Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

panna młoda z papierosem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 27 Paź 2011, 1:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja potrafię i 30dziennie wypalić, więc dla mnie niewykonalne.....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Czw 27 Paź 2011, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore patent z taką długaśną fifką rzeczywiście wygląda dość niegłupio. Ja na szczęście palę tylko sporadycznie, ale (o zgrozo) zawszę jak wypiję to chce mi się zapalić tego jednego czy dwa fajki i to baaardzo. Na weselu postaram się wytrzymać, ale nie wiem czy się uda, a o ile sam widok palącej panny młodej na własnym weselu jakoś mnie nie razi, o tyle smród który po zapaleniu osadza się na sukni już tak.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Czw 27 Paź 2011, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spasi, fakt, sam zapach może być odstraszający. Mnie od tego powstrzyma też to, że mam zdolności destrukcyjne. Dam sobie głowę uciąć, że gdybym na weselu zapaliła, to wypaliłabym sobie w sukience dziurę lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 27 Paź 2011, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam to gdzieś, tak jak Karolina uśmiech
Palę to moja sprawa i na ślubie palić nie będę bo nie wypada to fakt,ale na weselu... Normalnie oczko
I jeśli się komuś z niepalącej rodzinki nie podoba to nie musi przecież patrzeć czy mnie wąchaćjęzyk
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 27 Paź 2011, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie, Twoje wesele - Twoja sprawa uśmiech, popieram, mimo że nie palę. Wcale nie uważam, że PM ma wyglądać nie wiadomo jak ślicznie na weselu, tym bardzije, że sama lubie "przyszaleć" na parkiecie i na pewno nie będę zwracała uwagi, czy wyglądam dość dostojnie jak na PM uśmiech. Jednak epatowanie papierosem na sesji ślubnej mi się nie podoba, kwestia estetyki. Tak jak nie cierpię zdjęć, na których wyglądam na zawianą.... a nie muszę długo pracować na taki wygląd oczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Czw 27 Paź 2011, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahah Marga mam tak samo, ne dużo mi potrzeba żebym na zdjęciu wyglądała na nieźle zawianą uśmiech Co do papierosów to też palę, mam zamiar na weselu nie palić, ze względu na zapach który jednak pozostaje na ubraniu ( mimo że palę sama nienawidzę zapachu papieroosów na ubraniu, nei mogłabym się przytulić do kogoś kto śmierdzi fajkami- cód że mój pituś to znosi- jakoś Shocked )Perfumy wbrew pozorom niewiele pomagają, guma- tylko załatwa sprawę oddechu. a co będzie wyjdzie w praniu oczko
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina657
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Paź 2012
Posty: 11
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto 23 Paź 2012, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie nie wyobrażam bym mogła palić, a jak widzę młode kobiety palące to nie wygląda to fajnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 18 Sty 2013, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak nie uda mi się do tego czasu rzucic palenia to chyba poratuję się plastrem z nikotyną, napalę się przed... jestem teraz na e-papierosach, na słabym płynie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Pią 18 Sty 2013, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim palącym proponuję kupno e-papierosa. Super sprawa (mama i brat mają i sobie chwalą, ja również jako dotychczasowy bierny palacz odczuwam ulgę - zero smrodu, a wręcz ładny zapach).
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 18 Sty 2013, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sopocianka napisał:
Wszystkim palącym proponuję kupno e-papierosa. Super sprawa (mama i brat mają i sobie chwalą, ja również jako dotychczasowy bierny palacz odczuwam ulgę - zero smrodu, a wręcz ładny zapach).


Mam.
Wytrzymałam na nim dobę i wróciłam do zwykłych. Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group