Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

przedłużanie włosów - warto?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sasza
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 8

PostWysłany: Sro 22 Lip 2009, 15:39    Temat postu: przedłużanie włosów - warto? Odpowiedz z cytatem

Czy myślałyście o przedłużaniu lub zagęszczaniu włosów by w tym dniu wyglądać jeszcze piękniej? Ja się trochę nad tym zastanawiam, przyznam jednak że mam wiele obaw: o stan włosów po ściągnięciu, o to czy nie bedą widoczne miejsca łącznia, o pielęgnację itd. Może macie już jakieś doświadczenia. Jestem bardzo ciekawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 22 Lip 2009, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak pójdziesz do dobrego salonu to efekt będzie dobry ... tyle że koka ślubnego z tych włosów raczej nie upniesz, bo zazwyczaj doczepiane są proste - jak zmienisz fryzurę to będzie widać łączenia. No i musisz je pielęgnować odpowiednimi kosmetykami w odpowiedni sposób Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sasza
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 8

PostWysłany: Sro 22 Lip 2009, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie tylko rozważam... myślałam o prostych, rozpuszczonych długich włosach ( moje osobiste są do ramion:)) i doczepianym warkoczu w poprzek głowy. Ot, taka romantyczna wizja.

Po ślubie mogę oczywiście zdjąć je natychmiast. Tylko trochę mi szkoda, bo to spory wydatek. Zastanawiam się jednak, czy dłuższe noszenie nie zniszczy moich włosów na tyle, że z długowłosej rusałki nie zmienię się w ...hym skina lol

Poza tym nie wiem jaką metodę wybrać, tak by nie było widać łączeń - bo to straszny obciach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owocowamamba
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 208

PostWysłany: Pią 21 Sie 2009, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz sobie je przyczepic na jakieś 3 miesiace... bo po trzech miesiacach zwykle trzeba zdjac, gdyz naciagaja sie to nie warto;) ponoc wlosy bardzo sie niszcza i szkoda na to tylko pieniedzy, gdyz to bardzo drogie jest:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 21 Sie 2009, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja ci powiem co ja mam. Kupujesz wlosy na waskiej tasiemce.Tasiemka dlugosci metra. Doczepiasz specjalne klipsy ktore wpinasz we wlosy. Laczen nie widac i mozna sobie takie dopinki samemu sciagnac. Same schodza po tygodniu. Takie wlosy mozna krecic, farbowac, prostowac i nie widac roznicy. W dotyku sa takie same jak wlosy ludzkie. Dobrze zrobione nie roznia sie niczym od twoich. To jes cos co mamy dostepne w Anglii. W Polsce trzebaby popytac ale fryzjerzy powinni miec pojecie. To nic trudnego. U fryzjera to pol godzinki roboty
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Sob 22 Sie 2009, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po paru rozmowach z moim znajomymi i moją fryzjerką wiem, że nikt tego nie poleca, a na pewno nie dobry fryzjer
włosy są zniszczone po ściągnięciu, poza tym boli ponoć jak ch... jak zdejmujesz i jeszcze jak ktoś Ci to zrobi kiepsko to na pewno jest widać, ale to tylko opinie moich znajomych wybór należy do Ciebie

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiesia19
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 41

PostWysłany: Sob 22 Sie 2009, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzialam pare dziewczyn z doczepianymi wlosami i wygladalo to bardzo ladnie. nie wiem ile sie trzeba nacierpiec by efekt byl dobry ale jesli znajdziecie dobry salon to moze warto! Ja wole peruki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 22 Sie 2009, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyglada mi na to ze w Polsce nie ma nikogo kto robilby takie uslugi fachowo. W Anglii kazdy salon ma linie do pielegnacji wlosow po przedluzeniu. Przed wizyta trzeba powiedziec ze ma sie przedluzone i juz.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 22 Sie 2009, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak.... ale tu jest Polska i jesteśmy zawsze 20 lat do tyłu język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Nie 23 Sie 2009, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jestesmy o bywatelami swiata język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group