Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Imiona przy nakryciach TAK czy NIE ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 50, 51, 52  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na weselu gdzie Państwo Młodzi dali wolą rękę gościom i troszkę zamieszania z tego wyszło, bo ludki zamiast usiąść kolejno wybierali miejsca jak w kinie ;/ Ci którzy się nie pchali np pary, musieli siedzieć osobno bo nie znaleźli dwóch miejsc wolnych obok siebie ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ivigra napisał:
Byłam na weselu gdzie Państwo Młodzi dali wolą rękę gościom i troszkę zamieszania z tego wyszło, bo ludki zamiast usiąść kolejno wybierali miejsca jak w kinie ;/ Ci którzy się nie pchali np pary, musieli siedzieć osobno bo nie znaleźli dwóch miejsc wolnych obok siebie ;/


dokładnie
u mnie winietki będą, jednyn z argumentów za jest dość egoistyczna sprawa, sama zdecyduję kto ma siedzieć koło mnie na moim weselu.

Ostatnio jak byłam na weselu kuzynki chciałam i ona również abym byla jak najbliżej niej, ale jak że się spóźniliśmy (cholerne egzaminy) to mój brat nie zdążył zająć sobie i nam miejsc i siedzieliśmy daaaleko.

Mnie się winietki podobają mam zamiar pytać się osób jak będe zapraszać z kim chcą siedzieć i tak ich porozsadzam.

Zastanawiałam się też czy nie usadzić rodziców razem, babcie razem, chrzestnych razem.... tylko proszę nie krzyczec że stoły wielkie, bo my mamy okrągle stoliki gdzie zmieści się 8 osób. lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na weselu mojej siostry stworzyły się grupki, moja rodzinka i rodzinka pana młodego, jego bracia i ich żony i narzeczone skupiły się tylko na sobie i olewali resztę, znikali gdzieś tłumacząc się że idą na spacer itp Całe szczęście moja rodzinka super się bawiła i weselisko było bardzo udane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inessia85
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 271

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również będę miała winietki. Jeżeli zostawi się gościom wolna rękę może być za dużo zamieszania.
_________________
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/eiktyx8dn65wz2yr.png[/img][/url]

[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2u6bd0mkfq7g6.png[/img][/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas też będą winietki uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze porozmawiać na ten temat z przyszłym mężem i teściami to może być dobry pomysł i ciekawa forma dekoracji, np imbirowe ciasteczka w kształcie serduszek na tyle duże żeby umieścić na nich imię osoby i położyć w miejscu gdzie ona powinna siedzieć, po głównym daniu możesz spałaszować ciasteczko do kawy język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwiko
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 67

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My takowych dekoracji nie przewidujemy. Mam ogromną rodzinę (uzbierało się 80 osób) i wiele wesel już u nas było i goście sami wybierają miejsca. I nigdy nie widziałam, żeby byli niezadowoleni. Zresztą przy stole tylko jedzą i spędzają tam bardzo mało czasu, bo rodzinka bardzo rozrywkowa lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już się nie umie doczekać Very Happy Na pewno będzie fajowa zabawa jestem dobrej myśli... winietki to fajna sprawa goście będą zaskoczeni język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Pią 10 Lip 2009, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas winietki będą. Wesele na ok 100 osób, więc chcemy oszczędzić gościom i sobie stresu. Znamy osoby, które zapraszamy i wiemy kogo z kim usadzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 10 Lip 2009, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas wesele na 150 osób i wierzcie mi - gdzie byłam, czasami na więksszychh /mniejszych weselach i nie zdarzyło się, że ludzie a tym bardzie pary siedziały oddzielnie, nie potzreba winietek, tak się zawsze usadzą - jak chcą, uwazam że winietki to problem, jak dla mnie... poprostu bałabym się wziaść odpowiedzialność, że posadze kogoś kto się "czubi" obok siebie, mimo, że pozory czasami mylą...nio,albo mieli by szukać siebie na tych karteczkach po sali... nie, nie... Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 50, 51, 52  Następny
Strona 2 z 52

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group