Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sklepy internetowe?

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiesia19
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 41

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 21:30    Temat postu: sklepy internetowe? Odpowiedz z cytatem

z obuwiem slubnym.....oplacalne?pytajnik? slyszalam, ze niektore sa bardzo dobre...ale wole zasiegnac opinii...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Nie 10 Maj 2009, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej poszukac i internetowo i stacjonarnie. Do internetowych zakupow musisz doliczyc koszty przesylki,co czesto wychodzi drozej niz stacjonarnie. Ale widzialam buty slubne w sklepach stacjonarnych juz za ok 100zl, a widzialam tez za 300zl. Moje kupione stacjonarnie kosztowaly 215zl. (growikar), a wiem ze sa tez za ponad 300zl. Wszytsko zalezy od firmy i sklepu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kachensss
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: zach-pom/ UK

PostWysłany: Nie 10 Maj 2009, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja za tydzien jade na poszukiwania butow... jak nic nie znajdę, to zamówię z neta uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 11 Maj 2009, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam swoje z neta. Tutaj to troche inaczej dzala.Sklepy internetowe przesciguja sie w ofertach pt: "Darmoa i szybka wysylka". wiec sobie tym glowy zawracac nie musze. Buty sa ok. Tak jak myslalam ze beda. Wykonane na zamowienie solidnie i dokladnie. Oszczedzilam sobie jakiegos tygodnia lazenia po sklepach lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jasminum
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 5

PostWysłany: Czw 20 Sie 2009, 5:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już znalazłam sobie suknię w tradycyjnym sklepie, to tam od razu możesz kupić buty. Rzadko spotykałam się ze sklepami, gdzie mieliby tylko suknie i garnitury. Przez Internet oczywiście też można, ale trzeba mieć pewność rzetelności i jakości danego sklepu, z którego zamówisz buty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group