Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co na prezent ślubny??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Wto 1 Kwi 2014, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emma, myślę, ze wyciskarka to trochę lepszy pomysł. Kiełki nie każdy je, więc możliwe, ze tylko ona byłaby zadowolona, a soki można wyciskac przyszlym dzieciom czy tez poczestowac gości uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bryzelda
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 7

PostWysłany: Sob 30 Sie 2014, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się bardzo podobają takie szklane produkty: http://www.crystal-house.pl zastanawiamy się z tż, czy nie warto zrobić listy prezentów z tego sklepu. Nie mamy ciśnienia na kasę, choć wiadomo, się przyda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pon 8 Gru 2014, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może coś dekoracyjnego i pieniążki, zawsze ja tak robię. Zerknij sobie tutaj http://www.trendsetterka.com na pewno wyróżnisz się z prezentem wśród znajomych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola438
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2014
Posty: 7

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uważam, że wyciskarka do soków to bardzo fajny pomysł na prezent. Teraz zdrowe odżywianie jest na topie. I dobrze, po co sobie niszczyć zdrowie. Takie soki ze świeżo wyciśniętych owoców są dużo zdrowsze od tych, które znajdziemy na półkach sklepowych. Bogate są w wartościowe enzymy i witaminy. I do tego ten wspaniały smak...uśmiech Ja sama z takiego prezentu bardzo bym się ucieszyła. Dla wszystkich zainteresowanych podsyłam stronkę http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/wyciskarki-pionowe/ . uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sob 27 Gru 2014, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm moim zdaniem wyciskarka do soków to niezbyt dobry prezent - tzn. ja sama bym czegoś takiego nie chciała dostać, ponieważ uważam, że zajmuje zbyt dużo miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kokardka
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 17

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2015, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na prezent ślubny kupowałam ostatnio zegar w agacie, coś jak tutaj: http://pelini.pl/home/40-zegar-w-agacie.html Ale to Młodzi sami się wygadali jeszcze przed ślubem, że po będą chcieli sobie kupić jakiś nietypowy zegar. Zatem ja miałam podpowiedź, a oni prezent, który mam nadzieję przypomni im o mnie. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
racionale
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 45

PostWysłany: Nie 3 Maj 2015, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz jak już się totalnie nie ma pomysłu to zawsze jest koperta z kasą uśmiech to chyba zresztą najlepszy prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laredusx11
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią 8 Maj 2015, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że gotówka to najlepszy prezent. Niedawno mieliśmy wesele i dostaliśmy sporo rzeczy, z których pożytku nie będzie żadnego i nie mamy ich gdzie trzymać bo mieszkanie małe. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak się ich pozbyć. Jeśli nie jest się pewnym na 100%, że prezent będzie trafiony to lepiej nie uszczęśliwiać młodych na siłę uśmiech Wśród moich znajomych panuje podobna opinia
_________________
Krótkie suknie ślubne w Wedly.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ani-Gold
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 47

PostWysłany: Sro 20 Maj 2015, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z "czymś" dekoracyjnym jako dodatkiem do prezentu również należy uważać bo można po prostu nie trafić w gust Państwa Młodych,w związku z czym gotówka to wg mnie zdecydowanie najlepszy pomysł,to wcale nie jest pójście na łatwiznę,wręcz przeciwnie.
_________________
www.Ani-Gold.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majza
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 26 Sie 2015, 1:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio na prezent dawałam pieniądze i do tego album wykonany w pracowni introligatorskiej http://kurcewicz.pl/ można wtedy nadać takiemu prezentowi indywidualny charakter, na okładce albumu były imiona młodych i data ich ślubu, a w środku dedykacja;)
_________________
Ideał stworzono po to, aby można było lepiej widzieć swoje niedoskonałości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następny
Strona 14 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group