Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka koszula?!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Czw 16 Paź 2014, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ewentualnie koszula na zmianę, ale mój miał smoking i do niego koszule są drogie, więc woleliśmy zmieniać podkoszulkę, chociaż chyba nie było potrzeby język

Znam też taki przypadek ciekawy: kolega nasz na swoje wesele się wysmarował cały od pasa w górę antyperspirantem w kulce/sztyfcie i nie spocił się ani troszeczkę język też sprytne
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 16 Paź 2014, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój też miał smoking i koszulę na zmianę też miał. I się przydała bo się ładnie spocił przy zabawie oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Czw 16 Paź 2014, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że druga koszula na zmianę to świetny pomysł. Tak naprawdę wszystko się może zdarzyć a głupio jakby np młodzi kroili tort a Pan Młody miałby wielką plamę sosu na koszuli.. z drugiej strony Pani Młoda nie będzie miała kolejnej suknii na zmianę Very Happy Może najlepiej nic nie jeść język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 16 Paź 2014, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można zaprać plamę język i wysuszyć np. jakąś podręczną suszarką do włosów Very Happy. Dużo czasu to nie zajmie język Ale ta koszula na zmianę to dobry pomysł oczko A jedząc przy stole, zawsze można obłożyć się serwetkami język z oczkiem A najlepiej to nie nabierać dużo na łyżkę / widelec i jeść bezpośrednio nad talerzem - może wtedy nic się nie stanie :p

Wierzę, że na upał pomoże nam klimatyzacja. Nie wiem, jak ona na naszej sali się sprawuje, ale podobno daje radę.
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 16 Paź 2014, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze będzie się lepiej czuł, jak założy świeżą koszulę. Jeśli ma jakieś białe koszule, to zamiast kupować nowe to je możecie potraktować jako takie "na zmianę". Nie będzie dodatkowych kosztów a podejrzewam, że i tak nikt nie zauważy, że Młody zmienił koszulę w trakcie wesela język
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 19 Paź 2014, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż miał łącznie 3 koszule ślubne. Pierwszą założył do kościoła, którą zmienił po ceremonii....bo się czuł nieświeżo (spocił się bidulek język) a trzeciej nie użył. Marynarki oczywiście nie ściągnął przez całe wesele (no niechby spróbował!).
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 20 Paź 2014, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
Mój mąż miał łącznie 3 koszule ślubne. Pierwszą założył do kościoła, którą zmienił po ceremonii....bo się czuł nieświeżo (spocił się bidulek język) a trzeciej nie użył. Marynarki oczywiście nie ściągnął przez całe wesele (no niechby spróbował!).


A dlaczego Pan Młody nie może zdjąć marynarki? Nie mówię, że na początku wesela, ale np. późnym wieczorem, kiedy zabawa trwa w najlepsze. Może zdjąć na godzinę, by trochę "przewietrzyć" koszulę i potem znów założyć.
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 20 Paź 2014, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mel_Si napisał:


A dlaczego Pan Młody nie może zdjąć marynarki? Nie mówię, że na początku wesela, ale np. późnym wieczorem, kiedy zabawa trwa w najlepsze. Może zdjąć na godzinę, by trochę "przewietrzyć" koszulę i potem znów założyć.


też nie rozumiem.. ja myślę, że jak jest ciepło i są tańce to bez sensu, że mężczyzna musi cały czas w garniaku;) Marynarkę niech sobie ściągnie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Pon 20 Paź 2014, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dość nieestetycznie i nieelegancko to wygląda jak Pan Młody zdejmuje marynarkę, tak samo jak ma koszulę z krótkim rękawem. Na szczęście swojemu mężowi nie muszę mówić jak powinien się ubierać i sam wie, że niektóre rzeczy są po prostu niedopuszczalne.

http://gentlemenfashion.pl/jak-nosic-garnitur-15-zelaznych-zasad/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aveline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 157

PostWysłany: Pon 20 Paź 2014, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to wygląda nieelegancko, a w końcu jesteśmy gospodarzami wesela, głównymi gwiazdami wieczoru i musimy prezentować się jak najlepiej. Nie podoba mi się nawet pomysł, żeby zdjąć marynarkę na godzinkę, żeby się "przewietrzyć". Jak Młody czuje się nieświeżo i delikatnie mówiąc, goście mogą to zauważyć, to po takim "wywietrzeniu" moim zdaniem bardziej by to było czuć... I być może widać, ale to zależy, jak mocno Pan Młody imprezuje. język Lepsza jest koszula na przebranie, wtedy w razie czego poczuje się komfortowo i pewnie, nie przejmując się, że za mocno się spocił. oczko Mój narzeczony tak robi, kiedy gdzieś idziemy na dłuższą imprezę. Druga koszula zawsze czeka w samochodzie, a gdy zauważa problem, to znika na te kilka minut do toalety. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następny
Strona 27 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group