Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problemy z prezentami ślubnymi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Wto 11 Sie 2009, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas będzie liścik w zaproszeniu o pieniążkach
może to dla niektórych będzie jakaś przesada, ale nie chcemy mieć 5 żelazek i 10 czajników, a poza tym jak będziemy wracać do UK to chyba TIR-em, bo w auto wszystkiego byśmy nie włożyli język z oczkiem i tak wybraliśmy najlepszą opcję dla nas czyli pieniążki
chociaż powiem, że jeśli ktoś da nam tylko telegram, to go przecież nie wyrzucimy z wesela, wiemy że nie wszystkim się teraz przelewa.
Ten dzień jest dla nas i chcemy się podzielić naszą radością z naszymi najbliższymi i znajomymi, nie o pieniądze i prezenty przecież tu chodzi

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Wto 11 Sie 2009, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nanaja napisał:

Ten dzień jest dla nas i chcemy się podzielić naszą radością z naszymi najbliższymi i znajomymi, nie o pieniądze i prezenty przecież tu chodzi


Nio i własnie o tym nie powinniśmy zapominac. Chociaz np.nasi goscie, których teraz zaprosilismy na cuwilny, nie potrafia sie z tym pogodzic,ze teraz nie chcemy prezentów Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Wto 11 Sie 2009, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

San tak czasem bywa, nie tak łatwo przezwyciężyć tradycję i konwenanse


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Wto 11 Sie 2009, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nanaja napisał:
u nas będzie liścik w zaproszeniu o pieniążkach
może to dla niektórych będzie jakaś przesada, ale nie chcemy mieć 5 żelazek i 10 czajników, a poza tym jak będziemy wracać do UK to chyba TIR-em, bo w auto wszystkiego byśmy nie włożyli język z oczkiem i tak wybraliśmy najlepszą opcję dla nas czyli pieniążki
chociaż powiem, że jeśli ktoś da nam tylko telegram, to go przecież nie wyrzucimy z wesela, wiemy że nie wszystkim się teraz przelewa.
Ten dzień jest dla nas i chcemy się podzielić naszą radością z naszymi najbliższymi i znajomymi, nie o pieniądze i prezenty przecież tu chodzi


Dokladnie zgadzam sie w 100 procentach, mamy te sama sytuacje, mieszkamy w Norwegii i nie bedziemy wozic wszystkiego, brak Tira tutaj rowniez wspomne:) Oczywiscie kilka ciotek si eburzy ale co tam:)
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Wto 11 Sie 2009, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja tesciowa sie zapowiedziała,ze oni nam prezenty za rok dadzą tutaj w Niemczech bo nie ma sensu ich wozic tam i spowrotem.

Mam nadzieje,ze sie pomieścicie z Waszymi pakietami Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Wto 11 Sie 2009, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

San jakby co to się najwyżej dwa TIR-y wynajmiemy Twisted Evil język
a jeśli all rzucą kasą to na dwa konta w Szwajcarii przelejemy Wink ha ha

_________________



Ostatnio zmieniony przez Nanaja dnia Sro 12 Sie 2009, 23:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Sro 12 Sie 2009, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zauważyłam,że teraz goście już sami się domyslają ,że najlepsze są pieniądze na prezent i nikogo taka prośba młodych nie dziwi.Pamietam jak moja kuzynka dostała kilka lat temu 3 okropne zegary, jeden od koleżanek z pracy, dwa od rodziny.Koszmarne, nigdy ich nie powiesiła Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Czw 13 Sie 2009, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi sie wlasnie wydaje, ze goście teraz wolą albo wiedziec, ze młodzi chcą pieniądze, alno chcą liste prezentow. Ale nie powinniśmy zapominać o tych, którym sie nie przelewa.

Bo ja sie z takim czyms spotkałam,ze nei zaproszono ciotki, bo biedna i tak nie dałaby młodym tego co chcą, a kasy dałaby za mało. Chamstwo!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 13 Sie 2009, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurde, wesele to nie składka dobroczynna ... czasem aż strach słuchać, jak niektórzy ludzie się gubią w tym wszystkim Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Czw 13 Sie 2009, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

San napisał:
Też mi sie wlasnie wydaje, ze goście teraz wolą albo wiedziec, ze młodzi chcą pieniądze, alno chcą liste prezentow. Ale nie powinniśmy zapominać o tych, którym sie nie przelewa.

Bo ja sie z takim czyms spotkałam,ze nei zaproszono ciotki, bo biedna i tak nie dałaby młodym tego co chcą, a kasy dałaby za mało. Chamstwo!!

jednym słowem ktoś robi ślub i wesele nie dlatego, że chce podzielić się swym szczęściem tylko dla kasy, a przecież pieniądze szczęścia nie dają wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group