Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka koszula?!
Idź do strony 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wodniczka777
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: KRK

PostWysłany: Czw 16 Lip 2009, 9:43    Temat postu: Jaka koszula?! Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie, poniewaz slub mamy we wrzesniu, napewno nie bedą to klasyczne upały (choc kto to moze wiedziec) ale moze zdarzyc sie naprawde cieply dzien, z reszta same emocje bedą grzały! Zdecydowalismy sie na koszule z krotkim rekawem... Ostatnio gdzies uslyszalam ze to nie wypada..? Co o tym myslicie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 16 Lip 2009, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy robi jak chce Wink
mój uważa że do garnituru musi być koszula z długim rękawem ... ale to jego zdanie, może ma zboczenie bo musi tak chodzić do pracy codziennie język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wodniczka777
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: KRK

PostWysłany: Czw 16 Lip 2009, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe oczko
No własnie tak tez myslalam ze kazdy wybiera to co chce przede wszystkim WYGODĘwykrzyknik! Ale teksty ze "nie wypada" zmyliły mnie, nie wiem sama co o tym myslec Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Soze
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 78

PostWysłany: Czw 16 Lip 2009, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
każdy robi jak chce Wink
mój uważa że do garnituru musi być koszula z długim rękawem ... ale to jego zdanie, może ma zboczenie bo musi tak chodzić do pracy codziennie język



Z rękawów MUSZĄ wystawać mankiety, jak nie wystają to to nie jest garnitur Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 16 Lip 2009, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wodniczka777 napisał:
hehehe oczko
No własnie tak tez myslalam ze kazdy wybiera to co chce przede wszystkim WYGODĘwykrzyknik! Ale teksty ze "nie wypada" zmyliły mnie, nie wiem sama co o tym myslec Confused


może kupcie koszulę po obejrzeniu prognozy długoterminowej, wtedy zdecydujecie, no bo jak już gdzieś pisałam, współczuję facetom zapiętym pod szyję w 30 stopniowym upale Rolling Eyes (My przeważnie mamy jednak suknie z dekoldami i odsłonięte ramiona Razz )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 16 Lip 2009, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

współczujmy mężczyzną Twisted Evil
w sumie to nigdy się nad tym nie zastanawiałam, też będe musiała nad tym pomyśleć.

Ej mężatki może Wy się wypowiecie jak to u was było.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Pon 20 Lip 2009, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wodniczka777 mamy śluby tego samego dnia lol
My zdecydowaliśmy się kupić dwie koszule, jedna z długim rękawem na sam początek: kościół i start imprezy weselnej, później mój T będzie mógł przebrać się (jeżeli zajdzie taka potrzeba) w koszulę na krótki rękaw.
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon 20 Lip 2009, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladyinred napisał:

My zdecydowaliśmy się kupić dwie koszule, jedna z długim rękawem na sam początek: kościół i start imprezy weselnej, później mój T będzie mógł przebrać się (jeżeli zajdzie taka potrzeba) w koszulę na krótki rękaw.


tak zrobił kuzyn mojego TŻta u którego byliśmy na weselu teraz. Na oczepiny z powrotem ubrał koszulę z długim rękawem, kamizelkę i marynarkę
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Pon 20 Lip 2009, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro my musimy poświęcić przynajmniej dwa dni, żeby wyglądać jak prawdziwa panna młoda ( kosmetyczka, wizażystka, manikiurzystka, fryzjer), biegać na szpilkach,myśleć o tym, żeby fryzura się nie rozleciała i martwić się o to czy ze stresu przpadkiem nie dostałyśmy okresu to myślę, że ta koszula na długi rękaw na własnym ślubie to dla faceta niezbędne minimum.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
melassa
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 229
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 20 Lip 2009, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasadniczo sprawa wygląda tak: według podręczników do savoir-vivre dla dyplomatów oraz oficjalnego protokołu dyplomatycznego krótki rękaw koszuli pod marynarką to wieś, tandeta i bardzo zły gust. I może być +50, a rękaw musi być długi.
Dobra, jedwabna koszula i da radęVery Happy

(Z takich jeszcze zasad: jeśli facet chce zdjąć marynarkę w towarzystwie to kamizelka musi być na plecach z tego samego materiału co na froncie!wykrzyknik)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 1 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group