Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile czasu staraliście się o dzidziusia?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 4 Sie 2009, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soze napisał:


Nie przejmuj się, uszczęśliwisz dziecko nawet nie mogac go utrzymać Rolling Eyes


Się przeraziłam..... miłość to nie wszystko..... dziecko potrzebuje pieluch, aparatu na zęby, kredek, kursu angielskiego...... a do tego potrzebna jest kasa smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Sro 5 Sie 2009, 7:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam takie zdanie ze jakby czlowike patrzyl tylko na to ile kosztuje wychowanie dziecka to dzieci byloby jeszcze mniej niz jest teraz. a dlaczego ja mam na dziecko patrzyc jak na cene?pytajnik ja wierze w to ze damy rade i nie przeliczam dziecko na pieniadze
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 5 Sie 2009, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rowniez mam to samo zdanie co lady87. Kasa to nie wszytsko, mam mase kolezanek ktore urodziły dzieci i radza sobie jeszcze lepiej niz przed ciąża. Zreszta juz gdzies w wiadomosciach słyszałam ze znowu jak przyszedł kryzys, to jest wyż demograficzny. Wiec cos to chyba musi znaczeć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Sro 5 Sie 2009, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miło się czyta o waszych staraniach.

Słyszałam kiedys od zanjomej,ze po slubie starali sie dwa lata i nic. A pozniej pojechali zrezygnowani na urlop i tam zaciażyli. Very Happy chyba im relaks pomógł, alebo mysl,ze juz sie staraja sie na siłe.

A teraz mają dwójke slicznych bobasków Very Happy

Powodzenia Laski
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sro 5 Sie 2009, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
Zreszta juz gdzies w wiadomosciach słyszałam ze znowu jak przyszedł kryzys, to jest wyż demograficzny. Wiec cos to chyba musi znaczeć uśmiech


Oczywiście, że coś to znaczy! że ludzie nie mają kasy na kino, restaurację, wyjazd nad morze i siedzą w domach i, przepraszam za wyrażenie, robią dzieci z nudów. Dlaczego w stanie wojennym spłodzono tyle dzieciaków? Nie było prądu, telewizji i ludzie się "pukali" (udowodnione naukowo)

Dziecko to nie tylko "zabawka" do kochania. To także obowiązek, który trzeba ubrać i wyżywić. A sama miłość tego nie zrobi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Sro 5 Sie 2009, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj swięte słowa. Dlatego dziwię sie, ze czasami ludzie robia dzieci a sami maja problemy z utzrymaniem siebie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 5 Sie 2009, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też przychylam się do zdania Japcio i San ... czułabym się dziwnie nieswojo mając niemowlaka w ręku i zastanawiając się, czy lepiej kupić te lepsze pampersy czy śpioszki, bo na oba mnie nie stać Rolling Eyes Ogólnie decyzja o staraniu się o dziecko będzie jedną z tych najpoważniejszych i chcę być wtedy pewna na 200%, że mojemu dziecku nic nie zabraknie. A mi to da w pełni cieszyć się macierzyństwem a nie zamartwiać czy starczy nam do pierwszego Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 5 Sie 2009, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że coś to znaczy! że ludzie nie mają kasy na kino, restaurację, wyjazd nad morze i siedzą w domach i, przepraszam za wyrażenie, robią dzieci z nudów. Dlaczego w stanie wojennym spłodzono tyle dzieciaków? Nie było prądu, telewizji i ludzie się "pukali" (udowodnione naukowo)

Dziecko to nie tylko "zabawka" do kochania. To także obowiązek, który trzeba ubrać i wyżywić. A sama miłość tego nie zrobi.[/quote]


japcio amen uśmiech Im bardziej sie dziecko kocha tym bardziej NAS boli swiadomosc tego ze czegos trzeba mu odmowic. Chocby nowych kredek czy nowej wyprawki szkolnej na 1 wrzesnia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 5 Sie 2009, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japcio_80 napisał:
Dziecko to nie tylko "zabawka" do kochania. To także obowiązek, który trzeba ubrać i wyżywić. A sama miłość tego nie zrobi.

to prawda. my nie mamy zamiaru się starać o dziecko, kiedy nie wiemy czy będziemy w stanie zapewnić bu nie tyle luksusów co godne życie. jasne, że kasa to nie wszystko... ale bardzo dużo od niej zależy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 5 Sie 2009, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japcio_80 nie zyjemy w średniowieczu, w dziejszych czasach istnieje juz cos takiego jak antykoncepcja. Nie widze powiazania pomiedzy tym ze kiedyś sie "pukali"- jak ty to brzydko napisałaś, bo nie było pradu i telewizji, a tym co jest teraz. Ludzie faktycznie zarabiaja mniej ale nadal pracują. Rodzina to poczucie bezpieczenstwa, chęć dzielenia szcześcia z kimś jeszcze, a tworzenie rodziny jedynie z mezem jest bardzo egoistyczne. Wola sobie kupic kota bo najpierw chca zarabiac po 10tys miesiecznie, miec dom, samochod, albo dwa i 40lat na karku i dopiero starac sie o dziecko.

Tak i to jest dopiero bardzo rozsądne i odpowiedzialne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
Strona 2 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group