Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

młode mężatki:d
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sob 4 Lip 2009, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
teraz wiem co to znaczy byc naprawde szczęśliwa Cool


mam dokladnie tak samo Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze to uważam, że w wieku 18-20 lat decyzję o ślubie jest podjąć bardzo prosto, ale wydaje mi się, że w większości to te dziewczyny nie bardzo wiedzą co robią. Pierwszy chłopak, pierwsza miłość i człowiek myśli, że to jest ten jedyny, choćby był i draniem!
Nie mówię, że takie zwiazki zawsze się rozpadają bo pewnie większość będzie trwać, ale uważam, ze nie jest to przemyślana decyzja.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfa, a ile jest par ze zna sie kilka tygodni i sie pobiera, potem sa szczesliwi przez cale zycie.
Czasami 20 latki sa bardziej dojrzałe niz niektore ich strasze kolezanki
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula8910
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 211
Skąd: K-ce

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z betty22

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 4:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam 22 lata ale czuję się staro-serio. Nie ciągną mnie imprezy i takie tam... ja chcę mieć dziecko i oddać się roli matki i żony- odpowiada mi to.
Ja nie chcę mówić że coś jest regułą ale jeśli chodzi o kwestie wieku... to jeśli w wieku tak około 25 lat nie znajdziesz swojej miłości to później czepiasz się pierwszego lepszego-nie jest regułą. Ale znam wiele takich małżeństw są ze sobą bo boją się zostać sami.... A najlepsze jak ktoś po paru miesiącach czy tygodniach stwierdza że się kochają i są siebie pewni. Dla mnie to absurd (co jednak nie jest regułą). ja sobie nie wyobrażam po tak krótkim czasie zdecydowac na małżeństwo nam to zeszło 4 lata
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 6:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A najlepsze jak ktoś po paru miesiącach czy tygodniach stwierdza że się kochają i są siebie pewni. Dla mnie to absurd (co jednak nie jest regułą). ja sobie nie wyobrażam po tak krótkim czasie zdecydowac na małżeństwo nam to zeszło 4 lata



To ja Ci powiem, że dla mnie to nie jest absurd, bo u nas tak było, po dosłownie 3 miesiącach wiedziałam, że to to, ja wiedziałam, że ten i żaden inny ze Skarbem było podobnie, po pół roku planowaliśmy przyszłosć, ślub, po roku się zaręczyliśmy, teraz minęły dwa lata już i nieługo ślub. I nadal nie wyobrażamy sobie, że mogło być inaczej. uśmiech Nie ma na to reguły uśmiech [/quote]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 6:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi mój przyszły powiedział to po 1,5 miesiąca ja jednak wtedy jeszcze nie wiedziałam (gówniarą byłam). No tak ale ja napisałam zę to nie jest regułą.
Ale i tak uważam że nie jesteśmy kogoś w stanie poznać po paru miesiącach-zdania nie zmienię.
Co innego jak po tych paru miesiącach mówimy że chcemy być z tą osobą do końca życia-ok, zaręczyny a potem ślub (jest pewien odcinek czasu) a mi chodziło o to ze po paru miesiącach po kilku spotkanich decydują się na ślub -najlepije już i już
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wiedziałam po 8miesiącach Smile on trochę wcześniej (podobno). i od tego czasu było już pozamiatane

ciotka mojej przyjaciółki zaręczyła się ze swoim mężem (od 30lat) po 3tygodniach od poznania. 2miesiace później się pobrali. są razem do dzisiaj i są szczęśliwi Smile nie ma reguły. oczywiście, taki sprint do ołtarza to bardzo duże ryzyko, ale jak się okazuje czasem warto.... choć ja bym się bała. potrzebuję kilku miesięcy, by podjąć jakąkolwiek decyzję. a co dopiero decyzję o ślubie. u nas to dość szybko poszło, bo my już na początku związku patrzyliśmy nie tylko na zabawę i przyjemne spędzenie czasu, ale i szukaliśmy stabilizacji. wiedzielismy czego od siebie oczekujemy, na co zwrócić uwagę... jeśli uznalibyśmy, że nie jesteśmy dla siebie odpowiedni i nie stworzymy szczęśliwego i poważnego zwiazku to pewnie byśmy się rozstali po kilku miesiacach. nigdy nie bawiłam się w 'chodzenie z kimś'....
_________________



Ostatnio zmieniony przez MissIndependent dnia Pon 6 Lip 2009, 8:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Armenia
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 38

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam 18 lat i jestem pewna, że spotkałam tego jedynego Very Happy jak wyżej uważam, że nie ma reguł na zawarcie związku i nie rozumiem ludzi, którzy mówia: jesteś za młoda, zmarnujesz sobie życie, będziecie mieli tyle problemów albo "a nie chcecie najpierw czegoś razem zbudować np. mieszkanie sobie znaleźć czy cuś?" a ja sobie myślę, że najlepiej budować będąc małżeństwem. Wiadomo każdy ma swoje zdanie na ten temat i każdy jest inny. Nie można z góry założyć, że dziewczyna w wieku 18, 19 lat nie jest dojrzała bo czasem bywa i tak, iż ma ona więcej rozumu i rozsądku od osoby 20-paro letniej. Wiele też zależy od wcześniejszej sytuacji jaka była w domu rodzinnym - to bardzo się odbija na psychice dzieci i często bywa, że szybciej muszą dorosnąć, tracąc przez to swoje dzieciństwo.

Zresztą sądzę, że moje życie należy do mnie i mam prawo ułożyć je sobie w sposób jaki tylko chce. A najważniejsze jest to, że w moim związku jest miłość, szacunek i że mój Krzyś uwielbia mnie za to jaka jestem.
Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 6 Lip 2009, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie rzeczy się po prostu czuje i wie... ja po 3 miesiącach kiedy usłyszałam 'zostań moją żoną' wiedziałam Very Happy Andrzej wiedział wcześniej, nasze drogi jakoś dziwnie się splatały i po prostu musieliśmy być razem Very Happy
swoją drogą, musicie przyznać, że to kosmiczne, niewyobrażalnie wspaniałe uczucie wiedzieć, że obok jest właśnie TA osoba Very Happy
co do sprintów do ołtarza to trzeba mieć farta, żeby własnie z TĄ osobą... zakochanemu nie wytłumaczysz że może się mylić język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Następny
Strona 18 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group