Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co na prezent ślubny??
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dominika44
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 3

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 13:15    Temat postu: Co na prezent ślubny?? Odpowiedz z cytatem

Witam,Moja przyjaciółka wychodzi za mąż,lecz nie mam pomysłu co podarować młodej parze smutny,Chciałabym zrobić im niespodziankę,ale mam obawy że okaże się, że podobny prezent już dostali.Może najlepszym rozwiązaniem jest podarowanie pieniędzy?Nie mam zielonego pojęcia co się teraz daje w prezencie młodym!! Proszę o rady i sugestie
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo, że z pieniędzy ucieszy się każdy, bo mozna je przeznaczyć na to, co jest potrzebne Very Happy
ale z drugiej strony pieniądze giną w gąszczu wszystkich innych pieniędzy więc.... zrób jak uważasz Very Happy
ja mojemu kuzynowi na slub kupiłam komplet srebrnych sztućców, chyba 60-częściowy z różnymi elementami. Zawsze się przyda Wink
chyba dobrze jest dawać coś co się w miarę przydaje... moja siostra np. dostała starą maszynę do pisania i raczej wywaliła ją od razu na strych lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może pieniądze plus do tego jakiś drobiazg, żeby Cie zapamiętałapytajnikpytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inessia85
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 271

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z nimfą. Pieniądze są najlepszym prezentem dla Młodej Pary, a do tego zawsze można dołożyć coś symbolicznego na pamiątkę uśmiech
_________________
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/eiktyx8dn65wz2yr.png[/img][/url]

[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2u6bd0mkfq7g6.png[/img][/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BBasia
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 36

PostWysłany: Sro 8 Lip 2009, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś chyba polecał tu już anioły dla Pary Młodej które dopilnują każdą kopertę uśmiech
Więc będzie dwa w jednym pamiątka + kasa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 135
Skąd: Bydgoszz/Gdańsk

PostWysłany: Sro 8 Lip 2009, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my dostal;ismy np ręczniki haftowane imiennie "Michalina szczęśliwa żona i Paweł szczęśliw mąż " i z datą.a też np tkie album w drewnianej oprawie, impregnowany woskiem, z metalowymi zawiasami z obrazkiem ślubnym na pierwszej stronie.
Pa nas 4 tygodnie mieli slub znajomi, ktorzy budują dom i dalismy im kase, a zamiast kwiatka daliśmy Cisa, więc kasa się przyda, a rosnący cis będzie o nas przypominał.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 8 Lip 2009, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też się zastanawiałam co dać swojej przyjaciółce, bardzo chciałam jej dać coś, z czego bedzie zadowolona.... a że jej nigdy nic nie jest potrzebne to też stanęło na pieniądzach Smile z tego każdy będzie zadowolony.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Pon 13 Lip 2009, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio rozmawiałam z rodzicami o prezentach ślubnych i wiecie jaki oni prezent pamiętają ze swojego ślubu?
Znajomi dali im 2 bilety na koncert ich ulubionego zespołu, pojechali z nimi na ten koncert i potem zaprosili na kolację po koncercie. Mówią, że mimo tego, że dostali pieniądze i w ogóle to to był najfajniejszy prezent jaki dostali
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dominika44
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 3

PostWysłany: Wto 14 Lip 2009, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I po problemie, młodzi stworzyli własną listę prezentów na listamarzen.pl, fajna sprawa, tym bardziej że każdy z gości przeznacza daną kwotę na prezent a młodzi tak naprawdę dostają pieniążki z którymi później mogą zrobić co tylko zechcą, mnie się ten pomysł bardzo spodobał, co wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 14 Lip 2009, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dominika44 napisał:
I po problemie, młodzi stworzyli własną listę prezentów na listamarzen.pl, fajna sprawa, tym bardziej że każdy z gości przeznacza daną kwotę na prezent a młodzi tak naprawdę dostają pieniążki z którymi później mogą zrobić co tylko zechcą, mnie się ten pomysł bardzo spodobał, co wy o tym sądzicie?


w sumie to sama nie wiem co mam o tym myśleć, takie jakieś to amerykańskie. Wątpie czy u mnie w rodzinie by się to przyjęło język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 1 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group