Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tychy-sala-co polecacie ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wesolaONA
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 90
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Wto 31 Sty 2012, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tychy:
-zręb 200 za osobe
-pod prosiakiem- 200-210 za osobe
-wenecja-150zl(pyszne jedzenie ale sala na 50osob)
-mysłowice-Lari-165 za osobe fuul wypas..ale ciezko z terminami
-ledziny-pinocy-200zl za osobe
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 3 Lut 2012, 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesolaONA napisał:
Tychy:
-zręb 200 za osobe
-pod prosiakiem- 200-210 za osobe
-wenecja-150zl(pyszne jedzenie ale sala na 50osob)
-mysłowice-Lari-165 za osobe fuul wypas..ale ciezko z terminami
-ledziny-pinocy-200zl za osobe


Zręb: drogo, oprócz okien nad jeziorem nic specjalnego, sala bardzo blisko kuchni chyba, bo jak byliśmy oglądać (w dniu czyjegoś wesela), to wszystkie zapachy były na sali...
Pod prosiakiem: nie byłam, ale p. Gessler tam była xD Chyba tylko to tłumaczy tę cenę język
Pinocy: sala jest ładna, ciekawam jak z jedzeniem, bo ten cukiernik- przedsiębiorca, niestety mało dobrej jakości wyroby miał już ładnych lat temu, więc tu raczej radzę przejść się do nich i coś zjeść uśmiech

Ja dorzucę:
-Wrzos, dosyć tanio, bo jakoś 160zł/ osoba ze wszystkim (napoje i ciasta). Sala jest ładna i jedzenie jest dobre. Minus to to, że dobudowali drugą salę i dwa wesela mogą być w ciągu dnia...
-Moja Mirabelle uśmiechuśmiech Dość drogo, ale warto uśmiech (chyba. na pewno.)
-Magnolia: spoko, jedzenie jest pyszne, ładnie podane, sala jest spoko, ale ma mało miejsca do tańca...
-Dworek w Jaroszowicach, idealny na małe wesele z klimacikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wesolaONA
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 90
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Pią 3 Lut 2012, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirabelle nie polecam..oprocz ladnej sali nie ma tam nic....niestety...
W pinocym bylam na imprezie i wiem ze jedzenie jest ok:)
Wrzos..minimum 80 osob:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 3 Lut 2012, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesolaONA napisał:
Mirabelle nie polecam..oprocz ladnej sali nie ma tam nic....niestety...
W pinocym bylam na imprezie i wiem ze jedzenie jest ok:)
Wrzos..minimum 80 osob:)


Ja mam wesele w Mirabelle. Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wesolaONA
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 90
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Pią 3 Lut 2012, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadz ze bedzie u Ciebie wsyztsko ok. Moja znajoma tam pracowala za kelnerke i co nieco o jedzeniu mowila. Ale mam nadz ze u Ciebie bedzie wszytsko w jak najlepszym stanie:) i bedzie pieknie:)

a co do Prosiaka..wlasciciela rzeczywiscie nie jest zbyt mila..i uwaza ze na 10 metrach kwadratowych zmiesci 80 osob:D Shocked masakra..a menu...2 kartki A4 z czego niby jest tego duzo..a pod spodem mini druczkiem pisze...do wyboru:D wiec szału nie ma..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sob 11 Lut 2012, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesolaONA, chociaż zwykle nie wierzę w internetowe, anonimowe opinie, to Ty jednak na forum jesteś już dość trochę, więc zapytam, bo ostatnio nie dawało mi to spokoju: co mianowicie mówiła Twoja koleżanka?
Kurczę, bo "talerzyk" tam kosztuje trochę, bez napojów, ciast itd. Mówiła o jedzeniu? O właścicielach?
uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmara91
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 2
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sob 5 Maj 2012, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny uśmiech
Szukam sali tak na 60-70 osób w Tychach lub okolicy czy możecie coś polecić, podzielić się wrażeniami uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wesolaONA
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 90
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Sob 5 Maj 2012, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore mówiła, że jedzenie niekoniecznie swieze..ze podobno robia zrzutke z imprezy na impreze..zlewanie napojow.. mam nadzieje,że sie poprawilo i bedziesz mieć piekne wesele;)
musi byc dobrze bo to Wasz dzien;)
Dagmara91 Wrzos..ale tam cos kolo 80 chca, no i Zręb..ja gdyby mieli terminy bym u Nich robiła... pozatym masz POLONEZ..tez pieknie:)[/b][/u]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gronie
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 1

PostWysłany: Sob 8 Wrz 2012, 13:24    Temat postu: Sala Katarzynka Tychy Odpowiedz z cytatem

Moje wesele odbyło się w domu weselnym na działkach "Katarzynka" w Tychach przy ul. Rybnej.

Chciałbym wszystkich ostrzec przed organizacją wesela na tej sali. Cała instalacja wodno kanalizacyjna, elektryczna, wyposażenie kuchni (przynajmniej jeśli chodzi o sprzęt do gotowania) nadaje się tylko i wyłącznie do wymiany. Woda w toalecie raz była raz nie była, korki wybijało co kilka minut. Przy odbiorze sali jest wszystko ok (bo sprzęt pracuje bez obciążenia) Jak się zacznie wesele to się pokazują wszystkie awarie.

Pewnie bym nie pisał tej złej opinii gdyby nie to, że przy odbiorze sali gospodyni sali była tak niemiła i wulgarna, że powiedziałem, że nie przepuszczę. Potrafiła (po tym jak się na coś zwróciło uwagę) powiedzieć do mojej szwagierki - tu cytat: "wynocha z sali i zamknij mordę!"
Gdybyśmy przy odbiorze sali zwrócili uwagę na to wszystko na co ona zwracała uwagę gdy salę oddawaliśmy to by nam jeszcze musiała dopłacić żebyśmy chcieli tam wesele zrobić.

Jeśli ktoś już się jednak zdecyduje (albo już wpłacił zaliczkę) to naprawdę uważajcie przy odbiorze sali. Zróbcie dla siebie kopię WSZYSTKICH wyliczeń talerzy, szklanek itp. Będziecie mieć mniej kłopotu później. Włączcie wszystkie sprzęty naraz (te, które będą używane podczas gotowania) wtedy się okaże czy instalacja elektryczna wytrzyma.
Nasze kucharki musiały część jedzenia zawieźć do domu i tam przygotować bo na sali się nie dało (ta duża patelnia elektryczna, na której się robi bardzo wiele rzeczy na weselu nie działała).

Wesele w sumie się udało tylko dlatego, że catering zrobił co było w ich mocy i dzięki świetnemu duetowi, który grał genialnie. No i oczywiście wspaniałym gościom weselnym uśmiech

Jeśli, ktoś ma jakieś pytania odnośnie tej sali. Albo chciałby mieć fajny catering albo muzykę to proszę pisać na priv.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DORKA137
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Paź 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pią 5 Paź 2012, 13:25    Temat postu: Sala Katarzynka Odpowiedz z cytatem

Ja również miałam wesele na sali Katarzynka i moje odczucia są całkiem inne, wszystko z prądem było ok, wszystko działało sprawnie i sama gospodyni również przesympatyczna Pani, która służyła swoja pomocą we wszystkim. Przy oddaniu sali była miła atmosfera i nie było żadnych zgrzytów. Ja POLECAM z czystym sumieniem.
_________________
DORCIA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group