Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka muzyka na weselu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 1 Sie 2012, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy swoją listę utworów, Nasz DJ wysłała Nam swoje propozycję, wiele się pokrywało, trochę przejęliśmy z jego playlisty, poza tym od nas dostał listę piosenek zakazanych. Także listę mamy swoją, a jeśli zabraknie kawałków to już zdajemy się na niego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klasz
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 39
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon 6 Sie 2012, 12:55    Temat postu: czarna lista Odpowiedz z cytatem

..., a mnie ciekawi jaka długa jest ta czarna lista.
Temat stary jak świat. Chyba jakby nam się taka trafiła zrobilibyśmy z boku menu utworów zakazanych przez Młodych tak by nikt z gości nie gadał, że zespół do d... bo tego czy tamtego nie zagrał. Trochę elastyczności życzymy w w/w temacie. Należy przede wszystkim pamiętać, że wesele jest Wasze ale też zdecydowanie dedykowane dla gości.
_________________
muzyka umysł rozjaśnia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 6 Sie 2012, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarna lista jest zazwyczaj po to, żeby DJ/zespół wiedział czego nie grać ze swojej inicjatywy, dedykacje i prośby gości to już inna sprawa..

Ostatnio zmieniony przez lauraire dnia Pon 18 Lis 2013, 17:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klasz
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 39
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon 6 Sie 2012, 21:13    Temat postu: czarna lista Odpowiedz z cytatem

Wiem do czego służy czarna lista. Ciekawi mnie jaka może być długa
_________________
muzyka umysł rozjaśnia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
muffinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 118

PostWysłany: Pon 6 Sie 2012, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

|...|

Ostatnio zmieniony przez muffinka dnia Czw 4 Wrz 2014, 13:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
picasso
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 186
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 7 Sie 2012, 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muffinka napisał:
Jesteśmy na etapie wyboru zespołu. Co mnie zdziwiło, większość z nich ma swój niezmienny repertuar i niechętnie godzi się na inicjatywę własną pary młodej.


Dziwi ? Mnie dziwi, że kogoś to dziwi. Jeśli zespół gra na żywo, opracowanie nowego utworu to praca dla każdego z muzyków w domu plus próba. Jeśli w sezonie zespół gra w każdy weekend nie ma na to najmniejszych szans. Co innego przy zespołach "playbackowych" - wystarczy ściągnąć podkład i ... jazzda Cool
_________________
Wesele to jedyny dzień w życiu ... JEDYNY uśmiech

http://www.mgimusic.pl zespół weselny Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Wto 7 Sie 2012, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

picasso napisał:
Jeśli w sezonie zespół gra w każdy weekend nie ma na to najmniejszych szans. Co innego przy zespołach "playbackowych" - wystarczy ściągnąc podkład i ... jazzda Cool


Co racja to racja uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wizaz_waw_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 53
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 22 Paź 2012, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

picasso napisał:
Wizaz_waw_pl napisał:
A wiadomo, że i młodzi i starzy najlepiej się bawią przy disco polo.


Zupełnie nie rozumiem skąd to wiadomo Shocked

Dla mnie to zupełnie nie jest wiadome i ja tego nie wiem uśmiech Ani nie potwierdzam. Ani się z tym nie zgadzam Razz


Ja byłam ostatnimi czasy na wielu weselach i jak tylko zaczynała lecieć jakaś bardziej skoczna piosenka tzn disco polo, zaraz cały parkiet był zajęty. tańczyli wszyscy i starzy i młodzi. Stąd też moje stwierdzenie "a wiadomo, że ....". Często chodzę na wesela więc wiem z obserwacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 22 Paź 2012, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wizaz_waw_pl napisał:
picasso napisał:
Wizaz_waw_pl napisał:
A wiadomo, że i młodzi i starzy najlepiej się bawią przy disco polo.


Zupełnie nie rozumiem skąd to wiadomo Shocked

Dla mnie to zupełnie nie jest wiadome i ja tego nie wiem uśmiech Ani nie potwierdzam. Ani się z tym nie zgadzam Razz


Ja byłam ostatnimi czasy na wielu weselach i jak tylko zaczynała lecieć jakaś bardziej skoczna piosenka tzn disco polo, zaraz cały parkiet był zajęty. tańczyli wszyscy i starzy i młodzi. Stąd też moje stwierdzenie "a wiadomo, że ....". Często chodzę na wesela więc wiem z obserwacji.

To, że często chodzisz na wesela to jeszcze nie znaczy, że wszyscy ludzie młodzi i starzy najlepiej bawią się przy disco-polo, na weselach trafiasz na taki target akurat, ale to nie znaczy, że wszyscy tacy są. No i powtarzasz się, już drugi temat gdzie piszesz dokładnie to samo, dokładnie tymi samymi słowami. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Haliska Band
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 6
Skąd: ŁÓDŹ

PostWysłany: Wto 27 Lis 2012, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie myślałem, że w Warszawie disco-polo jest takie na topie uśmiech
Na ileś tam wesel zagranych nie kojarzę sobie żeby ktoś tak bardzo pragnął takiej muzy uśmiech
Może trafiają nam się inni klienci i nie mam nic przeciwko żeby tak pozostało lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group