Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Paznokcie na TEN dzień- żel, akryl, tipsy..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 30 Gru 2009, 2:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moze jestem nieco laikiem w tych kwestiach, ale jestem pewna ze paznokcie byly zelowe. I nie wiem jak to mozliwe ale faktem jest ze pani nacierala i namaczala paznokcia w jakims plynie (nie wiem czy to byl aceton, moze cos innego smierdzacego?) i pozniej lekko podwazala i klej trzymajacy tipsa oraz zel przy paznokciu puszczaly powoli.. Raz, jednego, zlamanego tipsa, kosmetyczka musiala spilowac by zalozyc kolejnego.. I wtedy czulam jak bardzo sie nagrzewa tips przy tarciu pilnika i jak to parzy plytke paznokciowa.. Dziękuje, wiecej nie skorzystam. Wole sie sama pomeczyc bo ja sobie krzywdy nie robie, nie zniszcze bardziej niz zrobily to juz chemikalia przyklejane na moje lapki, a wiem ze mam wyczucie i jak zaboli to odpuszcze..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 30 Gru 2009, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już tłumaczę co takiego sie działo z paznokciami i co to za płyn. Był to aceton, ale żelu samego w sobie acetonem sie nie ściągnie. Kosmetyczka namaczała paznocie w nim po to żeby plastikowy tips i klej mogł sie rozpuścic. Aceton doskonale rozpuszcza plastikowe tipsy. Dlatego, tak jak napisała Liziii, po złamaniu tipsa, kosmetyczka żel jej spiłowała- bo nie miała co wymaczać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola_pb
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 8
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob 2 Sty 2010, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otóz to...namaczasz i żel mięknie... potem bardzo łatwo jest go zdjąć...
_________________
...more than a lover, more than a women...uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola_pb
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 8
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob 2 Sty 2010, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym... uczono mnie, jeszcze zanim sama zaczęłam zakładać żele, żeby broń Boże nie uzywac do paznokci żelowych zmywaczy z acetonem... Właśnie po to, żeby nie zniszczyć...
_________________
...more than a lover, more than a women...uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola_pb
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 8
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob 2 Sty 2010, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, własnie... teraz zauwazyłam, że napisałam, że żel mieknie... Zwracam honor... Nie żel a tips...uśmiech
_________________
...more than a lover, more than a women...uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wizaz_waw_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 53
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 4 Paź 2012, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem za zwykłym, delikatnym frenczem. Beż zbędnych udziwnień. najlepiej na pazurkach średniej długości. Taki frencz będzie pasował potem do innych, codziennych stylizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wizaz_waw_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 53
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 22 Paź 2012, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pierwsze tipsy jakie miałam były to akryle i byłam bardzo z nich zadowolona, bardzo mi się podobały. Miałam zrobiony frencz, paznokcie trzymały się dość długo i pasowały do wszystkiego. Później jeszcze miałam robione tipsy na żel kolorowy i muszę przyznać że wolałam akryl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 22 Paź 2012, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 13:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 23 Paź 2012, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja Wam powiem, że namawiam wszystkie dziewczyny do pozostania przy naturalnych paznokciach. Oczywiście o ile macie je w miarę w dobrym stanie, ale do tego też można dojść. Po pierwsze - wygoda - dla osób, które nie noszą czy nie nosili wcześniej sztuczności. Po drugie oszczędność - manicure kosztuje 25-30 zł z malowaniem, sztuczne 2-3 razy więcej jeżeli robimy pierwszy raz. Problemem jest tylko to, że prawdziwe szybciej mogą Ci się złamać. Mi złamał się w czwartek, w piątek wieczorem robiłam french, babka zrobiła tak ułamany paznokieć, że nikt by się nie poznał, że jest krótszy uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Wto 23 Paź 2012, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja koniecznie chcę na swoich naturalnych, nie wyobrażam sobie sztucznych u siebie, jednak dzisiaj mi się złamał, ale w czwartek idę do kosmetyczki i może coś z niego jeszcze wyciągnie tak by nie było zbytnio widać różnicy, a specjalnie od miesiąca stosuję specjalną odżywkę. Pazurki mam trochę łamliwe.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group