Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Paznokcie na TEN dzień- żel, akryl, tipsy..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JUSTSEE
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 9
Skąd: Legionowo

PostWysłany: Wto 27 Paź 2009, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
No nie wiem.. ja niezaleznie czy bede miec mocno czy delikatnie (minimalnie) spiłowane i zmatowione paznokcie, to zawsze po ich zdjęciu (profesjonalnie, nie mowie o zrywaniu na chama bo probowalam z jednym paznokciem i boli jak cholera Shocked ) mam pobojowisko zamiast porzadnej płytki.. paznokcie są miekkie, słabe i łamliwe. No ale coś za coś..


A jak miałaś zdejmowane? Jeśli spiłowywane (wtedy kiedy żel) to normale, że płytka potem boli, bo niestety spiłowując żel narusza się naturalną płytkę.
Ja noszę paznokcie od 5 lat, i jeśli wymocze je w acetonie to nie mam żadnych dolegliwości, bolą mnie tylko wtedy jeśli je zrywam albo spiłowuje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola_pb
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 8
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z paznokciami na slub nie będę miałą problemu...uśmiech Paznokcie żelowe noszę, praktycznie bez przerwy, od 3 lat, a od roku sama robięuśmiech I oprócz moich paznokci będe musiała zrobić jeszcze kilku kobietkom, które w TEN dzień będą ze mnąuśmiech Dużo pracy przede mnąuśmiech

A co do postu wyżej... Rzeczywiście, jesli żel zostaje spiłowany nie da się uniknąć naruszenia naturalnej płytki... Aceton też w jakis sposób osłabia plytkę, ale nie tak jak piłowanie... Mimo to, ja na swojej płytce preferuję metodę nr 1uśmiech
_________________
...more than a lover, more than a women...uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ze spilowywaniem to jest tak ze ten zel i tips sie bardzo nagrzewają i parzy mnie to.. Z odrywaniem nie mam mowy by przeprowadzil to ktokolwiek poza mną bo tylko ja czuje kiedy podrywa sie i moj paznokiec.. Tipsy byly wymaczane w czyms mokrym i smierdzacym Very Happy Ale ze dobrze byly zrobione to i odejsc nie bardzo chcialy oczko Moj sprawdzony sposob to lekko podniesc i wpuscic pod tips powietrze.. kilka dni lekkich manipulacji i powietrze robi swoje Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro zakładasz paznokcie metodą żelową to powinnaś wiedzieć że aceton żelu nie zdejmuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie pojmuje dlaczego nie mozna isc do kosmetyczki zeby je nam zdjela? Zalozyla to i zdejmie. Po co samemu sie meczyc i niszczyc paznokcie bardziej niz to konieczne?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyczka nie zrobi tego w zaden inny sposób jak tylko spiłwanie. I wcale nie ma gwarancji że nie naruszy naturalnej macieży paznokcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem ekspertem ale mnie nic nie spilowywano. Namoczono w roztworze i zeszly same. Potem nawilzajacy olejek i wszystko bylo w porzadku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
Nie jestem ekspertem ale mnie nic nie spilowywano. Namoczono w roztworze i zeszly same. Potem nawilzajacy olejek i wszystko bylo w porzadku.


no właśnie, mnie robiono tak samo, zreszzta paznokcie robie od czasu do czasu tu w Uk ,w Polsce raz mialam tylko robione i zawsze mialam zdejmowane takim sposobem! i nawet zniszczone nie byly za bardzo.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jesteście pewne że byl to żel?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
I jesteście pewne że byl to żel?


no ja jestem;) wiem czym się róznia szklane, akrylowe i zelowe;) i na bank mialam zelowe:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group