sesje to świetny pomysł. Tak też się umówiliśmy z naszym fotografem - 1 krótka w trakcie wesela, 2-ga w innym terminie.
Z doświadczenia koleżanek wiem też, że zdarza się, ze młodzi nie idą na 2-gą sesję z różnych oczywiście przyczyn - moja przyszła szwagierka miała iść na sesję miesiąc po ślubie - wyjechali, no a jak wrócili to się biedaczka już w suknię nie zmieściła ha ha i zrezygnowali. Na szczęście mieli krótką sesję w trakcie wesela i przynajmniej to im zostało uśmiech
popr.pisownię/mod/
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Wto 12 Lip 2011, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę się tylko podpisać za Andrzejem, obie sesje warto wykonać i tak też czynię, bo zwyczajnie szkoda mi okazji. Zdarzyło mi się też, że Młodzi w drodze na wesele mieli chwilkę (dosłownie) i wyskoczyliśmy z auta na kilka zdjęć na tle zieleni. Jak się potem okazało, był to ich jedyny plener, bo na ten innego dnia już nie mogli się pojawić. Dlatego warto wykorzystać każdą okazję do zdjęć, tym bardziej, że miejsca, pogody, wyglądu czasem nie da się powtórzyć oczko

Rzecz jasna, mówimy tu o skromnej, "bezpiecznej" sesji, która nie zniszczy ubioru Młodych. Jeżeli ktoś ma szalone pomysły na jezioro, fontannę, czy inne wariacje, to zostaje tylko sesja w innym dniu po reportażu.
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KasiaWD
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 38
Skąd: CZĘSTOCHOWA

PostWysłany: Wto 12 Lip 2011, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwie sesje jak najbardziej. Dopiszę tylko jedno - koniecznie osobno film oraz osobno fotografia. Najlepiej w osobnych dniach. Wczoraj przyjechali klienci na film w takim stanie po sesji foto, że praktycznie musieliśmy to przełożyć na inny dzień. Pogoda plus zwariowany fotograf zrobił swoje oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Wto 12 Lip 2011, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak, kilka godzin sesji zdjęciowej może dosłownie wykończyć modeli...
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KarolaŻabka
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 15

PostWysłany: Czw 21 Lip 2011, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed ślubem wydaje mi się to bez sensu. Strach o pobrudzenie sukni, wygniecenie itd, nie można 'poszaleć' na plenerze oczko
W dniu ślubu miał sesje mój kolega, byli zadowoleni, ale są to jedni z tych, którym wszystko jedno, w sensie, że młodej nie przeszkadzała mała plamka z trawy na trenie a młodemu przywiędnięty kwiat w butonierce ;p
Ale podobno jak sie bierze sesje w dniu slubu, jest taniej.
Ja bedę miała po ślubie, wtedy ani kałuże, ani trawa mi nie straszna ;p
_________________
uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misiak
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 74
Skąd: Śląsk/Wodzisł.Śl

PostWysłany: Czw 21 Lip 2011, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas raczej będzie sesja w dzień ślubu.
Jakoś nie przekonuje mnie sesja dzień przed albo po
Już jeśli chodzi o samą fryzurę i makijaż
_________________


Najsilniej kochają Cię te osoby,które najmniej o tym mówią...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group