Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co na prezent ślubny??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wierszyk o winie i słodyczach mieliśmy- polecam Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonaryki
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 79

PostWysłany: Sro 13 Mar 2013, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już sama mniej więcej wiem co mam podarować w prezencie ślubnym mojej siostrze , wiem co jest im potrzebne gdyż sama mi powiedziała moja siostra że nie muszę się wykosztowywać , że najważniejsze abym była na ich ślubie lol
_________________
Synek 15.12.2004.r Córeczka 04.05.2011.r
Córeńka 20.05.2012.r .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
froog7
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 261
Skąd: Mazowsze - serce Polski

PostWysłany: Sro 13 Mar 2013, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iwonaryki napisał:
Ja już sama mniej więcej wiem co mam podarować w prezencie ślubnym mojej siostrze , wiem co jest im potrzebne gdyż sama mi powiedziała moja siostra że nie muszę się wykosztowywać , że najważniejsze abym była na ich ślubie lol



Może po prostu daj im pieniądze i niech sami zadecydują co za to kupią. Wydatków jest mnóstwo. My osobiście nie jesteśmy za prezentami lepiej aby to były pieniądze wtedy sami zdecydujemy na co je wydamy i jaki model jakiego sprzętu kupimy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koraliczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 26
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 8 Sie 2013, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję na prezent ślubny portret pary młodej, namalowany ze zdjęcia, na zamówienie. Sama kupiłam coś takiego swojej kuzynce i jej mężowi. Nie jest to może tani prezent, ale chciałam dać im coś wyjątkowego, bo byłam świadkiem na ślubie. A obraz jest przepiękny, zamawiałam go u Pana Jacka Gorzawskiego (http://renowacjaobrazow.com.pl/home/). Naprawdę fajnie go wykonał, razem z ramą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 13 Wrz 2013, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że ciekawym - praktycznym prezentem jest podarowanie karty podarunkowej np. do sklepu typu Media Markt uśmiech Młode małżeństwo które nie stworzyło listy prezentów może sobie wybrać, co tylko chce i co na pewno stanie się dla nich przydatne i wymarzone uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sport1020
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Paź 2013
Posty: 3

PostWysłany: Pią 4 Paź 2013, 12:48    Temat postu: Ja polecam anioły na szczudłach - oryginalny i widowiskowy prezent Odpowiedz z cytatem

Hej!
Długo myślałam nad prezentem dla siostry - no i w końcu przejeżdżając przy kościele zobaczyłam parę młodą a za nimi duże anioły - tak mi sie podobały że aż się zatrzymałam - poczekałam aż skończą składac życzenia i wzięłam do nich kontakt - są ekstra - zamówiłam dla siostry - dali mi tylko telefon 727 600 500 i przez telefon też zamawiałam - nie wiem jak się nazywają. pewnie da się sprawdzić w necie.
Płaciłam 900 pln za dwa anioły z dojazdem i ze wszystkim sypali kwiatami i dawali cukkierki.
Niespodzianka podobała się siostrze oczko i gościom też mruga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 4 Paź 2013, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sport masz rozdwojenie jaźni, problemy na tle psychicznym czy próbujesz nam bezmyślnie wcisnąć reklamępytajnik
Sport1020 napisał:
Hej!
Długo myślałam nad prezentem dla siostry - no i w końcu przejeżdżając przy kościele zobaczyłam parę młodą a za nimi duże anioły - tak mi sie podobały że aż się zatrzymałam - poczekałam aż skończą składac życzenia i wzięłam do nich kontakt - są ekstra - zamówiłam dla siostry - dali mi tylko telefon 727 600 500 i przez telefon też zamawiałam - nie wiem jak się nazywają. pewnie da się sprawdzić w necie.


Post Sporta z innego wątku:
Sport1020 napisał:

...Potem wpadłam na pomysł, że w ramach prezentu zamówiłam tych animatorów dla kuzynki na jej wesele ona slubowała w Poznaniu ta firma z której ja brałam animatoró na mój ślub na swoich ludzi w kilku mistach i w Poznaniu akurat są więc miałam prezent z głowy mruga
Kuzynka bardzo się ucieszyła z prezentu;))
Namiar na nich znajdziecie gdzieś w necie nazywali sie Klaun Polska telefonu już niestety nie mam - gdyz zgubiłam telefon ...oczko)


Jak się reklamujesz na forum, to weź chociaż rób to w logiczny, a nie tak durny i nieprzemyślany sposób. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefania
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 34

PostWysłany: Pon 25 Lis 2013, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miłym prezentem dla pary młodej może być fototapeta z ich zdjęciem, na przykład takim z wesela, ślubu, nawet własnoręcznie wykonanym - wtedy prezent zyska na znaczeniu myślę uśmiech A jak ktoś nie ma talentu do robienia zdjęć to zawsze można się posłużyć choćby takim, które para młoda sama zamieściła na fb i mamy pewność, że sami je lubią język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hellen
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 10

PostWysłany: Pią 27 Gru 2013, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie większość znajomych po ślubie mieszka razem i mebluje swoje mieszkania więc zazwyczaj pomagam im w doborze asortymentu do kuchni (taka sobie prywatna zajawka uśmiech ). Ostatnim prezentem jaki podarowałam była mikrofalówka kupiona w tym sklepie - http://goracakuchnia.pl/kuchenki-mikrofalowe. Polecam za jakość obsługi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaFrost
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Mar 2014
Posty: 11
Skąd: Pomorze Zachodnie

PostWysłany: Wto 1 Kwi 2014, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieram się na wesele mojej najbliższej kuzynki i przyjaciółki zarazem za kilka miesięcy. Od jakiegoś czasu interesuje się zdrowym odżywianiem i przegląda różne produkty na ten temat, ale jako młoda dziewczyna, zaczynająca nowe życie, nie chce jeszcze wydawać na to pieniędzy. Wiadomo, że w domu się ma podstawowe rzeczy, a kupowanie np serwisu do kawy może być nietrafione.

Myślałam o 2 rzeczach:
Super wypaśna kiełkownica automatyczna: http://terapiasokami.pl/kielkownica-easy-green-automatyczna
Kiełki już sadzi, ale amatorsko, więc jej gniją

Albo:

Najnowsza na rynku wyciskarka:
http://terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings-b6000
Można wyciskać całe owoce Very Happy Kusi mnie, żeby jej kupić szczególnie to, przetestowałaby, chciałabym doznać tych czarów, tez bym zainwestowała...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 13 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group