Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

delegacja z pracy - problem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 29 Gru 2010, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak nie przyjechali to problem z głowy:)uśmiech faktycznie m\nie ma sensu sie przejmowac co sobie pomysla ludzie z pracy:)uśmiech..... to jest uroczystosc dla noworzeńcow i rodziny i obecnosc ludzi z pracy nie jest koniecznoscia, rownie dobrze o fakcie slubu mogli by sie dowiedziec dopiero po fakcie ...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nomika
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 112
Skąd: Pszczyna

PostWysłany: Czw 30 Gru 2010, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w pracy jest tak że jakaś delegacja przychodzi na wesele (ale to do Młodych zależy czy zaprosi 1,2 czy 3 osoby). Dziewczyny mówiły mi że większa ekipa z pracy idzie do kościoła z życzeniami, a delegacja (ja akurat będę wraz z kołoczem dawać zaproszenie w którym wpiszę że zapraszam 3-osobowa delegację, bez narzucania imiennie kto ma przyjść, no może jednej koleżance powiem że chce właśnie żeby ona przyszła) idzie także na wesele i jest gościem.
U mojego A. jest zwyczaj że delegacja nie przychodzi, tylko do pracy zanosi ciacho, jakąś flaszkę i tyle.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Sro 5 Sty 2011, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej obecnej pracy też jest tak że do pracy przynosi się ciacho i wódkę pomimo że delegacja była na ślubie............
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Sro 5 Sty 2011, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naa

Ostatnio zmieniony przez Carla dnia Pią 21 Lis 2014, 9:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emberro
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 75
Skąd: Bielsko - Biała

PostWysłany: Pią 7 Sty 2011, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ogóle pierwsze słyszę o takiej tradycji na śląsku uśmiech Być może bielsko z którego pochodzę jest za mało śląskie? I tutaj, po raz kolejny, na żadnym weselu(na sali nie w kościele bo to inna bajka jest) nie zdarzyło mi się żeby byli ludzie z pracy (chyba, że zaproszeni)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
borowczyk1
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 8
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 8 Sty 2011, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwny zwyczaj naprawdę dla osób mających problem proponuje po weselu urządzić małe przyjęcie i wykorzystać alkohol i potrawy, które zostały po weselu. A w pracy poinformować, że takie przyjęcie odbędzie się po weselu można nawet zapytać szefa czy udostepni służbowy lokal jeśli żyje się z nim w zgodzie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HubaBuba
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Sty 2011
Posty: 97

PostWysłany: Nie 9 Sty 2011, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem z wielkopolski. I w miejscu w którym mieszkam nie dosyć, ze wyprawia się purtel, gdzie przyjeżdza połowa osób z pracy, to jeszcze 3 osoby zawsze pojawiają się na weselu z delegacji. Na szczęscie z moim przyszłym małżonkiem pracujemy w jednej firmie. Więc zamiast 6 osób przyjdą 3uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Nie 9 Sty 2011, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem z Gliwic, obecnie mieszkam w Zabrzu - i nie słyszałam o konieczności zapraszania delegacji z pracy. Informacja o ślubie (może być rozesłana mailem uśmiech ) i ciacho do pracy. Ewentualnie weselna. I tyle uśmiech
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Sro 26 Sty 2011, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bedę zapraszać na ślub i wesele mojego szefa ( dyrektora działu) i kierowniczkę. Oboje bedą z osobami towarzyszącymi.
Reszta otrzyma zawiadomienie o ślubie.
ale juz jeden kolega dopytywał się gdzie mam wesele i że go chyba zaproszę, bo jak nie to się obrazi. Więc mu powiedziałam prosto z mostu, że go nie zaproszę bo z jakiej racji? ani moim przyjacielem nie jest ani kimś ważnym, po prostu kolegą, i jakbym miała zapraszać wszsytkich kolegów to bym musiała zrobić wesele na 300 osób.
Co to wogóle za tekst obraże się...wykrzyknikwykrzyknik
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Sro 26 Sty 2011, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martita8503, może Twój kolega po prostu żartował?.. Biorąc pod uwagę, że to jeszcze sporo czasu to i tak pewnie by nie zapamiętał ani gdzie ani kiedy... oczko Może tak po prostu chciał nawiązać do tematu ślubu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 4 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group