Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co na prezent ślubny??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 14 Lip 2009, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie się ten pomysł podoba Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
melassa
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 229
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 14 Lip 2009, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zrobimy taką listę;D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 14 Lip 2009, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jest i fajnie i wygodnie ... tyle że w Polsce dopiero co zaczyna być to popularne i goście (ci mniej obyci) będą oburzeni że jak to para młoda sobie prezenty wybiera lol że niby tacy zachłanni czy coś, szczególnie starzy zaściankowi lubią sobie takie rzeczy wkręcać
ale olać to, trzeba iśc z duchem czasu, szczególnie gdy to ułatwia życie Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dominika44
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 3

PostWysłany: Czw 16 Lip 2009, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tutaj troszke mozna poczytać o listamarzen.pl http://www.polskatimes.pl/magazynrodzinny/117473,spelnij-swoje-najskrytsze-marzenia,id,t.html
Ja już kolejną koleżankę namówiłam, a dla tych którzy są sceptycznie do tego nastawieni- przecież to nie musi być tylko jedyna forma, wystarczy na zaproszeniu umieścić linka do waszej strony na listamarzen.pl i tyle, goście sami się domyśla i zajrzą pod podany adres
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
issabellro
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 4 Sie 2009, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojej siostrze na wesele kupiłam ekspres do kawy "dolce gusto" plus dałam pieniążki. A do kościoła zamiast kwiatów często kupuję książkę z bajkami, że niby dla dzieci już. Dedykacja w środku, ładnie zapakowana w papier i młodzi szczęśliwi uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jasminum
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 5

PostWysłany: Czw 20 Sie 2009, 6:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspominana wyżej już lista prezentów w mojej rodzinie na pewno nie zostałaby przyjęta... To zbyt bezpośredni sposób przekazu. Natomiast panuje u mnie zwyczaj obdarowywania pary młodej prezentami, które przydadzą się później we własnym domu. Przy ślubie jest tyle wydatków, że zawsze to spora pomoc:) Nie przypominam sobie, aby były problemy z dublowaniem się prezentów. System porozumiewania się działa sprawnie:) Pieniędzy u mnie raczej się nie daje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 20 Sie 2009, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

issabellro napisał:
A do kościoła zamiast kwiatów często kupuję książkę z bajkami, że niby dla dzieci już. Dedykacja w środku, ładnie zapakowana w papier i młodzi szczęśliwi uśmiech

ja ostatnio doszłam do wniosku, ze książka z dedykacją zamiast kwiatów to całkiem dobry pomysł Smile nawet sama chciałabym dostać coś takiego. bo kwiaty zwiedną, nic się nie zachowa, a taka książeczka jest już na lata. aczkolwiek my nie chcielibyśmy dostać bajek, bo dzieci póki co długo dłuuuugo nie planujemy (jeśli w ogóle).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pomadka206
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 6

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idę za miesiąc do przyjaciółki na ślub i wymyśliłam ciekawy prezent(przynajmniej dla mnie:P) mianowicie dużo podróżują a wiem że nie mają więc ode mnie dostaną palmtopa z GPS! a mianowicie to cudo:
http://www.sklep-palmtopy.pl/Palmtopy-Mio-P360--Automapa-XL-270.html
w sklepie tym nie raz dokonywaliśmy już zakupów(narzeczony kocha gadżety zresztą ja teżjęzyk) więc mamy sprawdzony. a rzetelna obsługa pomogła nam dobrać odpowiedni model do naszej sytuacji-żeby nie był to badziew ale też nie kosztował nie wiadomo ile;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry pomysł... ale im zrobisz niespodziankę Cool Pewnie się spodziewają co najwyżej 3 żelazek i 5 tosterów a tu palmtop z gps... ich mina będzie bezcenna Cool Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sro 26 Sie 2009, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
issabellro napisał:
A do kościoła zamiast kwiatów często kupuję książkę z bajkami, że niby dla dzieci już. Dedykacja w środku, ładnie zapakowana w papier i młodzi szczęśliwi uśmiech

ja ostatnio doszłam do wniosku, ze książka z dedykacją zamiast kwiatów to całkiem dobry pomysł Smile nawet sama chciałabym dostać coś takiego. bo kwiaty zwiedną, nic się nie zachowa, a taka książeczka jest już na lata. aczkolwiek my nie chcielibyśmy dostać bajek, bo dzieci póki co długo dłuuuugo nie planujemy (jeśli w ogóle).


Kwiatom mówimy stanowczo NIE ! Smile
Zamiast tego umieszczony w zaproszeniu napis- zwyczajnie lub wierszem, że państwo młodzi nie chcą kwiatów a np. książkę, butelkę wina, kupon totolotka itd. Lub po prostu pieniążki. My zbieraliśmy pieniążki na bezdomne koty Smile Nikogo to nie zdziwiło i wiele osób było bardzo hojnych Smile Z puszką stała moja siostrzenica a w zamian rozdawała małe kalendarzyki z wizerunkiem kota i namiarami na azyl lub tez duże kalendarze (dla tych co wrzucili więcej Wink )
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
Strona 2 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group