Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile czasu staraliście się o dzidziusia?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 5 Sie 2009, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz... ja nie marzę o 10tys miesięcznie, ale np. o stałej pracy z jakąś godną płacą, mieszkaniu, za które nie musze płącić 1tys za wynajem, pewnym zaezpieczeniu finansowym... żeby to wszystko miało ręce i nogi. żeby potem nie rozkładać rąk i nie zamartwiać się czy pieniędzy starczy do kolejnej wypłaty. samo to, że ktoś chce dziecko to jeszcze nic. trzeba pomyśleć co bedzie później, bo nie zawsze jest różowo i nie zawsze ma się pomoc z zewnątrz.

a w tych czasach niestety często jest tak, ze dziś ma się pracę, jutro już można jej nie mieć.

osobiście wolę mieć dziecko później niż wcześniej Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 5 Sie 2009, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akurat w tej sprawie nie powinno się myśleć, że 'jakoś to będzie', 'jakoś się ułoży' ... bo dziecko, oprócz miłości (nie powiem - najważniejszej) potrzebuje jeszcze żyć na jakimś poziomie. Żeby decydować się na taki krok trzeba mieć chociaż widoki na stabilizację i samowystarczalność finansową. Kiedy nie można dać dziecku tego, czego potrzebuje i na co (z racji tego samego, że jest) zasługuje to poprostu boli Rolling Eyes

nie wiem, ile czasu upłynie, zanim będziemy chcieli dziecko, ale oprócz tego że zbędziemy tą chęć bardzo mocno czuć w sercu, to nie wyłączymy przy tym też trzeźwego spojrzenia na sytuację Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Wto 11 Sie 2009, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś mikiedys powiedział, ze jesli mąż i zona nei wiedzą juz co ze sobą robić, czują ze maja w sobei tyle miłości a nie potrafią jej sobie okazac - to wtedy jest wałsnei idealny moment na dziecko. Taki najpiekniejszy dowód miłosci.

Ale oczywiscie jaki piszesz ruda87 miłośc to nie wszystko. Dobra materialne są niestety bardzo ważne.

Ale ja bardzo bym juz chciała takiego małego synalka podobnego do mojego Kochanego Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 11 Sie 2009, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wiosną tego roku miałam chyba coś takiego w sercu, że strasznie ciągnęło mnie do dziecka. Nawet mówiłam mojemu A. o tym, co czuję... i chcieliśmy oboje bardzo. Mieliśmy świadomość, że teraz nie będziemy się starać o dzidziusia, ale miło było prowadzić długie rozmowy o tym i troszkę się ponakręcać. Jakoś pare miesięcy temu mi przeszło, tak poprostu, jak ręką odjął.... Czyżby hormony potrafiły aż tak stymulować instynkt macierzyński?? Teraz się śmiejemy że to poprostu objaw wiosny był lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Wto 11 Sie 2009, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hihihi Very Happy

Mój coraz czesciej wchodzi na temat imię dla dziecka. Czyżby go juz brałopytajnik
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Wto 11 Sie 2009, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japcio_80 napisał:


Się przeraziłam..... miłość to nie wszystko..... dziecko potrzebuje pieluch, aparatu na zęby, kredek, kursu angielskiego...... a do tego potrzebna jest kasa smutny


Niestety to prawda. Musze sie ze smutkiem zgodzic. Pieluchy nie rosna na drzewie, a glodne dziecko na pewno nie jest szczesliwe.
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 11 Sie 2009, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jest naprawde jak facet tez zaczyna mowic o dziecku. Moj M bardzo sie zmienił od czasu poronienia. Jeszcze bardziej mu zalezy. Ja tez bym bardzo chciała, nie zabezpieczamy sie, jednak jak patrze w przyszlosc i mysle o tym ile rzeczy jest zaplanowane to boje sie jeszcze zajsc, mimo iz mamy juz warunki i możliwosci. Ehhh :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Wto 11 Sie 2009, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bój się, zobaczysz, zę wszystko będzie dobrze.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 11 Sie 2009, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tutaj chyba trzeba jakiegoś złotego środka.... najważniejsze to być gotowym emocjonalnie. Potem mieć pewność zapewnienia dziecku bytu.... ale chyba nie planowania od razu przed poczęciem, ile kasy pójdzie na jego (dziecka) studia. Jeśli wiesz, że to jest ten czas i żyjecie na poziomie, to chyba nie ma się czego bać Wink
Trzymam mocno kciuki za Wasze Małe Szczęście Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Wto 11 Sie 2009, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj tez uwielbia o tym rozmawiac, ale on juz skonczyl trzydziestke i moze dlatego go wzielo:) Ostatnio ciagle juz domku chce szukac bo dziecko nie powinno sie wychowywac w mieszkanku:) Bo gdzie bedzie biegac. Coz zanim sie pocznie urodzi i zacznie biegac to z domkiem mozna poczekac:)
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 3 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group