Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

przed ślubem...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 27 Cze 2009, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
Sadie, to, że my sobie zdajemy nie znaczy, ze ktoś inny sobie z tego sprawę zdaje. albo to 'dobre zabezpieczenie' okazuje sie jednak nie takie dobre (tabletkę wzięło się po czasie i nie zahamowała owulacji, gumka pękła, żel plemnikobójczy nie był jednak taki dobry jak go inni zachwalali) i nieplanowana ciąża gotowa.



Tak to sie zgadza ale musimy tez miec swiadomosc tego ze kazdy stosunek seksualny moze zakonczyc sie ciaza. Z wielu powodow (guma peknie, zapomniana tabletka itd) No wiec element zaskoczenia chyba wykluczony. Albo jak w Shreku 3 "jak to sie dzieje?"
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 27 Cze 2009, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niby musimy, ale jak pokazuje życie - nie każdy jest tego świadom. inna sprawa: ja do wpadki zaliczam po prostu nie planowaną ciążę. tyle. nie planowałam ciąży, mam prawo być w jakims stopniu nią zaskoczona, skoro się zabezpieczam. gorzej jak ktoś zachodzi w nieplanowaną, niechcianą ciażę, którą postrzega jako koniec świata i w ogóle nie rozumie jak to się mogło stać, on/a był/a nie przygotowany/a i co teraz, rany boskie!! Cool Rolling Eyes

Cytat:
Jak byłam młodsza tzn w wieku 16-17-18 lat to bym się zmartwiła ciążą. A teraz to ja się cieszyć będę. Współczuje tylko dziewczynom które w tak młodym wieku 'wpadły'.

właśnie dlatego wzdrygam się, gdy widzę/wiem, że tak młode osoby uprawiają seks. poniżej 18stki - wybaczcie, dla mnie to trochę nie do pojęcia. właśnie dlatego, że trzeba liczyć się z ew. ciążą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ChudySłoń
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 74
Skąd: z drugiego krańca mojej świadomości

PostWysłany: Wto 30 Cze 2009, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam będę miała dzidziusia i nie przesunę daty ślubu choćby o jeden dzień. Szczerze? Niczego nie żałuję i już chce mieć swoje maleństwo! Smile
_________________


Ta Pani Tego Pana Chce! serce
Aniołek. [*]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Sob 18 Lip 2009, 3:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
niby musimy, ale jak pokazuje życie - nie każdy jest tego świadom. inna sprawa: ja do wpadki zaliczam po prostu nie planowaną ciążę. tyle. nie planowałam ciąży, mam prawo być w jakims stopniu nią zaskoczona, skoro się zabezpieczam. gorzej jak ktoś zachodzi w nieplanowaną, niechcianą ciażę, którą postrzega jako koniec świata i w ogóle nie rozumie jak to się mogło stać, on/a był/a nie przygotowany/a i co teraz, rany boskie!! Cool Rolling Eyes

Cytat:
Jak byłam młodsza tzn w wieku 16-17-18 lat to bym się zmartwiła ciążą. A teraz to ja się cieszyć będę. Współczuje tylko dziewczynom które w tak młodym wieku 'wpadły'.

właśnie dlatego wzdrygam się, gdy widzę/wiem, że tak młode osoby uprawiają seks. poniżej 18stki - wybaczcie, dla mnie to trochę nie do pojęcia. właśnie dlatego, że trzeba liczyć się z ew. ciążą.

popieram Cię w 200%, później dzieci maja dzieci.
Osobiście uważam, że dziecko to owoc naszej miłości, cząstka nas obojga i dar , którym mamy się cieszyć a nie martwić

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
issabellro
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 31 Lip 2009, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chcemy zacząć starania o naszego dzidziusia w noc poślubną uśmiech
A jak to już będzie to zdajemy się na los.....
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Sro 5 Sie 2009, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chcemy dzidziusia 3 lata po ślubie, ale jak to będzie?? Tego nikt nie wie.

Teraz troche sie martwie, bo nie mam pracy ani ubezpieczenia i gdybym teraz była w ciąży to moglibysmy miec problemu zaoferowac dziecku dobre zycie. Ale gdyby sie tak stało to z pewnoście sie uciesze.

Ale za 16 dni będę cywilną zoną wiec zapraszamy dzidziusie!! Very Happy Bardzo bym juz chciała mieć takiego małego Mariuszka Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 5 Sie 2009, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja po ślubie planuję sobie jeszcze troche poużywać życia z Mężem, pojechać w kilka zakątków świata... no i jestem młodziutka... mój Mężczyzna jest starszy 7 lat ale chyba nie ma ciśnienia na dziecko na razie. Chociaz często sobie rozmawiamy że takie maleństwo musi byc kochane i byłoby wspaniale mieć kogoś, kto jest pól-Nim i pół-mną Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Sro 5 Sie 2009, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie my dlatego chcemy ze 3 lata po slubie dziecko, ale oczywiscie niegdy nie wiadomo jak zadecyduje natura, bo ja gdzies rok przez ciaza chce zaprzestac brania srodków antykoncepcyjnych szczegolnie tych chormonalnych.

Pozdrowienia
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 5 Sie 2009, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak naprawdę to możemy sobie gdybać, ile lat i wogole, ale myślę, że poprostu po jakimś czasie w małżeństwie zaczyna brakować czegoś takiego z krwi i kości co byłoby tylko nasze język i zapragnie się dziecka tak mocno, że nie ma wyjścia ... lol
swoją drogą to też liczę jakies 3 lata od ślubu, tyle nam powinno wystarczyć na 'wyszalenie się' ... i odstawię antykoncepcję i zobaczymy język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Sro 5 Sie 2009, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
tak naprawdę to możemy sobie gdybać, ile lat i wogole, ale myślę, że poprostu po jakimś czasie w małżeństwie zaczyna brakować czegoś takiego z krwi i kości co byłoby tylko nasze język i zapragnie się dziecka tak mocno, że nie ma wyjścia ... lol
swoją drogą to też liczę jakies 3 lata od ślubu, tyle nam powinno wystarczyć na 'wyszalenie się' ... i odstawię antykoncepcję i zobaczymy język


Myślisz jak ja Very Happy aż miło
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Następny
Strona 2 z 28

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group