Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

PIWO W PUSZCZE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 18 Lut 2010, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyszlismy z tego samego zalozenia: wino i wódka. Wino głownie dla Pań i dla Nas uśmiech w barku alkoholowym kilka kolorowych trunków ale to raczej na smaczek, do sączenia oczko Piwa nie bedzie - jakos nie przyszlo mi nawet do głowy a jak teraz mowicie ze mieszanie piwa + wodki moze dac zgubny efekt to juz wiem ze nie bedzie go na 100% Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cilusia000
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 68

PostWysłany: Pią 26 Lut 2010, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas bedą wszystkie rodzaje alkoholu. Nie wyobrazamy sobie inaczej. Czysta wódka na stołach, likiery i wino na osobnym stoliku, a piwo lane z beczki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Czw 4 Mar 2010, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas będzi eprzede wszystkim wódka, dodatkowo piwko w butelkach bo zawsze mozna ładnie do szkła przelać i bedzie też wino ze względu na to, że niektórzy goście pijają tylko wino.

Na szcęscie mnie omija organizacja trunków. Tym zajmie się moja mama uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo&Aga
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 339
Skąd: Kraków - Azory

PostWysłany: Pon 8 Mar 2010, 6:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas padłą decyzja bedzię piwko w butelkach. Najprawdopodobniej Perła (Browar Lublin) piwko nie jest za słodkie ani za gorzkie takie w sam raz i ma ładną butelkę. drugie to najprawdopodobniej Warka Strong.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miya
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 101
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 8 Mar 2010, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za piwem. U nas będzie normalnie w barze. uśmiech
_________________
Zapowiedź filmu ślubnego/Coming soon
Nasz motylkowy ślub - prezentacja zdjęciowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milenkaaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 24
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 18 Mar 2010, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my nie będziemy mieć piwa, ogólnie puszka piwa jakoś tak wg mnie mało elegancko. No chyba, że z beczki-czemu nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas będzie tylko wódka...
trochę z oszczędności... a trochę z nerwów.. bo normalnie koncert życzeń się zrobił .. rodzinka z anglii powiedziała,że pije tylko pół wytrawne wino czerwone, jedna rodzinka z mojej str. tylko piwo... i ja może będę biegać i szukać dla każdego wg.życzeń..zezłościliśmy się i stanęło tylko na wódce... ja jak szłam na wesela to mi na myśl nie przyszło,żeby mówić co będę pić
ja też średnio lubię wódkę..ale drinki ..czemu nie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja piwu w puszcze mówie stanowcze NIE!!ale w beczce ,butelkach szklanych czemu nie?
Ja jeszcze się zastanawiam czy mieć wszystkie rodzaje alkoholu czy lepiej nie,właśnie z powodu mieszania ich,że może źle się to skończyć,ale z drugiej strony to dorośli ludzie,więc chyba wiedzą co robią?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie wierzę w dorosłość pijanych wujków Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez nie. Niektorzy nie znają umiaru i mieszają alkohole albo piją bez ograniczeń niestety.
Wiem na co mnie stac, wiem po ilu drinkach moje oczy są rozbiegane i siebie (no i męża bo jego granice tez znam) bede pilnowac. Moim zdaniem "urżnięty" wujek to - choc malo przyjmny widok - to nie tak gorszący jak pijani pańtwo młodzi - panna młoda potykająca sie o własną suknie i czerwony, rumiany jak prosię Pan Młody proszący do tanca podchmieloną cioteczke Rolling Eyes
U nas będzie co pomieszac bo i wódka i wino i whisky, gin, martinii i jakies likiery itp oczko Ale ludzie od tego mają głowy by nimi myslec. U nas tylko piwa nie bedzie - jakos sie w naszych stronach nie przyjeło, co mi zupelnie nie przeszkadza. No i zawsze cięte koszty oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group