Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

przedłużanie włosów - warto?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nikolala89
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 2

PostWysłany: Pon 31 Paź 2011, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może zagęszczanie włosów> spróbuj, bo warto! ja mam zagęszczone i wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz
zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane
jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość
Mój mail
nikolala89@o2.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Sro 2 Lis 2011, 14:17    Temat postu: Re: Polecam zagęszczanie włosów Odpowiedz z cytatem

misia222 napisał:
a może zagęszczanie włosów> spróbuj, bo warto! ja mam zagęszczone i wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz
zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane
jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość


nikolala89 chyba pomysliły CIę sie fora bo na tym juz pisałaś tylko pod innym nickiem. Mad no no gafa
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiulek86
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 51
Skąd: Rokietnica

PostWysłany: Czw 3 Lis 2011, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja mama sobie zageszczala wlosy poprzez doczepianie chyba tak z 2 lata i ogolnie byla zadowolona fajny efekt i nie zdradzalo jej to
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pustynnaburza
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 98

PostWysłany: Sob 5 Lis 2011, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam problemy ze zdrowiem i bardzo dużo włosów mi wypadło, mam dosłownie prześwity, że aż głowę mi widać, zwłaszcza na górze, czy da się jakoś zagęścić te wlosy u fryzjerki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sob 5 Lis 2011, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może poprostu spróbuj he tak zaczesywać do góry żeby nie było widac prześwitów uśmiech ?
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
burman69
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 2

PostWysłany: Sob 15 Cze 2013, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje doświadczenia z przedłużaniem włosów są bardzo duże. Korzystałam już trzykrotnie z tego zabiegu, niestety nie zawsze efekt jaki uzyskiwała moja fryzjerka był zadowalający dla mnie.
Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.
Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku – infralight. To metoda hybrydowa która jest połączeniem metody ultradźwięków z podczerwonym światłem (modulacją krzywej cieplnej). Opracowała ją renomowana i znana włoska firma SoCap Original. Szybko i bezpiecznie. Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe – ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami.
Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia05
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw 22 Cze 2017, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój sposób na piękne włosy to właśnie przedłużane w Great Lengths - polecam zajrzeć na ich stronę, gdzie zapoznacie się dokładnie z ich metodą! uśmiech Zapewniam, że to świetni profesjonaliści, którzy znają się na tym, co robią. Ja przed ślubem już jestem umówiona!

Poza tym na ich fanpage trwa konkurs, w którym możecie wygrać przedłużenie włosów i sprawdzić to na własnej głowie oczko
_________________
ŚLUB JUŻ WKRÓTCE <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pon 17 Lip 2017, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładny efekt daje przedłużanie takimi naturalnymi dopinkami - http://remy-hair.pl/wlosy-naturalne/ super to wygląda i nie obciąża Twoich włosów a to bardzo ważne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gominoanna
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią 4 Sie 2017, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Autorko: wg mnie zły pomysł. Bo co to przedłużenie ma niby zmienić?
Poszlabym na Twoim miejscu do dobrego fryzjera i zapytała, co z tym zrobic.
_________________
rehabilitacja naderwanego mięśnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jazzy123456789
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Pią 25 Sie 2017, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, dzięki wielkie oczko Z całą pewnością przydadzą mi się te porady uśmiech
_________________
Psy wiedzą wiele,a nie mówią nic,odwrotnie niż ludzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group