Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kurs tańca??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 8 Lut 2015, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chodziliśmy z Ł na kurs tańca dwa lata dużo się nauczyliśmy później zrezygnowaliśmy ze względu na brak czasu ... ale gdzie się nie pojawiamy to zawsze zwojujemy parkiet... uśmiech
teraz planujemy zapisać się na kurs , żeby nam wymyślili choreografie...
Myśleliśmy też żeby wrócić na kurs taki stały ale mój Ł wiecznie wyjeżdża więc to może być trudne... aczkolwiek bardzo dobrze wspominam tamten kurs... to był dobrze spędzony razem czas.
No i mieliśmy wspaniałych instruktorów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shigalle
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 8 Lut 2015, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie - to jest bardzo fajnie spędzony czas razem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
InFloral
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa, Sochaczew

PostWysłany: Sro 11 Lut 2015, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspólny kurs tańca to coś wspaniałego.

Z mężem zaczęliśmy chodzić na taniec towarzyski do Warszawskiej Riviery na ponad rok przed ślubem.
Szybko nauczyłam się słuchać jego w tańcu a on nauczył się jak prowadzić partnerkę. Piszę partnerkę ponieważ to czego się nauczył pozwala mu poprowadzić w tańcu większość kobiet.
Taniec daje jeszcze coś takiego jak poprawne trzymanie sylwetki. Samoistnie nie tylko w tańcu plecy same się zaczęły prostować, korpus spinać.
A to uczucie jak na weselu ruszy się do walca wiedeńskiego wirując po całej sali jest wspaniałe.

Do samego ślubu nad układem z walca angielskiego pracowaliśmy na kilku zajęciach z naszą instruktorką.

Tak nam się kurs tańca spodobał że poza towarzyskim, który w sumie tańczyliśmy 3 lata, poszliśmy jeszcze na salsę i tango argentyńskie, a jak mąż jest teraz w delegacjach to sama tańczę gatunki które można tańczyć samemu.
_________________
Małgosia - florystka oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karcia84
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 12

PostWysłany: Wto 17 Lut 2015, 11:50    Temat postu: kurs tańca Odpowiedz z cytatem

My zapisaliśmy się 4 miesiące przed weselem. Instruktor powiedział, że 12 lekcji spokojnie wystarczy, żeby opanować układ. Dodatkowo chodzimy raz w tygoniu na taniec towarzyski dla par. Super spedzony czas. Polecam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Czw 19 Lut 2015, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Naszym przypadku bez szkoły tańca się nie obejdzie ;/ niestety ja nie mam poczucia rytmu. Marzy mi się piękny romantyczny walc wiedeński , nie jest on trudny ale jak widziałam na yt jak inni tańczą to do tej pory zbieram szczękę z podłogi. Niestety wypadało by wykupić kursy indywidualne ale M twierdzi , że lepej kupić grupowe normalny kurs tańca i przynajmniej taniej i różnych rodzajów tańca się choć trochę nauczymy. Już sama nie wiem co jest lepsze. Bo w domu to oboje by się uczyć warunków nie mamy , choć na yt filmiki instruktażowe są. ehh a ma być tak pięknie uśmiech
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankes789
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lis 2014
Posty: 16

PostWysłany: Pon 9 Mar 2015, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, czy umiem tańczyć lecz chciałbym nauczyć się lepiej robić to przed moim weselem...Chce nauczyć się tańczyć pierwszy taniec (jeszcze nie wybrany) i tańców towarzyskich do popularnych tańców weselnych-muzyka popularna i disco polo. Moja przyszła żona lepiej tańczy odemnie...
Czy możecie polecić w miarę przystępną cenowo szkołe tańca w Warszawie lub okolicach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
InFloral
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa, Sochaczew

PostWysłany: Wto 10 Mar 2015, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o Warszawę to polecam Szkoła Tańca Riviera. www.taniec.net

Mają kilka lokalizacji więc można dobrać najbardziej pasującą. Całkiem sporo grup początkujących tańca towarzyskiego. Zawsze można się umówić potem z instruktorem na indywidualne lekcje na których można stworzyć układ pod pierwszy taniec.

Sami z mężem przeszliśmy taką drogę. Naszą instruktorką była Agata Kozioł.

A wracając do walca wiedeńskiego to wcale nie jest to najłatwiejszy z tańców. Właśnie z nim zeszło nam się najdłużej aby opanować to szybkie wirowanie po całej sali tak aby nie powpadać na siebie i aby się w głowie nie zakręciło. Ale jak już to opanujesz to uczucie jest niewiarygodne. uśmiech
_________________
Małgosia - florystka oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PartyTajm_com_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 23

PostWysłany: Wto 24 Mar 2015, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za adres,na pewno wszystkim szukającym kursu i szkoły tańca będzie to na rękę. Jeżeli możesz to podaj również ceny jakie tam obowiązują,to ważny aspekt.
_________________
Ozdoby,dekoracje ślubne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
InFloral
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa, Sochaczew

PostWysłany: Sro 25 Mar 2015, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę bardzo.

Poniżej ceny zajęć w zależności od długości. Można korzystać ze zniżek na karty Benefit, Profit i Ok System
http://www.taniec.net/cennik

Jeżeli chodzi o zajęcia indywidualne to niestety nie pamiętam dokładnych kwot. Było to już jakieś 9 lat temu oczko
Ale nie przekraczało to na pewno 100 złotych za czas instruktora i wynajęcie sali.
_________________
Małgosia - florystka oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shakira.trantow
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 25 Lis 2019, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielokrotnie zastanawiałam się czy zdecydować się na kurs Tanga. W sieci znalazłam tych instruktorów http://bravotango.pl/zajecia/kursy-tanga/. Szkoła znajduje się blisko mojego miejsca zamieszkania, więc miałabym niedaleko. Wydaje mi się, że dzięki temu mój pierwszy taniec na weselu będzie mniej stresujący.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Strona 15 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group