Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

przedłużanie włosów - warto?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie, to jest tylko Polska... ale uważam, ze jeśli trafi się na dobrego fryzjera, który idzie z duchem czasu i nie boi się doczepić włosów (bo czasem mam wrazenie, ze raz: ludzie nie są kompetentni, dwa: boją się pewnych rzeczy, za granicą to się przyjęło, u nas jakoś nie Rolling Eyes ) to nie będzie większego problemu.

ja z chęcią bym sobie na okazję ślubu doczepiła włosy, bo chciałabym ich mieć troszkę wiecej Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Czw 27 Sie 2009, 1:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
no tak.... ale tu jest Polska i jesteśmy zawsze 20 lat do tyłu język

ale dodam, że nie we wszystkim dzięki Bogu Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 30 Sie 2009, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka ma doczepiane włosy - na stałe, ale niestety widać to...
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonazga
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pią 13 Lis 2009, 20:19    Temat postu: przedłużanie włosów Odpowiedz z cytatem

[b] Jeśli chcesz mieć piękne ,długie ,gęste i lśniące włosy
to dobrze trafiłaś!
Pamiętaj!wykrzyknik Jeżeli decydujesz się na zabieg przedłużania włosów lub
jakichkolwiek zabieg fryzjerski zapytaj osobę go wykonującą o dokument
potwierdzający kwalifikacje zawodowe!wykrzyknik



Jestem pewna ,że jeżeli zdecydujesz się powierzyć mi
swoje włosy, także dołączysz do grona moich stałych, zaprzyjaźnionych
klientek!



Polecam metodę keratynową, która polega
na łączeniu na ciepło pasemek Twoich włosów z pasemkami włosów do przedłużania, które zakończone są keratynową łuską.




Keratyna jest to główny budulec łodygi włosa odpowiedzialny
za jego kondycję, elastyczność oraz wytrzymałość.


Dlatego metoda ta ma także działanie regenerujące i odżywcze.
Jest to jedna z najnowocześniejszych i najtrwalszych metod,
oraz ulubiona metoda naszych rodzimych, a także zagranicznych gwiazd.
Zabieg trwa 2 godziny, a włosy utrzymują się około 4 miesiące,
co nie oznacza ,że po tym czasie coś się z nimi dzieje. Po prostu
odrost jest już tak duży ,że uwidaczniają się złącza i należy je zdjąć
i założyć ponownie-tuż przy skórze.






Używam tylko wysokiej jakości naturalnych włosów.
Dzięki temu klientka nie ma problemu zarówno w pielęgnacji, jak
i stylizacji włosów. Można je farbować, prostować prostownicą, skręcać na lokówce,
na termolokach, wałkach, modelować itp.





Jeśli masz swoje włosy do założenia, nie ma problemu wykrzyknikwykrzyknik





W razie jakichkolwiek pytań dzwońcie pod numer

tel: 696-064-932 lub 698-205-806

lub piszcie iwonazga@life.pl

GG: 1835464



Każdej Klientce proponuję konsultację , dotyczącą wyboru gatunku włosa , koloru pasemek i ich ilości, w zależności od pożądanego efektu tak, aby osiągnąć olśniewający efekt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukaszq369
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 4

PostWysłany: Nie 20 Gru 2009, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za 20 lat u nas w Polsce też takie usługi będa oferowane prez salony - także myślimy pozytywnie język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nutelka
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2010
Posty: 43

PostWysłany: Nie 30 Maj 2010, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przedluzylam wlosy metoda keratynową. jestem b. zadowolona, pielegniję sie tak jak swoje wloski - mam słowianskie naturalne dziewcze fale. zgrzewów nie widac uśmiech super sie w nich czuje i mozna wiecej fryzure wyczarowac z dluzszych uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 30 Maj 2010, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też będę przedłużała włosy na wesele wesoły
idę przedłużać 12go czerwca.. więc zrobię zdjęcie przed tyłu głowy i po przedłużeniu...same ocenicie uśmiech ja mam cienkie włosy a chce coś fajnego wyczarować na weselicho wesoły
i wiecie co... równie mocno paznokcie się niszczą po tipsach,włosy po farbowaniu i pewnie coś by się znalazło jeszcze... a jakoś kiedy weszło to w coraz częstsze zastosowanie,nikomu to nie przeszkadza. myślę,że będzie tak też z włosami...

zdjęcia po 12 czerwca uśmiech
_________________



Ostatnio zmieniony przez dorotam dnia Nie 13 Cze 2010, 16:33, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Pon 31 Maj 2010, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie prawda,że w PL nie potrafią porządnie przedłużać włosów,ja miałam parokrotnie przedłużone na dłuższy okres czasu i NIKT się nie kapnął każdy w wielkim szoku był jak mówiłam,oprócz oczywiście osób które mnie doskonale znają i wiedziały,że przez noc mi tyle nie urosły,ale inna sprawa ,że sporo to kosztuje i nie liczy się tego w setkach złotych a tysiącach Wink takie przedłużanie włosów za 300-500zł to jest dla mnie śmiechu warte,jak widze tego efekty to wolałabym już w ogóle nie przedłużać... Very Happy
a i chciałam sprostować,jeśli chodzi o zniszczenie włosów,bo moje się wogóle nie zniszczyły a dość długo nosiłam,ale ja mam gęste mocne włosy może dlatego Wink jak ktoś ma 3 piórka na krzyż to może bardziej się niszczą,bo to jednak jakiś ciężar.boleć mnie nic nie bolało,tylko pierwsze góra dwa dni,a poźniej to już w ogole ich nie czułam jak moje Wink no i oczywiście trzeba zainwestować w specjalne środki do pielęgnacji przedłużanych włosów,szczotkę,które też nie są za tanie Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 13 Cze 2010, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i mam te swoje włosy.. ale jednak zdecydowałam się na metodę zupełnie nieingerującą we włosy... czyli doczepianie pasm za pomocą klipsów.. mam kilka pasm włosów.. i sobie mogę sciągać i zakładać uśmiech
wygląda to super. włosy są naturalne.. i naprawdę wogóle nie widać ,gdzie się kończą moje,a gdzie te zaczynają... a dzięki temu miam więcej niż kilka włosów na krzyż i wyczaruje coś z nich na wesele uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Nie 13 Cze 2010, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na ślub - przedłużanie ok ale tylko jeśli chce się isc w rozpuszczonych włosach uśmiech aczkolwiek jesli chce sie miec przełuzone włosy tylko z tej okazji a nie na codzien to lepiej poprosic fryzjera o doczepienie jakiś tresków a nie przedłuzanie całych włosów.

ja mam kilka koleżanek które mają przedłużone włosy...
*jeśli włosy mają jednolity kolor to nie widac różnicy miedzy własnymi a przedłużonymi uśmiech jeśli są pasemka, balejaż to juz gorzej.
*te dziewczyny które mają przedłużone włosy na silikonowych obrączkach są ogólnie bardzo zadowolone, mojej jednej koleżance trzymały sie nawet pół roku uśmiech a te ringi widać czasem jak sie jakos niefortunnie ulozą włosy lub jak sie zepnie kucyka do góry, zalezy tez ile ma sie tych ringów doczepionych
*te które mają przedłużone włosy na taśme ogólnie narzekają... jedna ze ją swedzi od tego głowa, inna że czuje duże obciążenie, a trzecia ze strasznie odróżniają sie od jej naturalnych włosów. jakiś zadowolen nie zauwazylam specjalnych... no i jak sie ma cienkie i liche włosy to sie o dużo bardziej puszą itd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group