Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obrączki - srebro czy tradycyjnie złoto ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Obrączki:
Złote
94%
 94%  [ 134 ]
Srebrne
5%
 5%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 142

Autor Wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Wto 22 Cze 2010, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też wybraliśmy złote obrączki. Klasyczne, żółte złoto,bez dodatków i świecidełek uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alligatorka
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 55

PostWysłany: Sob 26 Cze 2010, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Srebrne to raczej na zaręczyny, albo jako tzw obrączki przyjaźni, to mi się raczej kojarzy z czasami licealnymi uśmiech chociaż w Aparcie widziałam srebrne obrączki, początkowo myślałam ,że to białe złoto nawet fajnie wyglądały, ale na ślub to srebrnych bym nie chciała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Pon 28 Cze 2010, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Złoto, złoto i jeszcze raz złoto!wykrzyknik Ja też bym nie chciała srebrnych obrączek ale każdy ma inny gust a o gustach się nie dyskutuje uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chrupka
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 47

PostWysłany: Pon 28 Cze 2010, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja w przeciwieństwie do większości wolę srebrne i takie wczoraj oglądaliśmy. Żadne złoto nie wchodzi w rachubę, żółtego nie mam nic i nie noszę bo kojarzy mi się z tandetą i cyganerią (bez obrazy dla nikogo)
natomiast z białego złota mam pierścionek zaręczynowy i już mi żółknie po 10 miesiącach, a jest z Apartu z brylantem itp. Nie chce mi się co roku biegać do jubilera do poprawy. Srebrne mamy już od 8 lat i wcale nie ciemnieją, bo nosimy codziennie. Wyglądają praktycznie jak białe złoto, więc będę ściemniać ciotkom jeśli miałyby mnie wykląć, że działam wbrew tradycji że są ze złota
Jest jeszcze jeden powód dlaczego wybraliśmy srebro: oboje stwierdziliśmy, że gdybyśmy kupili jakieś bardzo drogie i jeszcze żółte do tego to pewnie byśmy ich nie nosili, a to już nie ma sensu. Trzeba się w nich dobrze czuć i muszą się obojgu nam podobać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Pon 28 Cze 2010, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ogólnie wolę srebro i nie przepadam za złotem, jednak dla obrączek zrobię wyjątek. Generalnie złoto kojarzy mi sie z kobietami po 50 co chodza tak obwieszone złotem, ale cóż, obrączki mamy złote i w dodatku jest to żółte złoto. Srebrne obrączki nosimy teraz i nie byłaby to dla nas tak duża zmiana, chcemy zmienić na normalne złote i nie będzie wątpliwości że to ślubne Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Pon 28 Cze 2010, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi srebro na ogół się bardzo podoba i zanim dostałam pierścionek zaręczynowy chodziłam w srebrnych pierścionkach uśmiech Obrączka będzie pasowała kolorystycznie do pierścionka a poza tym obrączka dla mnie musi być złota, może jestem staroświecka ale już tak mam i koniec Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Pon 28 Cze 2010, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak samo oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Pon 28 Cze 2010, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh cieszę się, że się zgadzamy:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Czw 15 Lip 2010, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też wcześniej z biżuterii preferowałam tylko srebro, ale w momencie zaręczyn i ślubu jestem jak najbardziej za złotem. Chyba też jestem trochę staroświecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądaliśmy w Aparcie srebrne obrączki, ale nie podobały nam się na żywo, choć na zdjęciach są śliczne.
Czasu do cywilnego jest coraz mniej, a srebrnych obrączek jak nie mieliśmy tak nie mamy...
Nadal upieramy się, że złote czekające w szafie, mają tam siedzieć nieruszone do maja. Wink
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 3 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group