Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka muzyka na weselu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KarolinaSound
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 4
Skąd: Olkusz

PostWysłany: Pon 8 Paź 2018, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pewien problem, ponieważ pochodzę z małej miejscowości gdzie niestety ale kościół nie ma swojego nagłośnienia, jednak zależy mi na ślubie właśnie w tym miejscu. Zastanawiam się czy nie zakupić odpowiedniego nagłośnienia z https://technika100v.pl/ wyczytałam na ich stronie, że mają odpowiednio dobrany sprzęt do nagłośnienia kościołów. Wszyscy piszą tylko o muzyce i dźwięku na weselu (zespół czy dj) jednak ja mam na głowie poważniejszy problem. Co o tym uważacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 8 Paź 2018, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę nie bardzo tego rozumiem, to do tej pory w kościele brak nagłośnienia? Może nie kupować, tylko Twoja obsługa muzyczna z wesela zapewni aparaturę w kościele na czas ślubu. No chyba, że chcesz księdzu zrobić prezent...
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shacker
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 24

PostWysłany: Sro 24 Paź 2018, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem wychowany w ten sposób, że na weselu mają być tylko polskie piosenki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konina_1993
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro 28 Lis 2018, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

picasso napisał:
Wizaz_waw_pl napisał:
A wiadomo, że i młodzi i starzy najlepiej się bawią przy disco polo.


Zupełnie nie rozumiem skąd to wiadomo Shocked

Dla mnie to zupełnie nie jest wiadome i ja tego nie wiem uśmiech Ani nie potwierdzam. Ani się z tym nie zgadzam Razz


Ja tak samo. Nie lubię disco polo i mój partner też, ale jednak dużo gości preferuje właśnie taki repertuar. I jak tu wszystkim dogodzić ?

My trochę zbyt długo zastanawialiśmy się nad wyborem kto i jak zagra na naszym weselu. Z uwagi na preferencje gości i to że chcieliśmy wszystkich zaspokoić zdecydowaliśmy się na wybór dj - DJC SOUND. Znakomicie dobrał on repertuar dla wszystkich gości i sprawił że zabawa była udana dla ludzi w różnym wieku. Jeśli ktoś potrzebuje sprawnego i elastycznego przygotowania oprawy muzycznej i oświetleniowej na swoje wesele to w 100% mogę polecić: tu była reklama
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janinaaaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw 6 Gru 2018, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto poszperać w Internecie w tej kwestii. Na pewno się coś znajdzie.
_________________
Ambicją kobiety jest odstępstwo od wiary, ambicją mężczyzny – wiara.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hannaha
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 20 Gru 2018, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka miesięcy temu byłam na weselu u brata, który jest zapalonym fanem muzyki rockowej. Znalezienie zespołu muzycznego, który zagra na żywo jego ulubione przeboje graniczyło niestety z cudem. W końcu udało się jednak znaleźć zespół muzyczny z Wrocławia, który posiadał w repertuarze również utwory zagraniczne. Byłam pod ogromnym wrażeniem DJ-a, który porwał do zabawy zarówno młodzież, jak i znacznie starszych weselników. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Sob 29 Gru 2018, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My postawiliśmy na zespoł muzyczny i wodzireja. Polecono nam ich w lokalu gdzie robiliśmy wesele w Kameliowym Zakątku. Świetny lokal bardzo dobrze zorganizowany pod każdym względem, jeżeli chodzi o organizację wszelakich przyjęć. Nawet jak są przyjezdni goście to można ich zakwaterować w hotelu obok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betka76
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią 4 Sty 2019, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka miesięcy temu moja siostra brała ślub w Poznaniu. Doskonale pamiętam te kilkumiesięczne przygotowania poprzedzające ów niezwykły dzień w życiu. Siostra wraz z mężem zadbali o każdy możliwy aspekt ślubu oraz wesela. Najlepszy DJ z Poznania porwał do wspólnej zabawy wszystkich zaproszonych gości, zaproponowane przez niego utwory muzyczne podobały się zarówno młodzieży jak i osobom starszym. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violka23
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią 15 Mar 2019, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My sprawdzaliśmy zespoły weselne i wybraliśmy jeden z najlepszych. Nasi znajomi wcześniej mieli ich u siebie, więc to zespół sprawdzony. Damski wokal, żywa i świetna muzyka. Nieporównywalnie lepsze od DJ'a lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DagaV
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią 15 Mar 2019, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może niektórych z Was zaskoczę, ale osobiście nie przepadam za polskimi hitami, które zazwyczaj dominują na naszych rodzimych weselach. Znacznie bardziej przemawia do mnie zagraniczny repertuar. Po kilkumiesięcznych poszukiwaniach udało mi się wreszcie znaleźć zespół na wesele występujący w Warszawie, który sprostał stawianym przeze mnie oczekiwaniom i zaśpiewał dla nas na żywo moje ulubione, zagraniczne piosenki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group