Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomysły na obiad
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 258, 259, 260 ... 270, 271, 272  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Sro 4 Lis 2015, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj trzy różne obiady ekstra:
-placki na mące orkiszowej do ciasta dodane starte grubo jabłka
-pieczony kurczak z warzywami w rękawie.
-duszona wieprzowina na ostro.

Nigdy nie zapytam więcej "co chcecie na obiad"... gotowanie na kilku garach i multum zmywania język
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OliwiaMa
Gość





PostWysłany: Pon 4 Sty 2016, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpisz sobie w google mule w pomidorach Wrocław i zobacz jak fajnie można przygotować lekki obiad, na pewno wszyscy będą zadowoleni i chętnie spróbują takiego połączenia
Powrót do góry
natglika
Gość





PostWysłany: Czw 11 Lut 2016, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ostatnim czasie nie mam sił po powrocie do domu aby coś gotować.Mam totalny nawał roboty bo mamy sezon oraz zostaję ciągle po godzinach. Ratunkiem jest gotowe jedzenie. Od jakiegoś czasu czytam etykiety oraz powiem Wam,że można się tam dowiedzieć z nich wielu ciekawych rzeczy. Wiele potraw gotowych zawiera wiele podejrzanych produktow w składzie. Śweitne są natomiast zupy profi:
http://profi.com.pl/zupy/#zupy-gotowe

Zdrowe , nie zawieraja w sobie takich dodatków oraz smaczne.
Powrót do góry
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sro 16 Mar 2016, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja nigdy nie sięgam po takie gotowe zupy. Zazwyczaj mam zamrożony bulion i sama na szybko robię jakąś zupę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piri
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 25

PostWysłany: Pon 6 Cze 2016, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z zup polecam taką - zupę serową, może teraz nie na lato ale jesienią czy zima jest idealna i super rozgrzewa. Wcale się jej jakoś długo nie robi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Pon 20 Cze 2016, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie dawno już nie jadłam zupy serowej. Ale jest trochę tucząca... Więc przed wyjazdem na urlop na pewno jej nie zrobię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
firek
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto 28 Cze 2016, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może steki ze specjalnych kamieni do grillowania? Wychodzą świetnie, tylko trzeba mieć do tego sprzęt. Niedawno kupiłam i nawet dokupiłam sobie specjalnie deska do steków dla prezencji Very Happy Ale bez takich sprzętów też da się zrobic dobrego steka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onona89
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2016
Posty: 2
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 28 Cze 2016, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli nie mam pomyslu na obiad to staram sie kupic cos dobrego gotowego jak na przyklad zupki Profi http://profi.com.pl/ u nas wszyscy je lubimy bo sa smaczne;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM MSN Messenger
jagienka56
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2016
Posty: 38

PostWysłany: Sro 10 Sie 2016, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zjadłabym jakiś solidny kawał mięcha. Ostatnio chodzi za mną łopatka https://www.przepisy.pl/przepis/pieczona-lopatka-wieprzowa . W tygodniu nie mam czasu, żeby przygotowywać takie dania, ale pewnie zbiorę się w sobie i zrobię ją na niedzielę. Mąż będzie zachwycony, bardzo lubi wieprzowinę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koraliczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 26
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 25 Sie 2016, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wypróbowałam ostatnio ten przepis: gołąbki jarskie. Powiem Wam, że kiedyś nie wyobrażałam sobie gołąbków bez mięsa, ale zdarzyło mi się wypróbować ich na obiedzie u znajomych i przypadły mi do gustu. No i w domu postanowiłam zrobić podobne, właśnie wg tej receptury, którą wyżej podałam. Cała rodzinka się zjadała, także najwidoczniej mi się udały Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 258, 259, 260 ... 270, 271, 272  Następny
Strona 259 z 272

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group