Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

delegacja z pracy - problem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
inessia85
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 271

PostWysłany: Wto 10 Lis 2009, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...no cóż...w mojej pracy są dziwne osoby. w każdym bądź razie sprawę załatwiłam w ten sposób: powiedziałam, że nie przewidujemy zapraszania na wesele nikogo z pracy, gdyż nasz budżet jest mocno ograniczony i nie będziemy w stanie zaprosić całej rodziny, a co dopiero zapraszać współpracowników. Co po niektórzy mieli bardzo skwaszone miny, że jak to tak może być, wesele bez delegacji, ale sprawa załatwiona.


Przed weselem przyniosę do pracy kołocza i będzie po kłopocie...(mam nadzieję).
_________________
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/eiktyx8dn65wz2yr.png[/img][/url]

[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2u6bd0mkfq7g6.png[/img][/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Wto 10 Lis 2009, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dociera do mnie, jak można mieć skwaszoną minę, kiedy przyszła Panna Młoda wyjaśnia co jak i dlaczego. Ani to rodzina, ani nawet przyjaciele... ręce mi opadają.

inessia85, pomysł z ciachem uważam za trafiony uśmiech Poczęstunek będzie, okazja do złożenia życzeń też a skoro tak bardzo im zależy na byciu z Tobą tego dnia, zawsze możesz napomknąć, że do kościoła zapraszasz. Tam może być każdy i przynajmniej będą uczestniczyć chociaż w najważniejszej części.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Wto 2 Mar 2010, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwny zwyczaj. Bardzo niekulturalny. Nie wyobrażam sobie wpraszać się nawet na ślub kościelny, a już na wesele do głowy by mi nie przyszło. To Państwo Młodzi decydują o tym KOGO i NA CO zaprosić. Innego zwyczaju nie znam.
CO powiedzieć? WPROST. Że chcecie ten dzień w ramach możliwości budżetowych spędzić z najbliższą rodziną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agniesia1412
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 190
Skąd: Oborniki wlkp

PostWysłany: Pon 16 Sie 2010, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do nas przyjdzie delegacja z mojej pracy mialy przyjsc 3 osoby, ale niestety w zeszlym tygodniu dzwonila kolezanka ze będa 4 osoby i czy bedzie miejsce zgodzilam sie poniewaz mam ustalone że nie bede za nich placic ze wzgledu na to że przychodzą dopiero po 20 wiec na obiedzie ich nie bedzie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 16 Sie 2010, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas elegaje były tylko na ślubie...a w czwartek przed byliśmy w pracy z ciastem i wódką lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pon 16 Sie 2010, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie jest tak uśmiech W pracy jest nas 4 uśmiech I ja moich współpracowników zaprosiłam na wesele uśmiech
Mój szef bawi się, że hej uśmiech A jak śpiewa, jak tańczy! lol A z moja koleżanka z pokoju bardzo sie lubimy uśmiech Nie wyobrażam sobie, że mogłoby jej nie być na naszym ślubie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Pon 16 Sie 2010, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierwsze słyszę, żeby ktoś tak się wpraszał na wesele. Na ślub nie ma problemu, delegacja najczęściej się zjawia, ale bez zaproszenia na wesele nikt nie przychodzi
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Czw 19 Sie 2010, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpraszanie sie na wesele to brak dobrego wychowania.
Do kosciola prosze moze przyjsc nawet caly zaklad jak maja taka ochote ale wesele.
My wczoraj dostalismy telefon z bylej pracy ze na nasz slub wybiera sie wiekszosc. Aaaa to bedzie sporo bo spoko ze 30 osob. Ale bedzie mi milo ze ciagle o nas pamietaja i chcieli przyjsc. Za to nie wyobrazam ich sobie na weselu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nunka_
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 17

PostWysłany: Czw 19 Sie 2010, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam taki sam problem tyle, że u mnie delegacja chce przyjechać aż 260km (w jedną stronę) żeby być na naszym ślubie. I mój Luby czuje się w obowiązku zapewnić im obiad bądź zaprosić na wesele, ale tak jak u założycielki wątku - nie wyobrażam sobie żeby obcy ludzie, których ja w życiu na oczy nie widziałam (będzie to delegacja od mojego Lubego z pracy) zasiedli przy jednym stole z rodziną i przyjaciółmi. Owszem, daliśmy im zawiadomienie i miło by było gdyby byli, ale jestem świadoma, że to 260km i że ich przyjazd nie równa się wcale z zaproszeniem ich na wesele smutny ale mój Luby chyba uważa trochę inaczej i nie wiemy jak rozwiązać ten problem smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 19 Sie 2010, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostali zawiadomienie o ślubie, więc na pewno zdają sobie sprawę, że nie są zaproszeni na wesele. Jeżeli chcą przyjechać taki kawał drogi na ślub to chyba są na tyle ogarnięci, żeby zdawać sobie sprawę z czym to się wiąże. Ja bym sobie nie zawracała tym głowy. Poza tym sama mówiłaś, że "przebąkują" o przyjeździe. A co jeśli wy dla nich wszystko zorganizujecie, a oni się nie pojawią? Masz na pewno na głowie dużo problemów, nie nakładaj sobie kolejnego Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group