Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile czasu staraliście się o dzidziusia?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Pią 4 Paź 2013, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fg
_________________



Ostatnio zmieniony przez kamilka dnia Nie 11 Paź 2015, 11:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 4 Paź 2013, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje uśmiech Bóg bogiem, a medycyna medycyną. Ja przed ciąża wyprostowaam wszelkie sprawy zdrowotne, a resztę oddalam już w ręce Boga. uśmiech kamilko, wierzę, że z Tob będzie tak samo. wesoły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_cZaRnA_
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 660

PostWysłany: Pią 4 Paź 2013, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się wybieram na Jasną Górę. Już wielokrotnie się przekonałam, że modlitwy w tym magicznym (dla mnie) miejscu zawsze działają.
Ostatnio byłam np. pomodlić się za moją 22 letnią bratannicę, która miała 4 najgorsze stadium raka i mimo bardzo trudnej operacji, przy której mało brakowało a byśmy ją stracili wyszła z tego. Już 2 lata i dzięki Bogu nie ma nawrotu. I jak tu nie wierzyć.

Mam nadzieję, że przy moim zajściu w ciążę też otrzymam pomoc. Właściwie to nie mam nadziei, ja w to wierzę.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blueblue
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 55

PostWysłany: Czw 10 Paź 2013, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech, u nas właśnie 4 miesiąc starań dobiegł końca i znów się nie udało, a kiedyś wydawało mi się, że to będzie taaakie proste, skoro dwoje ludzi się kocha, ma zapewniony stały dochód i dach nad głową...
_________________
Twoja, tylko Twoja uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 4 Lis 2013, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcale się o dziecko nie starałam.
Zaszłam w ciążę biorąc regularnie i jak należy tabletki antykoncepcyjne. I tak mam syna 5 -letniego. Mam nadzieję, że skoro tak to kolejna ciąża to będzie złoty strzał uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blueblue
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 55

PostWysłany: Pon 23 Gru 2013, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, czasem myślę, że tak by było najlepiej, wpadka i po problemie język Bo u nas nadal nic smutny
_________________
Twoja, tylko Twoja uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 2 Sty 2014, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba tak - nigdy nie jest dobry czas na dziecko, zawsze są inne sprawy. A jak już się jest postawionym przed faktem dokonanym - to nie ma wyjścia uśmiech

Sama jestem ciekawa jak nam pójdzie po ślubie. Mam nadzieję, że rach ciach - dużo na głowie będzie to i łatwiej w ciążę zajść jak się o niej nie myśli.


EDIT:

Udało się rach-ciach oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Wto 3 Mar 2015, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my nie zabezpieczamy się od roku Shocked no i niestety nic. Z tym, że niestety, ale nie mieszkamy jeszcze razem, więc jak raz na tydzień/dwa/trzy coś się uda "pokombinować" to jest dobrze Cool jednak za każdym razem myślę o tym, że może akurat teraz się uda .. ale nie da rady .. żaden wyjazd również Nam nie sprzyjał oczko
staram się nie przejmować uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Wto 3 Mar 2015, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my nie zabezpieczamy się od roku Shocked no i niestety nic. Z tym, że niestety, ale nie mieszkamy jeszcze razem, więc jak raz na tydzień/dwa/trzy coś się uda "pokombinować" to jest dobrze Cool jednak za każdym razem myślę o tym, że może akurat teraz się uda .. ale nie da rady .. żaden wyjazd również Nam nie sprzyjał oczko
staram się nie przejmować uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Wto 24 Mar 2015, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie bezowocne starania o ciąże to dla niektórych z pewnością koszmar, szczególnie wtedy, kiedy marzy się o dzidziusiu. Ale wiem jedno, nigdy nie należy się poddawać. Trzeba wierzyć, że w końcu się uda.uśmiech Czasami jednak w grę wchodzą poważne schorzenia, które nie pozwalają zajść w ciąże. Wtedy istnieje możliwość skorzystania z refundowanego in vitro. Z tego co wiem, krakowskie Centrum Medyczne Macierzyństwo bierze udział w takim programie. Może warto spróbować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następny
Strona 20 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group