Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czekolada
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ola.cz01
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 76

PostWysłany: Pią 18 Gru 2020, 9:38    Temat postu: Czekolada Odpowiedz z cytatem

Marzy mi się pyszna czekolada bezcukrowa z dodatkiem truskawek lub malin. A Wy jaką czekoladę lubicie najbardziej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oliwia.pie
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro 30 Gru 2020, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najbardziej lubię białą czekoladę lub z orzechami laskowymi.
Tak odbiegając od czekolad to co powiecie na kociołek żeliwny taki jak ten: https://grillomaniak.pl/pl/5-kociolki-zeliwne Zupy przygotowane w kociołku w tym borowikowa są zdrowe i smakują wybornie. Szczerze polecam!wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Czw 28 Sty 2021, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej lubię czekoladę z rodzynkami uśmiech Ale ograniczam bardzo słodkości dlatego jeśli już sięgam po przekąskę z czekoladą to po takie snacki https://onedaymore.pl/sklep/snacks-z-rodzynkami-w-czekoladzie/ . Naturalne źródło magnezu, zawiera cenny błonnik a mieszanka świetnie smakuje. I w poręcznym opakowaniu, wszędzie zabierzesz ze sobą. Przetestowane już w podróży, w pracy, na wakacjach czy w domu przed tv jak chcesz coś słodkiego przekąsić na szybko. W tym snacks znajdziecie składniki pochodzenia naturalnego, to też istotne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kmcglynn
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 5 Mar 2021, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można samemu spróbować przygotować takie słodycze, na bazie czegoś zdrowszego i mniej kalorycznego niż cukier.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
resha
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw 1 Kwi 2021, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A lubicie kremy orzechowo czekoladowe? Ja uwielbiam! Tylko one mają naprawdę straszny skład.. Więc od jakiegoś czasu kupuję w sklepie https://frutavita.pl/ zdrowsze wersje takich kremów i są przepyszne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janelle95
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Maj 2021
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18 Maj 2021, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam ręcznie robione czekoladki, które występują w licznych wariantach zróżnicowanych pod względem smaku. Zazwyczaj wybieram te mleczne, nadziewane lub wypełnione orzechami.
_________________
czekoladowy luksus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bailee.mckenzie
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 27 Maj 2021, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele razy kosztowałam różnych rodzajów czekolad, ponieważ gustuję w takich słodkich smakach. Szukając przepisów natknęłam się na wpis, który mówił o zabawnych figurkach z czekolady https://www.horecanet.pl/jak-wybrac-prezent-na-dzien-dziecka-postaw-na-urocze-i-zabawne-figurki-z-czekolady/ Pomyślałam, że może to być idealnym prezentem na dzień dziecka, ponieważ mój syn podobnie jak ja kocha czekoladę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
earlene07
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 4 Cze 2021, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak przygotowujecie własną czekoladę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sro 27 Paź 2021, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie to ja uwielbiam każdy rodzaj czekolady. Czasami aż za dużo jej jem dlatego też powinnam pomyśleć o zastopowaniu tego. I tak jak szukałam czegoś do pracy to natrafiłam na proces produkcyjny czekolady opis, który nie powiem bardzo mnie zainteresował. W sumie to może i warto zgłębić tajniki powstawania ulubionych słodkości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okruszynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Maj 2021
Posty: 28

PostWysłany: Wto 23 Lis 2021, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba nie do końca chce wiedzieć, z czego zrobionych jest większość czekolad. Raczej nie są najlepsze w składzie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group