Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Paznokcie na TEN dzień- żel, akryl, tipsy..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 25 Sie 2009, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natalia - myslalam czy by nie zrobic tego wzorku na moich pazurkach..ale mi jak odrosn od "mięska" przy palcu, to robią się białe. i musialabym gosc gleboko w strone palca miec ten kwiatuszek zarysowany.. I juz sama nie wiem Rolling Eyes
Ale dziekuje uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 25 Sie 2009, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj, nie jedna dziewczyna by chciała zeby przy odrastanmiu płytka robiła sie biała. Twoje pazoknie juz wyglądaja jakbyś miała frencz, wystarczy ze byś je przeciągła jakims delikatnie prześwitującym różem, na linii uśmiechu przykleić kwiatuszek, kilka ozdobnych małych cyrkoni i już jest super:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aśka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 72
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 25 Sie 2009, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram, gdyż w momencie ściągania tipsa, można naprawdę płakać jaki jest stan płytki paznokcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2009, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli nie uda mi się mieć własnych to będę mieć żelowe , ale góra tydzie potem baj baj baj ....wykrzyknik!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 24 Paź 2009, 2:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aśka napisał:
Popieram, gdyż w momencie ściągania tipsa, można naprawdę płakać jaki jest stan płytki paznokcia.


Wiem, znam ten stan.. klne pozniej na siebie po jaka cholere robilam te tipsy.. Ale jak mi sie wlasne polamia albo je obgryze, jak to robie (znow!) od niedawna, to nie ma przepros i trzeba bedzie pojsc przykleic sztuczne..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sob 24 Paź 2009, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie Liziii masz piękny kształt paznokci - właśnie taki jaki powinien być; delikatny, podłużny uśmiech Jak się zaweźmiesz, to nie obgryziesz i będziesz miała własne na ślubie uśmiech Ja tak jak ruda87 chcę mieć koniecznie najzwyklejszy french na moich własnych pazurkach (ale czy się uda, to też się okaże - nie obgryzam, ale są bardzo łamliwe) chociaż ich kształt jest bardziej okrągło-owalny niż podłużny. Ale stawiam na wygodę w tańcu i naturalność Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Sob 24 Paź 2009, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bede miala napewno paznokcie zelowe gdyż sama je sobie wykonuję wiec nosze juz od roku ciągle... tak wiec zle bym się czula jakbym zdjęła je przed ślubem... ale tez stawiam na frencha Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JUSTSEE
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 9
Skąd: Legionowo

PostWysłany: Pon 26 Paź 2009, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczynki powiem Wam tak - paznokcie niszczy sposób ich wykonania a nie wybrana masa. Jeśli paznokcie są zbyt mocno opiłowywane podczas przygotowywania ich do nałożenia masy, albo potem zdejmowane "zrywane" na żywca to nie ma się co dziwić, że są bardzo zniszczone.
Ja osobiście wolę akryl, ponieważ jest o wiele mocniejszy i nie trzeba go kłaść tak dużo jak żelu, oraz można go zdjąć nie uszkadzając paznokcia - wystarczy pomoczyć pazurki w czystym acetonie i po problemie.
Krążą informacje, że żel jest ciekawszy bo pięknie się błyszczy - okej, to jest prawda, ale akryl też potrafi pięnie lśnić - wystarczy nałożyć na koniec nabłyszczacz;) zresztą taki sam jaki stylistki używają do żelu.

Niestety trzeba pamiętać, że nie wszystkie z nas zostały obdarzone ładną płytką paznokcia, i przy maxymalnych staraniach stylistki nie uda się uzyskać efektu naturalnego paznokcia.


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 26 Paź 2009, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem.. ja niezaleznie czy bede miec mocno czy delikatnie (minimalnie) spiłowane i zmatowione paznokcie, to zawsze po ich zdjęciu (profesjonalnie, nie mowie o zrywaniu na chama bo probowalam z jednym paznokciem i boli jak cholera Shocked ) mam pobojowisko zamiast porzadnej płytki.. paznokcie są miekkie, słabe i łamliwe. No ale coś za coś..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Wto 27 Paź 2009, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się przyznam, że jeszcze nigdy nie robiłam sobie sztucznych pazurków. I chyba nie zamierzam. Obawiam się właśnie tego, że tylko zniszczę sobie paznokcie (oczywiście nie na całe życie, ale na pewien czas), a poza tym jestem w miarę zadowolona z moich własnych i staram się o nie dbać wesoły
Ale np. wiem, że to jest dobre rozwiązanie dla osób, które obgryzają paznokcie. Moja kumpela, która miała z tym problem sobie zrobiła pazurki i dzięki temu nie obgryzała oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group