Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka muzyka na weselu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
djdamian
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 23
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: Sro 16 Kwi 2014, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic przeciwko disco-polo na weselu, jeśli jest ono dobre, zagrane w odpowiednim momencie i rzeczywiście sprawia radość gościom.

To czego tak naprawdę nikt nie chce mieć na swoich imprezach to WIOCHA - utwory nadające się jedynie na dożynki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agatka14
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 7

PostWysłany: Pon 28 Kwi 2014, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wszystkiego po trochu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Wto 6 Maj 2014, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dostałam listę utworów od zespołu i przypisałam (niektórym, pojedynczym): Kategoryczne NIE i oczywiście że TAK.
Resztę zrobią wedle własnego uznania w końcu to ich praca i znają się na tym.
Poza tym przygotowują się dobrze na każde wesele z tego co widzę, ale nie sądziłam, że będą pytać o wszystkie utwory do tortu, na rocznicę ślubu oraz urodzin (takie się u ans zdarzają), wszystko chcą wiedzieć od A do Z, w końcu stwierdziłam: "zróbcie jak uważanie, ma być zaje*ście." zwątpili, uśmiechali się i stwierdzili, że zrobią co mogą i resztę pytań prześlą meilem, odebrałam i okazało się, że wysłali mi kilka propozycji nieprowadzenia wesel uzależnionych od podania posiłków (znają się akurat z właścicielami sali)...
Mam wrażenie, że wyjdzie od linijki.. na sztywno xD

Ale uwielbiam ludzi, są konkretni i współpraca od razu się nawiązała.
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ula_la
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 13

PostWysłany: Pią 9 Maj 2014, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie zespół wie co robi, moim zdaniem nie ma co ingerować w ich granie. Owszem wskazać nyumery ktorych byście np nie chcieli np. Facet to świania, czy Winda do nieba.

Lata doświadczeń sprawią, że napewno pomieszają muzycznie tak by ludzie byli zaadowoleni.

Każdy gość jest inny i lubi co innego, a tydzień przed weselem to nie jest dobry czas na tworzenie listy piosenek, które chcielibyśmy usłyszeć na weselu. Za późno..

Wiele wziętych zespołów wręcz nie pozwala na ingerencje w repertuar.

popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angela27.06.2015
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 271
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Wto 26 Sie 2014, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpisując umowę z naszym zespołem muzycznym, który zagra na naszym weselu rozmawialiśmy na temat muzyki granej na weselu. Chcemy, żeby zespół zagrał od biesiadnych (dla starszych gości: wujków, ciotek, babci itd..) aż po disco polo i ''Kaczuchy''. Piosenki będą również śpiewane w języku angielskim.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Sob 13 Wrz 2014, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że dobra muzyka na weselu to taka przy, której się bawią goście.. Może być to disco polo, kaczuchy itd. Nie przeszkadza mi zupełnie.
Byłam na weselu gdzie grany był jazz a młodzi zabronili grać czegokolwiek innego więc goście siedzili prawie do 11 przy stołach.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzyś
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Maj 2014
Posty: 11
Skąd: Płońsk

PostWysłany: Czw 25 Wrz 2014, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to, żeby na weselu była muzyka przy której da się tańczyć. Byłem już na kilku weselach i z moich obserwacji wynika, że zdecydowanie najlepiej goście bawią się przy disco polo i muzyce pop.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 27 Wrz 2014, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem na etapie szukania DJ ale mam nadzieje ze nasza współpraca właśnie będzie wyglądała w ten sposób , że on mi da listę ja do niej coś dopiszę coś skreślę ... to chyba właśnie taka osoba powinna wiedzieć do czego ludzie się najlepiej bawią
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 13 Paź 2014, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz zespół sam powiedział, że doskonale potrafi dobrać repertuar do gości. To, jaką piosenkę będą teraz grać, zależy od tego, ilu gości jest na parkiecie, w jakim wieku i jak się bawią. Będą grać różną muzykę, od disco polo, po piosenki rockowe, polskie i zagraniczne, stare i nowe hity. Ja się zdaję na ich doświadczenie. Otwarci są również na Nasze sugestie. Tak więc nie obawiam się jakiegoś obciachu czy nudy oczko
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia_sylwia87
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 65
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 13 Paź 2014, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooooo to temat dla mnie.
U nas na tym polu jest kompletna klapa!
Moja rodzina- disco polo króluje na wszystkich weselach.
Rodzina K- od disco polo jak najdalej.
Ja lubię pobawić się do disco polo, otwarta jestem w sumie na każdy rodzaj muzyki tanecznej. Lubię rock, pop, stare przeboje lat 70,80,90.
Narzeczony twierdzi, że nie ma takiej ilości alkoholu, którą musiałby wypić, żeby dobrze się bawić przy disco polo.
Ostatecznie "wyraził zgodę" na max 10 piosenek dp.
Tłumaczę mu, że wesele jest dla gości i że to przecież oni się bawią na parkiecie i pod nich należy podpasować repertuar, jeśli zależy nam na ich zadowoleniu.
On mówi, że owszem, ale z nim nikt się nie liczy jak on chodzi na wesela i on się musi męczyć przy tego rodzaju muzyce. Super argument... Shocked
Znaleźliśmy DJa, który jest całkowicie otwarty na nasze sugestie, dajemy mu listę utworów, które lubimy.
Ehhh to jest mój główny problem i stres podczas całych przygotowań Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 4 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group