Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Foto profesjonalistów i foto rodzinne-jak znaleźć równowagę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 8 Lip 2012, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:


Rzadko kiedy udaje Ci się prowadzić dyskusję, raczej uprawiasz tu kaznodziejstwo, chcąc nawrócić wszystkich na twory podziwiane przez "wyższe sfery". Dlatego razisz.
Bo- merytorycznie masz rację! Ja też uważam, że film ślubny ma być miłą pamiątką, jeśli jest możliwość realizacji ich na jak najwyższym poziomie (a dowodzisz, że jest), to powinien być tak zrobiony, powinien być ładny, ciekawy i miły w oglądaniu, owszem.
Problem polega na tym, że zamieszczane w necie materiały to w zdecydowanej większości teledyski, które w kilkuminutowym spocie przedstawia romantyczną historię. Jest to forma łatwa w wyprodukowaniu, ponieważ polega na dobraniu romantycznych ujęć do podkładu muzycznego. Natomiast bardzo trudno znaleźć w necie fragment filmu zasadniczego. a więc tego za który tak naprawdę klient płaci.
Materiały, które kiedyś zamieściłem na you tube nie są moim wyborem, są tam z innych powodów niż promocja.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Nie 8 Lip 2012, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alicjamedia napisał:
Materiały, które kiedyś zamieściłem na you tube nie są moim wyborem, są tam z innych powodów niż promocja.

W takim razie gdzie ludzie mogą obejrzeć Twój wybór, Twoją promocję?
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 8 Lip 2012, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annn napisał:

Z powodu Twoich wypowiedzi już kilka dni temu przebrnęłam przez cały wątek. Zachowujesz się tak jakbyś był jedyną firmą w Polsce która tworzy filmy na ekstra poziomie za wysoką cenę Rolling Eyes
Niejednokrotnie widziałam filmy które jakościowo były dużo lepsze niż ten zaprezentowany przez Ciebie.

Dokładnie, jest wiele firm, które oferują filmy bardzo dobrej jakości. Jak i są takie, które oferują jeszcze lepsze od filmów Alicjamedia. Rolling Eyes
Niektórzy popadają w samouwielbienie Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 8 Lip 2012, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ariene napisał:
Alicjamedia napisał:
Materiały, które kiedyś zamieściłem na you tube nie są moim wyborem, są tam z innych powodów niż promocja.

W takim razie gdzie ludzie mogą obejrzeć Twój wybór, Twoją promocję?
Nie publikujemy żadnych materiałów ślubnych, można je obejrzeć jedynie u nas w firmie.
Dzwoneczek napisał:
...jest wiele firm, które oferują filmy bardzo dobrej jakości. Jak i są takie, które oferują jeszcze lepsze od filmów Alicjamedia.

Jest w Polsce sporo firm oferujących dobre filmy, każda z nich oferuje trochę inny produkt. Wybór to kwestia indywidualnego podejścia i gustu.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Alicjamedia dnia Pon 12 Lis 2012, 14:01, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Nie 8 Lip 2012, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alicjamedia napisał:
Jest grupa klientów, którzy cenią sobie dyskrecję, mamy dobrą, wypracowaną latami opinię w tej kwestii. Nie publikujemy żadnych materiałów ślubnych, ponieważ odstępstwo mogłoby zachwiać naszą wiarygodność w tej kwestii,bardzo zależy nam na tych klientach i stąd taka polityka. Filmy klientów, którzy wyrazili zgodę na ich prezentacje można obejrzeć jedynie u nas w firmie.

Prawdę mówiąc, nie rozumiem... tzn. wydaje mi się, że rozumiem, że ŻADNA para nie wyraziła zgody, byście promowali swoją pracę z ich materiałem? Dla mnie to nowość, bo nikomu ze znajomych (foto/ video) nie zdarza się to często, a właściwie wcale, tzn. raz na rok może ktoś tam zechce zachować dyskrecję, ale jednak ludzie nie mają nic przeciwko publikacji...
Nigdy wcześniej nie słyszałam o takiej polityce firmy, więc jest to dla mnie mocno zastanawiające...
No dobrze, a co w takim razie robicie, kiedy klient jest zainteresowany zatrudnieniem Was, ale obecnie przebywa za granicą i nie ma jak przyjechać na spotkanie. Albo klient mieszka na drugim końcu kraju... Czy musi się osobiście fatygować, bo inaczej nie ma możliwości dać Wam zarobić?
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 8 Lip 2012, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ariene napisał:

Prawdę mówiąc, nie rozumiem... tzn. wydaje mi się, że rozumiem, że ŻADNA para nie wyraziła zgody, byście promowali swoją pracę z ich materiałem? Dla mnie to nowość, bo nikomu ze znajomych (foto/ video) nie zdarza się to często, a właściwie wcale, tzn. raz na rok może ktoś tam zechce zachować dyskrecję, ale jednak ludzie nie mają nic przeciwko publikacji...

Większość par wyraża zgodę na publikację, ale..
W chwili obecnej nasza polityka zakłada anonimowość klientów. W przyszłości być może się to zmieni.
Mamy wiele sygnałów, że przykładowe filmy powinniśmy zamieścić na stronie internetowej.
Ariene napisał:


No dobrze, a co w takim razie robicie, kiedy klient jest zainteresowany zatrudnieniem Was, ale obecnie przebywa za granicą i nie ma jak przyjechać na spotkanie. Albo klient mieszka na drugim końcu kraju... Czy musi się osobiście fatygować, bo inaczej nie ma możliwości dać Wam zarobić?
Na razie nie robimy wyjątków, spotkania są zawsze w firmie lub w innym dogodnym miejscu.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Alicjamedia dnia Pon 12 Lis 2012, 13:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
andrzejz
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 146
Skąd: Olkusz / Kraków

PostWysłany: Nie 8 Lip 2012, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alicjamedia napisał:

Nie śledzisz tego działu, wielokrotnie musiałem odpierać ataki forumowiczek za promowanie profesjonalnego podejścia do realizacji filmu.


Profesjonalnego według Ciebie, bo Twoja koncepcja jest jedynie słuszna, bo ktoś kto robi ujęcia dłuższe niż 6 sekund profesjonalnie już do realizacji filmu nie podchodzi.
W tym co napisałem nie ma cienia złośliwości, wszak na moje pytanie, sam odpowiedziałeś to co powyżej.
_________________
Kamerzysta i fotograf ślubny - Kraków - Olkusz - Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 8 Lip 2012, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

andrzejz napisał:


Profesjonalnego według Ciebie, bo Twoja koncepcja jest jedynie słuszna, bo ktoś kto robi ujęcia dłuższe niż 6 sekund profesjonalnie już do realizacji filmu nie podchodzi.
W tym co napisałem nie ma cienia złośliwości, wszak na moje pytanie, sam odpowiedziałeś to co powyżej.
W każdej dziedzinie obowiązują zasady. Komponując muzykę musisz przestrzegać teorii muzyki, aby kompozycję można było nazwać utworem muzycznym. W naszej branży też należy przestrzegać zasad aby efekt końcowy można było nazwać filmem. Problemem dla wielu filmowców są ograniczenia techniczne i czasem brak wystarczającej wiedzy.
Bardzo pilnie śledzę wszelkie nowe produkcje kinowe i telewizyjne, mimo czasem nowatorskiego podejścia, nie zdarza się aby łamano podstawowe zasady obowiązujące przy produkcji filmowej.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Nie 8 Lip 2012, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka jest teoria muzyki? Jak to się odnosi do filmu (teorii filmu)?
W temacie filmu mówimy o tempie ujęć, więc gdyby to porównać do wspomnianej muzyki, wyszłoby na to, że np. heavy metal jest pro, ale ambient już muzyką nie jest? co?
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 8 Lip 2012, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ariene napisał:
Jaka jest teoria muzyki? Jak to się odnosi do filmu (teorii filmu)?
W temacie filmu mówimy o tempie ujęć, więc gdyby to porównać do wspomnianej muzyki, wyszłoby na to, że np. heavy metal jest pro, ale ambient już muzyką nie jest? co?
Komponując utwór muzyczny określasz, że przykładowo liczony jest na 4/4 i liczony musi być na 4 a nie zamiennie na 3 czy 5, bo wtedy to już muzyka na pewno nie jest.
Podobnie w Twojej dziedzinie. Są zasady kadrowania. Określają mocne punkty i kierunki. W filmie jest podobnie, ale dodatkowym utrudnieniem jest oś kontaktu oraz dobór sąsiadujących ujęć tak, aby nie były w konflikcie i dodatkowo nie tworzyły ze sobą animacji. Podstawowa zasada filmu mówi , że składa się on ze scen, a sceny z ujęć.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następny
Strona 20 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group