Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

PIWO W PUSZCZE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 17 Lut 2010, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
ruda87 napisał:
I nie chciałabym osobiście, żeby to był np. pospolity żywiec czy harnaś ale jak już to faktycznie te małe buteleczki jakiegoś zagranicznego piwa Cool

dlaczego nie nasze zwykłe piwa?? zwykłe w sensie popularne marki dostępne w sklepach od ręki. co będzie jak np. gościom zagraniczne piwo, które Ty sama byś chciała mieć na weselu, nie będzie smakowałopytajnik mój Jacek np. nie pija nic innego jak Calsberg i za każdym razem jak nie moze go dostać to jest kłopot, bo przy innych alkoholach wybrzydza.



nie wiem, może wyglądają bardziej elegancko.... a jakoś nie widze tych harnasiów, żywców, tater i innych wojaków na stole weselnym. Jakoś mi to nie pasi. Kojarzą mi się z grillem na miasteczku studenckim a nie weselem język Myślisz, że jak ktoś miałby do wyboru np. paulanera i okocimia to by wolał by to drugie ?


Carlsberga uważam już za to 'lepsze' piwo i mogłoby być język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 17 Lut 2010, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zależy co kto lubi Wink a niezbadane są gusta ludzi. znam osobę, której najukochańszym piwem jest... uwaga... Żubr Rolling Eyes Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 17 Lut 2010, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja znam ludzi, którzy piją piwo marki tesco lol

sama się czasem lubię napić żywca w pubie czy okocimia do grillowanej kiełbasy.... ale jak coś co postawię na weselnym stole to wolałabym, żeby było z tej 'górniejszej' półki. Chociaż troszkę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 17 Lut 2010, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skąd ja to znam Wink dobrze, że u mnie piwo będzie tylko dla Pana Młodego Cool i na pewno nie w puszce. piwo z puszki ma taki metaliczny posmak...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 18 Lut 2010, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie będzie wyglądał Jacek na pewno z wielkim kuflem złotego napoju paradujący przez salą weselna Cool A inni będą się tylko ślinić lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 18 Lut 2010, 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno. a tu zonk, do ich dyspozycji będzie tylko wino i wódka. ale mi ich żal....

zrobię mu zdjęcie z tym kuflem i Wam pokażę Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 18 Lut 2010, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się bała mieć piwo na weselu. Ci którzy lubią/piją wódkę przeważnie lubią też piwo. Bałabym się, że po paru kolejkach mogą przestać myśleć racjonalnie i sięgną po piwo. A od tego momentu do tragedii krótka droga Confused
Ale jeżeli już ktoś się decyduje na piwo to zdecydowanie powinien się zaopatrzyć w butelkowe. Lepiej smakują i przede wszystkim wyglądają bardziej elegancko.

My myśleliśmy, aby tylko dla nas zamówić wino. Ale w końcu doszliśmy do wniosku, że to nie bardzo wypada, żeby tylko gospodarze mogli je pić, a goście nie Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 18 Lut 2010, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przekichane, bo u nas tylko Jacek dostanie piwo. z tego powodu co wymieniłaś, nie chcemy, by goście mieszali i wódkę, i wino z piwem, bo im się zachce Rolling Eyes oczywiście, każdy swój rozum ma i jak miesza, a wie, że nie powienien to jest zwyczajnie głupi, ale to jest moja impreza i nie chcę przebojów. tak jak nie chcę, by Pan Młody o wodzie siedział, bo to już bedzie przegięcie Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Czw 18 Lut 2010, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas akurat piwa nie będzie, mamy nadzieje , że wino i wódka wystarczy i goście sie nie obrażą uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 18 Lut 2010, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie, że wódka i wino stykną Smile nie masz się czym przejmować, KiSe.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group