Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

młode mężatki:d
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

betty22 napisał:
Nimfa, a ile jest par ze zna sie kilka tygodni i sie pobiera, potem sa szczesliwi przez cale zycie.
Czasami 20 latki sa bardziej dojrzałe niz niektore ich strasze kolezanki


Nie mówię, że takich par nie ma, bo są i to wiele, twierdze tylko, że w wieki lat 18, 19 może dużą rolę grać to, że to pierwsz powązny chłopak i że się życia bez niego nie wyobraża, nie zna się świata i życia, bo sorry, ale po skończeniu liceum/technikum jest się w większości przypadków jeszcze dzieckiem.

Wiem to po sobie, w wieku 19 lat też myslałam, że mój ówczesy chłopak to ten jedyny, nie wyobrażałam sobie życia bez niego, i peweni gdyby mi się oświadczył tobym się zgodziła. Dopiero jak poszłam na studia i zaczęłam pracować coś się zmieniło.

A co do długości spotykania się przed ślubem to nic nie mówiłam bo sama po sobie wiem, że nie trzeba być z kimś długo, żeby wiedzieć że chce się z kimś być na zawsze, przy czym uważam, że jednak ten rok do ślubu powinno się poczekać!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to żadna reguła... ale zakochanej osobie nie przetłumaczysz czasem Confused
ja tak własnie o mało co przez to nie zniszczyłam sobie życia, wiele razy strasznie płakałam przez ex i pamiętam jak mama mnie pocieszała i mówiła że powinnam go zostawić bo tylko mnie rani a ja jej że 'on taki nie jest, że się zmieni i w gruncie rzeczy to dobry człowiek' NIEPRAWDA wykrzyknik
ale trzeba było czasu żebym zrozumiała.... Confused
czasem nawet poznawanie się przez długi czas nie zdaje egzaminu bo wmawiasz sobie takie własnie rzeczy Sad
dlatego teraz wiem, że oprócz serca trzeba też trochę patrzeć rozumem i nie wplątywać się w jakiś shit na własne życzenie ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale i tak uważam że nie jesteśmy kogoś w stanie poznać po paru miesiącach-zdania nie zmienię


Szanuję Twoje zdanie, ja także uważam, że nie poznamy dokłądnie przez taki długo okres czasu drugiej osóby, ale jestem także zdania, że do końca życia będziemy się poznawali. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="*AGNIESZKA*"]
Cytat:
że do końca życia będziemy się poznawali. uśmiech



wykrzyknik to zdanie jest zdecydowanie trafne!
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milagros
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: woj. Zachodniopomorskie

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jest, przez całe życie człowiek poznaje tego drugiego człowieka, z którym żyje na co dzień
_________________
ślub cywilny

ślub kościelny

[u
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 7 Lip 2009, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
zakochanemu nie wytłumaczysz że może się mylić język

jeśli ktoś jest zaślepiony uczuciem to absolutnie nic mu nie przetłumaczysz. ale w sumie....to jest życie tej konkretnej osoby, w jej interesie leży, by przemyśleć ta decyzję.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Natalia_20
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 33

PostWysłany: Pią 7 Maj 2010, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stary temat ale się dopiszę uśmiech bo jeszcze chyba mogę nazwać się młodą osobą język mam 20 lat (tzn. w sierpniu będę miała) uśmiech a ślub będzie za rok i wtedy będę tygodniową 21-latką uśmiech a razem z moim D. jesteśmy ponad 4 lata uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyś:)
maniak
maniak


Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 1754
Skąd: Ruda śląska

PostWysłany: Pią 7 Maj 2010, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam 23 lata, i też nie tak dawno temu otworzyłam oczy,byłam ślepa i głupia, teraz jestem szczęśliwa i i doceniam Miłość którą mam, to ta jedyna,prawdziwa.
_________________

(...) żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Pią 7 Maj 2010, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój poprzedni związek trwał 4 lata...
a obecny .. znamy się ponad półtorej roku... jesteśmy zaręczeni od prawie roku.. mieszkamy od 9miesięcy razem.. i...

wiem,że to się po prostu wie,że to ten.. uśmiech poprzednio po 4 latach nie bylam niczego pewna..
a pozatym...jak to już było napisane.ludzie poznają się całe życie,i tak naprawdę nie znamy siebie za 20 czy 30 lat... uśmiech więc na co czekać,jeśli się mocno kocha i jest kochanym a przedewszystkim jest się szczęśliwym wesoły
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 12 Maj 2010, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie to ludziom nigdy nie dogodzisz, kiedy wychodzisz za mąż mając 20 lub niewiele więcej, to mówią, że za młoda, kiedy zbliżasz się do 30 lub już ją przekroczysz to 'olaboga! stara panna!'

Tak samo jest z dzieckiem, staracie się z mężem zaraz po ślubie to 'co im się tak śpieszy' albo, że wpadka, liczą miesiące, czy przypadkiem nie przed ślubem itd... a znowu czekasz kilka lat, to, że nie ma na co czekać, bo potem będzie za późno i dzieci będą się śmiały, że twój skarb przychodzi z babcią a nie z mamą....

Z resztą z wszystkim tak: wesele albo za bogato, albo za biednie, sukienka albo za skromna, albo zbyt ozdobna, liczba gości za mała, albo za duża....

Ludzie muszą o czymś gadać, bo inaczej musieliby mówić o pogodzie, a tak dostarczamy im tematu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny
Strona 19 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group