Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

POTRZEBUJĘ RADY:)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martyna
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 27

PostWysłany: Wto 1 Gru 2009, 23:41    Temat postu: POTRZEBUJĘ RADY:) Odpowiedz z cytatem

Witam, mam mały problem, chciałabym mieć pokrowce na krzesła koloru ecru, ale chciałabym również mieć do nich jakiś dodatek w stylu szarfy lub organzy. Problem w tym, że nie wiem jaki kolor dobrać. Sala jest w kolorze ecru plus pomarańcz, próbowałam z pomarańczem ale to wygląda bardzo pstrokato Wink Same pokrowce będą wyglądały łyso, z pomarańczem nie wyglądaja ładnie a nie chcę też dodawać kolejnych kolorów żeby nie wyszło beznadziejnie. Myślałam o organzie również w kolorze ecru, może troche ciemniejszy ale w tym samym tonie. Co o tym myślicie? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 1 Gru 2009, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czerwone Wink nie pogryzie się, bo jest tak samo ciepłym kolorem jak ecru i pomarańcz .... będzie ładnie Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martyna
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 27

PostWysłany: Wto 1 Gru 2009, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm no właśnie nie chciałabym dodawać kolejnych kolorów, tym bardziej tak mocnych jak czerwień bo poprostu nie chcę choinki tylko elegancką i gustowną salę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 2 Gru 2009, 0:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może złoty? Albo taki mieniacy sie ni to pomarancz ni to złoty a nawet wpadajacy w lekki brąz (rudy? ceglasty?) Nie musisz dodawac nowego koloru... wybierz inny odcien z tych kolorow, jakie juz masz.. Ale mysle ze szarfa/kokarda ecrue zniknie na pokrowcach..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martyna
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 27

PostWysłany: Sro 2 Gru 2009, 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie myślałam o kolorach w tej tonacji uśmiech Mówiąc, że szafra w tym samym kolrze zniknie masz tu sporo racji. Chyba coraz mniej zaczyna mi się podobać ten pomysł z dodatkami w tym samym kolorze. Chyba wybiorę tak jak mówisz, coś pomiędzy żółtym i pomarańczowym. Mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie się ale muszę się określić co do koloru żeby firma mogła mi uszyć te pokrowce. Tak myślę, że w tej kolorystyce białe pokrowce odpadają no nie? Bo będą się gryzły z reszta uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Sro 2 Gru 2009, 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zestawienia kolorów
jesli koniecznie nie chcesz pomarańczu to jak pisano wczesniej - odcień czerwieni lub dałabym odcień zieleni - szarfy ew. zywy bluszcz, kwiaty ....
dasz kwiaty lub coś innego - w zieleni na stoły i będzie grało
a przez środek stołów mozesz - nie musisz dac organtyne w pomarańczu dla uzupełnienia dekoracji w tej tonacji
Ten 3 kolor moze dac ciekawy efekt


A moze ta wstazka na krzesła jest po prostu za szeroka?pytajnik Zobacz w pasmanteriach - nają róznej szerokości wstazki w róznej tonacji jednego koloru od 0,5 do ok 8cm szerokości - wystarcza cienkie kokardy.........











_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martyna
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 27

PostWysłany: Sro 2 Gru 2009, 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szerokość szafry ustalam sobie sama więc z tym nie będzie problemu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sro 2 Gru 2009, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ogólnie nie przepadam za "pstrokatością" na weselu. Dla mnie wystrój z tej okazji powinien być łagodny i lekki. Byłam ostatnio na weselu, gdzie zastosowano białe pokrowce i kokardy w odcieniu ecru. Nie zlewały się ze sobą, a delikatność została zachowana. Bardzo mi się to podobało i ja bym się przychylała do tej wersji różnych odcieni. Szczególnie jeśli ściany mają mocno intensywny kolor - tak jak powiedziałaś, lepiej już nie dodawać więcej kolorowych elementów, bo goście dostaną oczopląsu oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martyna
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 27

PostWysłany: Sro 2 Gru 2009, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczę jeszcze, ściany są również w kolorze ecru plus pomarańcz ale przeważa ecru. Myślę, że te pokrowce ecru z szarfą w tej samej tonacji czyli też ecru ale trochę ciemniejszą nie byłyby takie złe bo fajne to będzie wyglądało. Zobaczę jeszcze, będę w lokalu za niedługo, mam próbki materiałów więc wtedy zdecyduję uśmiech Ale jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to czekam na posty uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sro 2 Gru 2009, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej popieram Twój pomysł i super, że masz próbki - będzie o wiele łatwiej pokombinować w praktyce niż teoretyzować, tak jak teraz to robimy oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group