Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pończochy, podwiązki czy rajstopki ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aveline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 157

PostWysłany: Sob 18 Paź 2014, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też, tak jak Marti, rozważam pójście bez pończoch czy rajstop. Nawet mimo kiepskiej pogody, a biorę ślub w październiku. Co do butów - jeszcze się nie zdecydowałam, ale wątpię, żeby zmieniły one moje zdanie co do założenia pończoch.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Nie 19 Paź 2014, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny nie boicie się odcisków, zadrapań? Wiem, że każdy ma inne stopy i reaguje inaczej ale ja bym nie wytrzymała całego dnia w butach na obcasie bez pończoch czy rajstop. Na poprawiny próbowałam założyć buty bez pończoch i myślałam, że umrę. W życiu też nie miałam tak opuchniętych stóp.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 19 Paź 2014, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak buty są dobrze dopasowane to nie ma się czego bać ja na co dzień chodzę w obcasach a w lato nie nawet do pracy nie zakładam rajstop buty zakładam na gołe stopy i nic złego się nie dzieje. Radzę oczywiście przed ślubem pochodzić troszkę w butach polecam też żelowe wkładki a jeśli boicie się odcisków to plastry na odciski.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BuduarGirl
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Paź 2014
Posty: 31

PostWysłany: Nie 19 Paź 2014, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio zakupiłam w lidluna wyprzedaży jedwab w sprayu do nóg- chroniący przed otarciami - użyłam raz i efekt był nawet nawet, ale ponieważ już nie ma upałów to i noga inaczej się zachowuje. Pełen test przeprowadzę więc jak wróci wiosna:)
_________________
Kawa, kartony i wesele:) Czyli jak się urządzić i nie zwariować

Moje STD uśmiech Jeden krok bliżej Wielkiego Dnia
http://buduargirl.blogspot.com/2014/11/realizacja-save-date.html#more
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 20 Paź 2014, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w lecie na weselach znajomych wypróbowałam, że nie ma problemu z brakiem rajstop mimo szpilek i innych 'nielatowych' butów :p
Co do mojego ślubu jak wybiorę buty to wtedy podejmę decyzję czy pończochy, czy ich brak. Jednak na pewno nie rajstopy, bo jakie bym nie założyła źle się nich czuję. Na co dzień da się wytrzymać, ale na ślubie nie chcę się męczyć
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aveline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 157

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to żaden problem, stopy wytrzymują tak na co dzień, więc się nie martwię. uśmiech No i nie chcę żadnych wysokich obcasów. Myślę, że 10 cm wystarczy. uśmiech Fajnie też by było, gdyby buty miały platformę, w takich mi najwygodniej. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angela27.06.2015
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 271
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj kupiłam pończochy, jak na razie koloru naturalnego, by po prostu sprawdzić czy będę w nich się dobrze czuć. Nigdy pończoch nie nosiłam, więc dla mnie to coś nowego..
Pończochy kupiłam z Gatty z sylikonem samonośne w sklepie z bielizną. Po przyjściu do domu zaczęłam je ubierać i zaczęły mi się rolować na udach...
Dlatego wiem, że prawdopodobnie będę musiała mieć rajstopy na własnym ślubie, bo gołe nogi nie wchodzą w grę..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angela27.06.2015 ja też jakiś czas temu postanowiłam kupić pończochy(na wesele) i wypróbować bo nigdy wcześniej nie miałam. Też miały takie silikonowe paseczki ale to nie dało zbyt wiele Confused Musiałam latać co jakiś czas do łazienki bo czułam, że mi się zsuwają. Ale na swoim weselu chciałabym czuć się pewnie i wyjątkowo dlatego planuje kupić pas do pończoch. Nigdy nie miałam czegoś takiego ale myślę, że wtedy problem rolujących i spadających pończoch powinien zniknąć a w dodatku dla mnie taki pas to + parę punktów dla pewności siebie Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angela27.06.2015
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 271
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi kobieta w sklepie odradziła zakup normalnych pończoch i pasa. Powiedziała, że samonośne będą idealnie się trzymać.. Nie wiem co robić, ponieważ pas kosztuje 50zł a jak mi nie podejdzie to tylko kase wywalę w błoto... Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ta pani pomogła dobrać Ci rozmiar pończoch?
Dość długi czas pracowałam w sklepie z bielizną i trafiały się klientki, które nie miały pojęcia jaki powinny nosić rozmiar rajstop, a tym bardziej pończoch.
Ważny jest obwód uda - to na nim ma się przecież trzymać pończocha, a jeśli jest źle rozmiar dobrany to choćby to był najcudowniejszy sylikon na świecie, to za groma się nie będzie trzymał tylko zjeżdżał z uda.

Więc to może kwestia źle dobranego rozmiaru uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60  Następny
Strona 56 z 60

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group