Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Cudowne wspomnienia
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdziuniaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 139
Skąd: Tomaszów Maz

PostWysłany: Pon 20 Lip 2009, 11:17    Temat postu: Cudowne wspomnienia Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich bardzo serdecznie chciałam się z wami podzielić chwilami z mojego ślubu uśmiech
To był najcudowniejszy dzień mojego życia ale na początku nie myślałam że się wszystko uda. Odkąd odebraliśmy salę nie miałam czasu nawet usiąść i po prostu myślałam, że ze zmęczenia nie dam rady się bawić. Ale to nie było najgorsze, w noc przed ślubem soczewka mi podrażniła oczy i nie mogłam ich nawet otworzyć, więc mama która się na tym nie zna zawiozła mnie o 3 nad ranem do teściowej, żeby mi wyjęła soczewki. I teściowa je wyjęła ale oczy były tak podrażnione,że nie mogłam nawet zasnąć, więc do zmęczenia doszła jeszcze bezsenność Confused Myślałam że rano zwariuje, oczy zapuchnięte a tu trzeba jeszcze tyle zrobić, że nie wiedziałam czy dam radę. O 8 rano pojechałam do koleżanki, która nas wiozła ustroić samochód bo świadek się jakoś nie kwapił. Po ustrojeniu auta pojechaliśmy jeszcze na chwilkę na salę a potem pojechałam do fryzjera gdzie spędziłam 3 godziny. A mój mąż w między czasie pojechał do optyka po okulary bo mi tydzień wcześniej nosek się urwał. po fryzjerze przyszedł czas na makijaż. Umalowała mnie koleżanka ale naprawdę byłam zadowolona i nie musiałam się umawiać do salonu tylko przyjechała do mnie do domu uśmiech
Po makijażu przyszedł czas na zdjęcia w studiu bo mieliśmy je przed ślubem o 15:30. Jak wróciliśmy to moje Kochanie pojechał ze świadkiem do domu a ja zdjęłam górę od sukienki i w samym staniku zasiadłam przed telewizorem i zaczęłam oglądać TV. Pamiętam że leciała Moda na Sukces Very Happy I nim się spojrzałam koło mnie zaczęło robić się tłoczno a to właśnie była 17 i czas aby się ubierać uśmiech
Moje Kochanie przyjechało parę minut po 17 i spotkała go niespodzianka moja siostra nie chciała go wpuścić do domciu więc musiał mnie wykupić flaszeczkami oczko ale dał radę i odbyło się błogosławieństwo, ja byłam twarda choć strasznie chciało mi się wyć, natomiast babcie nie wytrzymały Crying or Very sad
Po błogosławieństwie wyjechaliśmy do kościoła ale napotkaliśmy na opór w postaci bramki, którą zrobili moi koledzy z pracy, ale dali się przekupić Wink
Jadąc do kościoła mieliśmy piękną obstawę w postaci Elek jeśli ktoś zaglądał na mój profil na NK to wie o co chodzi. ja pracuje w Ośrodku Szkolenia Kierowców oczko
W Kościele natomiast było już gorzej, ja naprawdę nie wiem skąd wzięły mi się te nerwy przecież jak narazie szło nie źle. Pamiętam tylko że na mszy ksiądz mówił o uśmiechaniu się bo moje Kochanie było bardzo przestraszone i poważne. Pamiętam jeszcze, że na początku przysięgi głos mi się załamał ale potem już było dobrze. Odetchnęłam dopiero jak po mszy wyszliśmy na zewnątrz i były życzenia. W życiu się tyle nie całowałam język
A potem była mała wpadka ponieważ zachciało mi się do toalety a w Kościele były po prostu ohydne a że po drodze do sali mieliśmy MacDonalda to sobie skorzystałam, oczywiście zaraz wszyscy wiedzieli, że byłam w Maku.
Wesele było świetne bawiliśmy się do białego rana i o dziwo nie byłam wcale zmęczona i tylko pełna energii Smile
Wszystko przebiegało świetnie, oczepiny,rzucanie welonu, muchy, tort, oraz życzenia dla rodziców na których już wszyscy beczeliśmy jak bobry Crying or Very sad
Tylko mój mężuś na drugi dzień się zapytał czy daliśmy kwiaty rodzicom bo nic nie pamięta oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Pon 20 Lip 2009, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdziuniaaa super:) Serdecznie gratuluję i życzę z całego serca samych szczęśliwych dni u boku mężusia uśmiech
Czekamy na fotki uśmiech
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 20 Lip 2009, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaaaa super wspomnienia a mc donaldem sie nie przejmuj, przynajmniej było niebanalnie język każdy sikać musi język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melassa
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 229
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 20 Lip 2009, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zobaczyć miny klientów: oni wcinają hamburgery a tu nagle wpada panna młoda w sukni ślubnej i leci do kibelka radosny radosny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 21 Lip 2009, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napewno pomyśleli "uciekając Panna Młoda" Shocked Very Happy Swietnie wykombinowałaś...ja bym poczekała już i na sali weselnej zrobiła. Gratuluję cudowych przeżyć i nie zapomnianych chwil Very Happy tEraz wszystko przed nami.....kurcze coraz bardziej się zbliża Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 21 Lip 2009, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Madziunia!wykrzyknik a jakieś fotki będą? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwiko
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 67

PostWysłany: Sro 22 Lip 2009, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje!
Jak czytałam Twój post, ręce mi się zatrzęsły. Nie mam pojęcia jak to będzie u mnie.
Z tym Maciem... wow!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdziuniaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 139
Skąd: Tomaszów Maz

PostWysłany: Czw 23 Lip 2009, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracownicy jak weszłam też byli w szoku i nawet chcieli mi bramkę robić Very Happy
To dopiero by było gdyby panny młodej nie wypuścili z Maca...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Czw 23 Lip 2009, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no Twój książę na pewno by Cie odbił z rąk tych złoczyńców z maca język
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Pon 27 Lip 2009, 5:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było wspaniale wesoły)) opisze wszytsko wieczorkiem uśmiech
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group