Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

przedłużanie włosów - warto?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 13 Cze 2010, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie do końca się z Tobą zgodzę...zresztą co głowa to różnica...i co wykonanie to różnica
zaraz wstawię kilka fotek...ale że sama jestem,,,to będą jakie będą-żeby pokazać tylko.. ja mam 3 włosy na krzyż naturalne..
jak dla mnie jedyny mankament to niepodcięte....ale to zostawiam,jak zdecyduje się na fryzurę.. a są to zdjęcia robione po tym ja wróciłam do domu..gdzie po drodze padało trochę i się nie rozczesałam..no i trochę tłustę..ale mam nadzieje że mi wybaczycie oczko
_________________



Ostatnio zmieniony przez dorotam dnia Pią 15 Paź 2010, 17:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Pon 14 Cze 2010, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorotam ja od razu poznaje,że to nie są Twoje włoski Wink ale to może dlatego,że sama miałam już przedłużane,więc znam się dzięki temu i mam do tego rentgen teraz w oczach oczko jak ktoś się nie zna to się nie kapnie pewnie...no i koniecznie jak się zdecydujesz to podetnij!
A wiesz już mniej więcej jaką chcesz z nich wyczarować fryzurę,że potrzebne jest Ci przedłużanie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Pon 14 Cze 2010, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nati ... wiem,że nie jest tak,że nic nie widać...ale jak umyłam włosy i wysuszyłam już razem.. to też ju trochę innaczej. no i jeszcze podetnę i pocieniuję..ale to już u mojej fryzjerki ( do czwartku wytrzymam oczko ) no i te fotki robiłam sama .. bo akurat nkogo w domu nie było ..

coś na ten wzór.. zresztą co bym nie robiła...z moich 5 na krzyż włosów byłoby ciężko

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[/quote]
Bardzo fajna fryzurka dorotam mam nadzieję że właśnie taką będziesz miała bo jest po prostu śliczna:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też się bardzo podoba ta fryzurka:)
Co do przyczepiania włosów, to nie mam fachowego oka i ja bym nie poznała, że są sztuczne:) Ale podciąć je trzeba koniecznie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorotam fryzurka bardzo ladna,ale nie boisz się o jej trwałość?czy wytrwa całą noc skoro włosy przedlużane a tymbardziej tak długie szybciej się puszą,do tego tańce,trochę się spocisz itp?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no zobaczę jak to będzie ... póki co moje kręcenie lokówką okazało się wytrzymałe.. w pon idę na próbną fryzurę i się okaże potem.. bo czeka mnie trochę biegania do wieczora... czy wytrwa. jeśli nie,to będzie kok. coś podobnego jak u Violinist uśmiech takie wyjście awaryjne oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariana
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 45

PostWysłany: Wto 6 Lip 2010, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że pomysł z przedłużaniem włosów jest całkiem fajny, zwłaszcza jak ktoś ma naturalnie kiepskie warunki Wink Ja osobiście nigdy nie miałam potrzeby, ale moja przyjaciółka skusiła się właśnie z okazji ślubu i nie żałuje.
Jeden warunek - wybrać profesjonalnego fryzjera, bo od jakości usługi zależy cały efekt!wykrzyknik No i trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami ze względu na specyficzną pielęgnację... Nie polecam także oszczędzać na ich odczepianiu. Znam dziewczynę, która w ramach oszczędności ściągała sama i później miała bardzo osłabione włosy Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Wto 6 Lip 2010, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje doczepione włosy trzymaly się tak samo albo i lepiej jak naturalne. fryzura wyszła super . i każdemu polecam wykrzyknik! kązdy był zachwycony że mi tak włosy urosły oczko hehe
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anmal
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 3

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też miałam przedłużane najpierw na keratynie, potem na microringach, teraz czekam na fryzurę z kliniki handsome men. Zobaczymy jak wyjdzie uśmiech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group