Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Foto profesjonalistów i foto rodzinne-jak znaleźć równowagę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Córka Wiosny
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 11
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 12 Lip 2009, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję, wezmę to pod uwagę. uśmiech Najpierw jednak kupię sobię jakąś torbę, do przenoszenia aparatu, który już mam. W kamerę trzeba więcej zainwestować.
_________________
Miłość jak ogień nie może istnieć bez ustawicznego ruchu i przestaje żyć chwilą, gdy przestaje spodziewać się lub lękać.
Francois de La Rochefoucauld
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Nie 12 Lip 2009, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam do niej specjalną torbę szytą konkretnie pod ten model.Torby te robi jakaś firma w Holandii specjalnie dla JVC. Inna torba może być np taka z kółkami, podobnie jak te walizki obecne.Również do tych kamer można kupić kufer który posiada odpowiednie zabezpieczenia mechanicze np w przypadku upadku itp. Powiem tylko Ci tyle, że moja kamera waży ok 10 kg, więc torba lub kufer muszą być solidne.
A co do plecaków: to jakoś nie widzę fotoreportera z plecakiem, myślę,że tradycyjna torba ładniej wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
roberto
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 15
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon 17 Sie 2009, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kościele radzę robienie zdjęć pozostawić profesjonaliście, tego nie da się powtórzyć a szkoda, żeby ciocia czy wujek byli w kadrze w tym najważniejszym momencie. Resztę wystarczy przedyskutować z foto czy video, mi nigdy podczas zabawy nie przeszkadzają goście z aparatami Wink
_________________
Blog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
profesjonaLista
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 6

PostWysłany: Wto 27 Paź 2009, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając do głównego wątku, to trochę nie rozumiem Twoich obaw, bo tak naprawdę każdy robi zdjęcia na swój prywatny użytek. Nie mogłabym zabronić mojej siostrze czy wujkowi "bawić" się aparatem bo wiem, że wielu osobom sprawia to po prosu frajdę. Jeśli nie lubisz przypadkowych i kiepskich zdjęć, to przecież nie musisz ich uwzględniać, skupiając się jedynie na fotkach robionych przez profesjonalistę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomaszlacki
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 15
Skąd: Międzyrzecz / Poznań

PostWysłany: Pią 30 Paź 2009, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kilku lat uczestniczę podczas ślubów jako fotograf - a mówiąc ściślej fotoreporter.
Nie przypominam sobie abym kiedyś postawił znak zakazu fotografowania, a tym bardziej nigdy nie doszło do konfiskaty sprzętu oczko
"Złej baletnicy ....." no właśnie, osoba z doświadczeniem poradzi sobie w najtrudniejszych sytuacjach - to jest właśnie doświadczenie.

Jedyne zastrzeżenie jakie mam to ABSOLUTNY brak posiadania podczas sesji plenerowej jakichkolwiek przedmiotów rejestrujących audio i wideo - czyli "kamerunów" oraz przypadkowych ludzi z aparatami (nie dotyczy to świadków i młodej pary).


Zapowiada się ciekawa dyskusja. Jeśli są jakieś pytania chętnie odpowiem tomaszlacki@tomaszlacki.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 30 Paź 2009, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CYTAT: Jedyne zastrzeżenie jakie mam to ABSOLUTNY brak posiadania podczas sesji plenerowej jakichkolwiek przedmiotów rejestrujących audio i wideo - czyli "kamerunów" oraz przypadkowych ludzi z aparatami (
No i słusznie- jest to Twoje prawo autorskie i koniec dyskusji na ten temat. Tak samo i u mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
arturkos
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 52
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 25 Sty 2011, 11:19    Temat postu: Re: Foto profesjonalistów i foto rodzinne-jak znaleźć równow Odpowiedz z cytatem

Córka Wiosny napisał:
Każdy z nas zamawia na swój ślub mniej lub bardziej profesjonalnego fotografa. Wiadomo jednak, że przy tej okazji zostanie nam zrobione milion zdjęć przez rodziców, ciotki, wujków, kuzynów...uśmiech Jak zapatrujecie się na taki natłok fotografii?


Czy więcej tym lepiej. Później chętnie oglądam z Młodymi zdjęcia moje i ciotków, wujków - i przygladam się radości Młodych, którzy klepiąc się po plecach powtarzając, że to była dobra decyzja mruga)


Córka Wiosny napisał:
Czy na swoim ślubie pozwolicie robić zdjęcia każdemu, czy może wprowadzicie jakieś zasady fotografowania? uśmiech


A to jest jakiś sposób na zabranianie?

Córka Wiosny napisał:
Ja kategorycznie zabroniłabym wnoszenia więcej niż kilku aparatów.


Jak?
_________________
________________________________
Wedding photography & Lifestyle portrait
www.arturkos.com | poczta@arturkos.com | tel.:+48 607 60 30 21
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto 25 Sty 2011, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arturkos:
A jest na to sposób: 1/ odpowiedni zapis w umowie 2/klauzula w zaproszeniach. Proste ? Proste...
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
arturkos
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 52
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 25 Sty 2011, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
arturkos:
A jest na to sposób: 1/ odpowiedni zapis w umowie 2/klauzula w zaproszeniach. Proste ? Proste...


No proszę Cie... a jeżeli ktoś wyciągnie komórkę i pstryknie zdjęcie to zejdziesz z ołtarza spakujesz sprzęt i koniec?
Tworząc zapisy w umowie nie twórzcie prawa rodem z ul.Wiejskiej. Nie zapisujcie :martwych" paragrafów.
_________________
________________________________
Wedding photography & Lifestyle portrait
www.arturkos.com | poczta@arturkos.com | tel.:+48 607 60 30 21
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto 25 Sty 2011, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arturkos Oj,kolego: jeżeli rodzina i goście wiedzą,że są pewne ograniczenia co do robienia zdjęć i filmowania napewno się każdy zastosuje. Przynajmniej wymaga tego jakaś kultura. A na niekulturalnych też są sposoby.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
Strona 2 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group