Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

młode mężatki - czyli życie po ślubie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 13:54    Temat postu: młode mężatki - czyli życie po ślubie Odpowiedz z cytatem

tak jak kiedys rozmawialysmy na forum otwieram temat dla mezatek. Mam nadzieje ze nawet po slubie wszystkie bedziemy tutaj zagladac, chocby nawet po to zeby doradzic cos tym ktore ten piekny dzien maja jeszcze przed soba uśmiech Te ktore sa juz po slubie poprosze o odzew uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie po slubie jest tak samo jak bylo przed slubem. Niestety zdazylismy sie nacieszyc soba tylko 50 dni bo moj kochany mąż jest juz od 8 na szkoleniu w Bydgoszczy wiec dzieli nas ponad 500 km. Przyznam szczerze ze strasznie mi sie teskni za nim choc minelo dopiero 5 dni jak go nie ma. No ale coz zawsze sie pocieszam ze jak wroci to do porodu dzidzi bedziemy miec tak jakby drugi miesiac poslubny.
Mieszkam u tesciow, i powiem szczerze ze nawet nie narzekam. Myślalam ze bedzie gorzej jak zostane sama, bo wiadomo ze w domku rodzinnym byloby inaczej, ale tesciowa traktuje mnie jak corke. Pracuje sobie dalej i mysle ze do konca lipca jak sie tylko bede dobrze czula to bede chodzic i pracowac. Zreszta przynajmniej przez to dzien leci mi szybciej niz jakbym miala caly czas w domku siedziec. A tak jak wroce o 5 do domku to chwile sie pokrece i ide spac, bo jak to powiedziala moja tesciowa Jolus wyspij sie teraz bo jak dziecko bedzie to nie bedziesz wiedziala gdzie rece wlozyc.
No coz rozpisalam sie troche, ale tak wlasnie mi sie nudzi, zostaly mi tylko posty na forum
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 20 Cze 2009, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fajnie że ukląda ci się z Teściową , My mieszkamy sami jest fajnie , cieszę się każdym dniem spędzonym z moim skarbem.
uśmiech Nie narzekam , jaki czas upłynął zanim wymieniłaś dokumenty , ja prawde mówiąc nie moge się zebrać żeby to wszystko pozałatwiać a niestety czas nieubłaganie leci uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech język lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Wto 23 Cze 2009, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dowod musisz wymienic do miesiaca, ja zalatwilam to odrazu bo sie przemeldowalam do meza. A z prawo jazdy nadal jezdze na panienskim, ale jak ostatnio mnie pan policjant na kontrole zatrzymal powiedzial ze mam 3 miesiace na wymiane. Choc moja siostra jezdzila prawie 2 lata na panienskim nazwisku i nic sie nie dzialo.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 23 Cze 2009, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luciola86 napisał:
dowod musisz wymienic do miesiaca, ja zalatwilam to odrazu bo sie przemeldowalam do meza. A z prawo jazdy nadal jezdze na panienskim, ale jak ostatnio mnie pan policjant na kontrole zatrzymal powiedzial ze mam 3 miesiace na wymiane. Choc moja siostra jezdzila prawie 2 lata na panienskim nazwisku i nic sie nie dzialo.




miesiąc mi już minął. mąż kazal mi poczekać z wymianą dokumentów, kupujemy mieszkanie i będe zmieniac zameldowanie więc ponownie będe musiała zmieniać dokumenty więc nie ma to sensu przynajmniej wedłóg mnie uśmiech i jestem w kropce. Kontroli na drodze sie nie boje mój mąż jest policjantem więć sama rozumiesz. A jak tam życie małżeńskie?pytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnik? Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też nie odczuwamy żadnej różnicy - jest tak samo jak było w narzeczeństwie i jeszcze przed... Troszkę tęsknie za czasami kiedy dopiero się poznawaliśmy. Tyle razem przeszliśmy, tyle było wtedy różnych przeszkód przed nami
(bo to rodzice nie pozwalali, a kiedy przyjeżdżał do mnie nie miał później czym wracać, chodziliśmy wtedy do drugiej miejscowości na nogach przez las - ciemnymi wieczorami żeby złapać jakiegoś busa... odprowadzałam go, potem biegłam z powrotem jak szalona bo tak się bałam ciemności, myśląc, że ktoś wyskoczy gdzieś tam z krzaków i wyrządzi mi krzywdę - ale nie pozwalałam żeby sam szedł tak daleko. Zawsze go odprowadzałam, choć wiedziałam, że znowu będę uciekać. Bałam się o niego. Czasem miał czym dojechać czasami nie... TAK właśnie BYŁO

Pisałam o różnych swoich problemach... czytaliście
Jak to widać: MIŁOŚĆ WYGRAŁA...
Przetrzyma wszystko!
i to jest święta prawda...
Jesteśmy razem :*
Tak właśnie miało być
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hellenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 19

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2009, 11:02    Temat postu: Tydzień po ślubie. Odpowiedz z cytatem

No jutro minie tydzień od ślubu:).Póki co też nie czuję żadnych zmian..Tydzień minął ekstremalnie szybko.Trzeba pewnie poczekać 10 lat i wtedy porównywać.W naszym życiu tez niewiele się zmienilo. Koczujemy w naszych domach rodzinnych na zmiane..raz u jednych, raz u drugich rodziców..Mieszkanie w remoncie i czekamy az w koncu bedzie mozna zamieszkac na swoim..Także powoli układamy sobie życie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Sro 14 Paź 2009, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po ślubie jest piekniej niż przed. Nie wiem czemu, bo w sumienic się nei zmieniło - oprócz stanu cywilnego Very Happy

Mężus nie przestaje mi zostawiać lisciki miłosne, czasami dosatję kwiaty bez okazji i oczywiscie co najważniejsze nie zaprzestał pomagać w pracach domowych. Wiedziałam, ze pięnie jest byc żoną, ale nie wiedziałam, ze to aż takie piękne.

Pozrawiam wszystkie Mężatki (te przyszłe też) lol
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Sob 9 Paź 2010, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy ponad miesiąc po ślubie, pierwsze 2 tyg były super a na następne 2 tyg mojego męża wysłali na szkolenie!wykrzyknik Teraz jesteśmy znów razem ale zaczęła się szara rzeczywistość szukanie pracy dla mnie bo się przeprowadziłam do niego no i oczywiście kłopoty dnia codziennego. Dobrze,że mój kocurek mnie wspiera i mam nadzieję, ze zawsze taki dobry dla mnie będzie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Sob 9 Paź 2010, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nas też dopadła szarośc dnia, ale i tak jest super. W rok po slubie potrafimy okazywac sobie to uczucie jak pierwszego dnia.

Wiadomo, że sie zmienilismy i pojawiły się rózne problemy, ale we dwoje dajemy rade uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group