Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Macie już plany na majówkę?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Pon 27 Sty 2020, 14:54    Temat postu: Macie już plany na majówkę? Odpowiedz z cytatem

Macie już jakieś plany na majówkę?
Gdzie warto się wybrać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Pon 27 Sty 2020, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam jeszcze pomysłów.
W tym roku weekend majowy jest dość krótki.
Tutaj https://herbalsglamping.eu/niezwykla-majowka/ widziałam, że jest taka majówka nad morzem w ofercie.
Może warto wziąć pod uwagę właśnie coś takiego?
Jest to na pewno dobry pomysł, żeby gdzieś wyskoczyć na chwilę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Pią 21 Lut 2020, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postanowiłam swą majówkę trochę przedłużyć i wyjechać na przełomie kwietnia i maja na 16 dni do Iranu. Wyjazd zorganizowany przez biuro podroży Wytwórnię Wypraw zapowiada wiele atrakcji i mnóstwo zwiedzania. Lubie takie zorganizowane wyjazdy z opiekunem i zarazem pilotem wycieczki, który zna zwiedzane miejsca i umie o nich opowiedzieć. Będziemy zwiedzać nie tylko meczety, twierdze itp. lecz w planie są również pustynie, piaszczyste wydmy i wyprawy łodziami na wyspy i oglądanie delfinów w ich naturalnym środowisku. Zapowiada się świetny wypoczynek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaranowak
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 33

PostWysłany: Pią 21 Lut 2020, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jejku, ja na swoją majówkę jeszcze nie mam żadnego pomysłu. Z jednej strony dobrze by było gdzieś pojechać, chociaż w tym roku nie układa się ona najlepiej, patrząc na kalendarz. Pewnie wyjdzie na to, że spontanicznie gdzieś pojadę, bo wszystkie plany nie wypalą :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polakowalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 39

PostWysłany: Pią 28 Lut 2020, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w majówkę wypadają urodziny 17 urodziny syna więc szykuje się impreza dla dziecka lublin . W tym roku idziemy cała rodziną na... paintball! Syn będzie wniebowzięty, raczej nie spodziewa się takiej atrakcji Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifika
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 41

PostWysłany: Pią 28 Lut 2020, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze też nie mam planów ale najpewniej pojedziemy z mężem w miejsce w którym miło spędziliśmy czas. Takim miejscem jest Sandomierz, piękne miasto z przyjemnym klimatem. Lubimy odwiedzać restauracje w sandomierzu i próbować pysznego jedzenia. Jeżeli nabierzecie chęci na poznanie tego miasta, to zatrzymajcie się w hotelu GrillSolo https://grillsolo.pl/restauracja/ , miła obsługa, nowoczesny wystrój i dogodna lokalizacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tymekfilipek
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro 25 Mar 2020, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na Majówke koniecznie grill. Kupiłem taki na trójnogu żeby nie zniszczyć trawnika. Na ten temat przeczytacie artykuł: https://gotowanienapowietrzu.pl/grill-trojnogu-czym-sie-charakteryzuje-warto-go-posiadac/ U mnie trójnóg sprawdza się znakomicie. Jest to ciekawe rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pbeier
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 7 Cze 2021, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiosenna pogoda bywa zmienna. Możemy mieć pecha i w trakcie weekendu majowego wciąż doświadczać deszczowych dni. Dobrze mieć w zanadrzu alternatywy scenariusz spędzenia kilku wolnych dni w przypadku wyjątkowej niepogody. Nie oznacza to, że czas ten upłynie nam wyłącznie na nieustannym patrzeniu w ekran laptopa, telewizora czy smartfona. Tak czy inaczej na pewno zabiorę ze sobą czekoladki i inne słodkości https://learningfromhollywood.pl/majowka-i-czekolada-to-musi-sie-uda/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detektyw88
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lip 2021
Posty: 126

PostWysłany: Wto 27 Lip 2021, 2:43    Temat postu: Re: Macie już plany na majówkę? Odpowiedz z cytatem

W majówkę w tym roku panowała okropna pogoda więc pozostałem w domu oglądając filmy i seriale online za darmo na stronie vod https://ogladaj.to/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brendan.heaney
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 3 Lis 2021, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku wraz ze znajomymi mamy zamiar wybrać się na jakiś ciekawy i duży koncert na stadionie narodowym. Koncert jest świetną okazją do poznania nowych ludzi. Jeśli więc jesteśmy w nowym mieście i chcemy poznać kogoś, kto będzie miał podobne zainteresowania do naszych, świetnym pomysłem będzie wybranie się na koncert. Możemy mieć pewność, że będziemy mieli przynajmniej jedną wspólną cechę i temat do rozmowy – zespół, który przyszliśmy zobaczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group