Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Film ze ślubu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Sro 22 Sie 2012, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do Par, które są już po ślubie i otrzymały film. Czy w Waszych filmach umieszczono także zdjęcia od fotografa, a jeżeli tak, to kto te zdjęcia przekazał?
Zastanawiam się, na ile jeszcze jest to praktykowane wśród kamerzystów, że film składa się nie tylko z pracy kamerzysty, ale także ze zdjęć fotografa (o czym fotograf często nie wie).
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dzanidzan
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon 26 Lis 2012, 12:55    Temat postu: film przedślubny Odpowiedz z cytatem

Jako, że sam nie znoszę filmów ślubno-weselnych, trwających po 2 godziny, pełnych dłużyzn i nudnych scen, gdzie trzeci wujek z piątą ciotką zajadają się bigosem, sam, w formie prezentu stworzyłem film dla znajomych, który następnie został wyświetlony na ich weselu. Poniżej zostawiam link. gdyby komuś przypadła do gustu tego typu forma filmowa, proszę o kontakt mailowy (bartosz.janus@gmail.com)

http://www.youtube.com/watch?v=7w4s22qbCb4&hd=1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzejz
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 146
Skąd: Olkusz / Kraków

PostWysłany: Pon 26 Lis 2012, 23:23    Temat postu: Re: film przedślubny Odpowiedz z cytatem

dzanidzan napisał:
gdzie trzeci wujek z piątą ciotką zajadają się bigosem


Przecież już nikt nie robi takich filmów (czy kiedykolwiek robił?) ale ludzie z dużym uporem powtarzają stereotypy uśmiech
_________________
Kamerzysta i fotograf ślubny - Kraków - Olkusz - Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monia-mia
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 182
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 27 Lis 2012, 0:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo przecież, że zdania będą podzielone. Jedni lubią być filmowani, drudzy nie.
Ja osobiście jestem osobą, która uwielbia filmy i nie wyobrażam sobie mojego ślubu i wesela bez kamerzysty. I wiem też, że film nie pokryje się kurzem tak jak nie pokryły się filmy z czasów przedszkola i komunii, które mój tata kręcił pożyczoną od kolegi kamerą (takie czasy - ten którego było stać kupował, a wszyscy pożyczali Very Happy)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Czw 3 Sty 2013, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pewien mały problem z naszym filmem, otóż dostaliśmy wczoraj nasz poprawiony film z wesela, jednak nie wiem czy jest źle nagrany czy co się stało ale nie mogę przewinąć filmu w dowolne miejsce, ani w przód ani w tył, muszę go oglądać od początku do końca, albo klikając na takie jakby wstawki/teledyski to przesuwam jakby o jakąś sekcje, nie wiem czy jasno się wyraziłam i wytłumaczyłam o co mi chodzi, ale nie znam się na tym. Co ciekawe na DVD mogę już normalnie przewijać jak chcę.

Film był poprawiany, w pierwszej wersji nie było tego problemu.

I jeszcze , może to coś pomoże ale na pierwotnym filmie jak się go otworzy są dwa foldery: Video_ts i Audio_ts, a na filmie poprawionym jest tylko jeden folder VIDEO_TS.
I nie wiem czy znowu odsyłać film do poprawki czy to jest coś nie tak na moim komputerze.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monia-mia
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 182
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 3 Sty 2013, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jest to kwestia sposobu nagrania filmu na płytę. Jak nagrywa się filmy na płytę to trzeba je nagrać jako "nagraj DVD" a nie "nagraj dane". Bo jak zrobi się to za pomocą tej drugiej opcji to nagrywa się jeden folder a nie dwa jak zauważyłaś.
Poproś ich żeby nagrali Ci jeszcze raz płytę tylko już jako DVD.
Ale to wszystko jest moje zdanie - mam nadzieję że się nie mylę. Przynajmniej jak kiedyś nagrywałam sobie filmy na DVD to właśnie w ten sposób (nie)działało.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 3 Sty 2013, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monia ma rację. Jak się wypala płyty to ma być 1 plik o nazwie ,,iso''. A dopiero po rozpakowaniu powstają pliki wideo-ts i audio-ts oraz inne pliki które są niewidoczne.
No i ważna jest jeszcze kompresja: na płytce dvd max 120 min materiału. Jeżeli ktoś kombinuje wsadzać więcej to potem są zacięcia.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 3 Sty 2013, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annn napisał:
Ja mam pewien mały problem z naszym filmem,

Czy dostałaś osobny film do oglądania na komputerze i osobny jako DVD do oglądania w odtwarzaczach?
Czy masz problem z oglądaniem filmu skopiowanego z płyty DVD na dysk komputera?
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Czw 3 Sty 2013, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostałam jeden film w 2 częściach. Jak skopiowałam na dysk to mogłam przewijać spokojnie.

A i jeszcze sprawdzałam film u koleżanki i działa u niej wszystko dobrze na komputerze, więc to pewnie na moim komputerze coś nie jest tak jak powinno.
Chociaż dziwne że inne filmy chodzą w tym ta wcześniejsza wersja.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 4 Sty 2013, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby film DVD przegrany na dysk komputera odtwarzany był prawidłowo, trzeba wskazać program do odtworzenia. Starsze wersje programu Windows Media Player nie potrafią odtwarzać takich plików, lub odtwarzają je z problemami.
Musisz skorzystać z programu (jeśli taki masz) do odtwarzania płyt DVD, a nie z odtwarzacza, który uruchamia Ci się automatycznie.

Niezależnie powinnaś poprosić firmę, która realizowała film o plik typowo komputerowy (np: wmv). Można wtedy taki film wgrać sobie przykładowo do telefonu i mieć zawsze przy sobie.
Wykonanie takiego pliku dla specjalistów nie jest problemem.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group