Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zespół za 9000 zł
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 28 Paź 2011, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majkon: To dobra cena, byłoby jeszcze lepiej, jakbyś pisał bez błędów.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lemonka88
maniak
maniak


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 1075
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki zespół za 9 tysięcy to chyba jakaś pomyłka, my mamy za 3100- zespół 3 osobowy, 2 wokale- damski i męski, i dj
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozśmieszył mnie ostatnio kolega- zresztą ten od zespołu- że miał taki zespół weselny- z wysokiej półki, 8 osób, brali 8000zł za wesele- tylko zespół "chyba się rozpadnie , bo mało zleceń"......no kurcze, ciekawe czemu?pytajnik?
Ludzie!!ł wykrzyknik Shocked

PISZ POPRAWNIE !
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
picasso
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 186
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 23 Lut 2012, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Rozśmieszył mnie ostatnio kolega- zresztą ten od zespołu- że miał taki zespół weselny- z wysokiej półki, 8 osób, brali 8000zł za wesele- tylko zespół "chyba się rozpadnie , bo mało zleceń"......no kurcze, ciekawe czemu?pytajnik?
Ludzie!!ł wykrzyknik Shocked

PISZ POPRAWNIE !


Najprostsze przyczyny mogą być dwie:

1. Zły produkt

2. Zły marketing

oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 23 Lut 2012, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3. Chora cena.
_________________


Ostatnio zmieniony przez Karolina1984 dnia Sro 25 Kwi 2012, 11:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
picasso
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 186
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 23 Lut 2012, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
3. Chora cena.



Z całym szacunkiem coś takiego nie istnieje. Istnieje tylko cena nieadekwatna do pozycjonowania produktu.

uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
heart_bibish
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 608
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 13 Kwi 2012, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawie tutaj język
Ja uznałam, że na wielu rzeczach oszczędzam, ale na zespole mi zależało dobrym i w miarę możliwości sprawdzonym. Wszyscy członkowie mają wyższe wykształcenie muzyczne (jazz Katowice- dla mnie to o czymś świadczy), grają na różnych instrumentach i są sprawdzeni. Nie są może tani ( 4000 zł) ale jest ich 4-5 osób, jadą do mnie 120 km i muszę im też zapewnić z tego względu nocleg. Uważam, że co jak co ale muzyka jest baaardzo ważna i wolałam dać 500zł więcej i mieć pewność, że będzie dobrze i nie będę miała poczucia "obciachu weselnego". Podoba mi się też to, że prowadzą konferansjerkę/ zabawy na poziomie i grają też hity np. po angielsku nie kalecząc. Znam zespoły które grają i za 6500, ale to już moim zdaniem przesada. Natomiast jak ja szukałam ( a przesłuchałam wiele) to poniżej 3000 to było disco polo, przynajmniej w moich okolicach... nie wiem jakie inni mają doświadczenia. Ja bym nie zniosła Pana Kazia i Miecia co jadą z playbacku, albo mają tylko po keyboardzie i się zwą muzykami. I do tego są często na bani. Dla mnie muzyka na być skoczna i "weselna" , ale w miarę możliwości taka, żeby uszy nie odpadały... Znam też taki zespół co bierze wcale nie mała kasę, gra tylko disco polo a chłopaki poznali się na siłowni i jeden na odłączone "organki" bo grać nie umie i nigdy nie umiał, ale stwierdzili że im pasuje do image'u zespołu językjęzyk Są zabukowani na rok do przodu uśmiech są różne gusta, także muzyczne uśmiech
_________________


zapraszam na mojego bloga www.white-bride.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 29 Lis 2012, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego lata byłem na weselu, na którym grał najlepszy zespół, jaki widziałem do tej pory. Kosztują 15 000 zł, ale jest to tak radykalnie inna zabawa od tego, co widzimy na weselach, można to określić przepaścią. Robią show, ludzie szaleją, to jest praktycznie koncert..
W ciągu 10 minut śpiewają 15 utworów po jednej zwrotle, lub tylko jej część, łączy się to wszystko w perfekcyjną całość.
Część ludzi bawi się przy samej estradzie odwrócona w stronę zespołu identycznie jak na koncercie.
Grali też w tym roku, na głośnym ślubie Oli K.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Czw 29 Lis 2012, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje wesele nie ma być koncertem, a zespół nie ma być gwiazdą wieczoru Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 29 Lis 2012, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
Moje wesele nie ma być koncertem, a zespół nie ma być gwiazdą wieczoru Razz
Ale ma bawić gości.. Była doskonała komunikacja między nimi a tańczącymi, zrobili show, zagrali chyba wszystkie znane kawałki.
Jestem stałym bywalcem bankietów, koncertów i wesel, trudno mi w tej kwestii zaimponować, ale ..podobnie jak uczestnicy zabawy miałem ciarki na plecach.
Zapraszam do mojej firmy, zaprezentuję film, jak ludzie świetnie się bawili. Wszyscy zgodnie komentowali, że takiej zabawy jeszcze nie widzieli..
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny
Strona 16 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group