Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Film ze ślubu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Musisz skorzystać z programu (jeśli taki masz) do odtwarzania płyt DVD, a nie z odtwarzacza, który uruchamia Ci się automatycznie.


To był właśnie ten błąd. Na każdej z płyt nagrane jest ok 120 min, nie więcej. Ale wszystko się wyjaśniło, dziękuję za podpowiedzi. uśmiech
Szczerze mówiąc nie sądziłam że nasz film będzie aż tak podobał się gościom, twierdzą że super się go ogląda, jak prawdziwy film, poprzeplatany jest takimi jakby teledyskami, które wyglądają jak prawdziwe teledyski do piosenek. Nigdzie nie ma ani jednego fragmentu gdzie widać kogoś jak zajada się bigosem. Teledyski podobne do filmu który przedstawił dzanidzan, jednak do znacznie bardziej żywiołowej muzyki i bez zdjęć tylko stworzony z samych ujęć, na filmie jest ich ok 8-10.

Cytat:
Mam pytanie do Par, które są już po ślubie i otrzymały film. Czy w Waszych filmach umieszczono także zdjęcia od fotografa, a jeżeli tak, to kto te zdjęcia przekazał?

U nas tego nie ma, film to film a zdjęcia to osobny temat. Ze zdjęć można zrobić prezentacje, ale po co wkładać je do filmu?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annn napisał:
U nas tego nie ma, film to film a zdjęcia to osobny temat. Ze zdjęć można zrobić prezentacje, ale po co wkładać je do filmu?

Może chodziło o to, że jak bierze się duet kamerzysta fotografii to mogą pójść na łatwiznę pytajnik Niektóre firmy mają takie pakiety, ja sama nad tym myślałam, ale właśnie dowiedziałam się o takich wyczynach i mój zapał troszkę spadł.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy fotografa i kamerzystę z jednej firmy. Pierwsze co powinnaś zrobić przed podpisaniem umowy, to dogadać się jak chcecie aby Wasz film wyglądał, chcecie zdjęcia w filmie takie firmy są zazwyczaj otwarte na wszelkie Wasze sugestie, bo to Wam ostatecznie film ma się podobać.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oldziiaa napisał:

Może chodziło o to, że jak bierze się duet kamerzysta fotografii to mogą pójść na łatwiznę pytajnik Niektóre firmy mają takie pakiety, ja sama nad tym myślałam, ale właśnie dowiedziałam się o takich wyczynach i mój zapał troszkę spadł.

Pakiet foto - video jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ osoby pracujące razem znają się i są dla siebie przewidywalni. Nie przeszkadzają sobie wzajemnie, a wręcz pomagają w sytuacjach kryzysowych.
Reportaż filmowi i zdjęciowy to dwie zupełnie niezależne sprawy. Jeżeli w filmie pojawiły się zdjęcia to najprawdopodobniej był to zamysł artystyczny, a nie pójście na łatwiznę.

Nie należy obawiać się, dwóch zespołów z jednej firmy.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, bo dokładnie tych samych argumentów użyłam, że te duet potrafi ze sobą współpracować.
Przepraszam, właśnie zorientowałam się, że odwrotnie powiedziałam Embarassed , słyszałam, że z filmu są robione zdjęcia i to jest to pójście na łatwiznę. Ja uważam, że to zależy od firmy i trzeba brać taki żeby nie było nie wiadomo jakich niespodzianek. Wszystkiego wiadomo się nie przewidzi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat: słyszałam, że z filmu są robione zdjęcia i to jest to pójście na łatwiznę.

To już nie łatwizna- to jawne oszustwo.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 12

PostWysłany: Wto 13 Sie 2013, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to przecież od razu widać i można wnosić o ewentualną reklamację. W sumie dlatego też warto najmować osobno fotografa, a osobno kamerzystów. My oprócz filmu z wesela zamówiliśmy sobie jeszcze plener i wyszło to bosko. Do tego osobno miałam też sesję z fotografem, więc jest komplet - do wspominania w sam raz. Trzeba jednak przyznać, że Bycze Filmy mają świetne pomysły, a realizacja wychodzi im bardzo dobrze. Krótki teledysk zamiast długiego filmu - to jest to. Zresztą zobaczcie sami - http://vimeo.com/71977027 Wygląda to naprawdę super. Ja mam podobny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 28 Paź 2013, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przewertowałam cały temat i nie potrafię znaleźć wątku odpowiedniego na moje pytanie a nie chcę zakładać nowego żeby nie zaśmiecać. Mam konkretne pytanie a mianowicie mamy możliwość nakręcenia klipu ślubnego (dostaliśmy taki gratis do kamerzysty-fotografa) no i cały czas zastanawiam się gdzie moglibyśmy nakręcić taki klip żeby od razu zrobić tam plener i nie potrafimy nic wymyślić smutny macie może jakiś pomysł żeby mi podsunąć? Chciałabym żeby to nie było mocno oklepane i na pewno nie żaden park. Myśleliśmy nad jakimiś ruinami tylko nie mamy nigdzie żadnych pewnych. Chciałabym (chyba jak każda przyszła panna młoda oczko ) żeby nie było to nudne tylko takie "inne" oczko POMOCY smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 28 Paź 2013, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia_90 napisał:
Chciałabym (chyba jak każda przyszła panna młoda oczko ) żeby nie było to nudne tylko takie "inne" oczko POMOCY smutny

Taki film powinien być związany raczej z Waszymi zainteresowaniami.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Alicjamedia dnia Pon 28 Paź 2013, 11:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 28 Paź 2013, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam konkretnego zainteresowania z którym mógłby się wiązać film..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group